TRIZ – انعطاف پذیر پوسته و لايه نازک

[ad_1]

“چگونه در مورد منفجر کردن عروسک؟”

من بعد از پرتاب این ایده وجود دارد خارج وجود دارد, من به سادگی اجازه می دهد بصری غرق و صبر برای بیان انزجار به ویژه از زنان در اتاق.

من پرتاب این مثال از زمانی که ما به این لنز لنز; انعطاف پذیر پوسته و لايه نازک. البته مخاطبان بلافاصله فرض من صحبت کردن در مورد محصولات به صورت شاعرانه-به چالش کشیده مردان, اما من نه. به عنوان مثال من صحبت کردن در مورد با استفاده از یک بادی عروسک در لباس پلیس, یونیفرم, به عنوان یک ساختگی افسر پلیس نشسته در یک پارک در تیم ملی ماشین را در کنار جاده.

من به شما تضمین'll ضربه زدن به ترمز در اسرع وقت به شما این جاندار پلیس ، شما می توانید't بگویید که عروسک نیست تا زمانی که شما در حال حاضر گذشت. این نوع از توهم است و ظاهر در همه جا به عنوان وسیله ای برای رسیدن مسافران به سرعت پایین بدون نیاز به پرداخت کسی که 25 دلار در ساعت برای درست نشستن بر روی لب های خود برگزاری یک تفنگ رادار.

دیگری را که در آن این نوع از نرم افزار کار می کند ؟

انعطاف پذیر پوسته و لايه نازک لنز است که از لحاظ فنی به عنوان تعریف شده:

1. استفاده از پوسته و لايه نازک به جای سه بعدی سازه های.

aie استفاده از بادی نازک ساختار فیلم به عنوان زمستان را پوشش می دهد در یک زمین تنیس و یا استخر

2. جدا شی از محیط خارجی با استفاده از پوسته انعطاف پذیر و نازک فیلم.

aie شناور یک فیلم از دو قطبی مواد (یک سر آب دوست یک پایان آبگریز) در یک مخزن به حد تبخیر.

در نظر تیلنول ژل کپسول. ژل کلاه به مصرف کننده's جریان خون سریع تر از سنتی پودر-قرص های مبتنی بر ارائه سریعتر تسکین درد و درد. نازک پوسته در خدمت به محفظهای قرار دادن ژل در بطری. پوسته حل در دستگاه گوارش و مسکن درد است که به جریان خون جذب می.

شما تا کنون متوجه شده است که یک Coors نور می تواند بسیار نازک تر از یک Budweiser می توانید ؟ این Coors می توانید ساخته شده است از یک قطعه نازک از آلومینیوم است. این پوسته نازک که encases “گلوله نقره ای” آبجو است که بسیار سبک وزن و ارزان برای تولید است. در واقع آلومینیومی بسیار نازک است که می تواند نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر وزن از موارد انباشته در بالای هر یک از دیگر اگر می شد پشتیبانی نمی شود با فشار کربناته در آبجو.

بخار و نوزاد بطری بخار یکی دیگر از برنامه های انعطاف پذیر از پوسته و لايه نازک. اگر شما تا به حال بررسی یک دست گرم شما'خواهید دید که گرمتر است و در واقع روکشی توسط یک پوسته انعطاف پذیر. در واقع شما باید برای حذف بسته بندی و لرزش و یا شکستن محتویات گرمتر برای فعال کردن عنصر گرم.

بطری کودک بخار کار بسیار به همان شیوه. شما جوش های گرم برای راه اندازی یک ساختار شیمیایی داخل کیسه. سپس شما را بسته بندی های گرم در اطراف بطری کودک. هنگامی که شما فشار آن را انعطاف پذیر فیلم داخل می شکند و اجازه می دهد تا گرمتر به ایجاد یک واکنش گرمازا و حرارتی تا بطری.

حفاظت و پیشگیری

دو نمونه که ایستادگی کردن در ذهن من در حال فولاد دستکش و کاندوم. دستکش های جراحی باید به اندازه کافی قوی برای اطمینان از بهداشتی شرایط برای هر دو بیمار و پزشک است. این دستکش محافظت از بیماران از قرار گرفتن در معرض بالقوه عفونی مهم و گارد بهداشت حرفه ای از قرار گرفتن در معرض بیماری و عفونت های ویروسی زندگی در مایعات بدن ،

کاندوم طراحی شده است که در یک مد مشابه. کاندوم باید ضد آب الاستیک و با دوام برای محافظت از مردم از بیماری های مقاربتی و برای جلوگیری از بارداری ناخواسته. در همان زمان این لایه محافظ به نازک به اندازه کافی به طوری به عنوان نه به مانع احساس از مقاربت جنسی.

یک پوسته انعطاف پذیر و یا فیلم نازک نیست که به یک جسم فیزیکی. بسیاری از شرکت های استفاده از “باز کردن درب سیاست” که تشویق کارکنان به آدرس نارضایتی خود را با شرکت مدیران و یا مدیر عامل زمانی که کارمند قدردانی مدیریت میانی خواهد بود یا قادر به حل و فصل مناقشه خواهد شد و یا مقابله به مثل در برابر کارمند برای ساخت این شکایت است. این سیاست درهای باز است نمادی از یک پوسته نازک از آنجا که کارکنان می توانند از طریق شرکت در سلسله مراتب برای دسترسی به سطح بالای مدیریت بدون مانع است.

چگونه می تواند این نرم افزار از پوسته نازک یا فیلم خود را بهبود محصول و یا خدمات ؟

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.