Reebok 5.1 e عملکرد سری دوچرخه نقد و بررسی

[ad_1]

Reebok 5.1 e دوچرخه ورزش است یک عضو به تازگی منتشر شده عملکرد سری. بنابراین آنچه در تمام این دوچرخه ارائه به کسانی که در بریتانیا که می خواهند به از دست دادن کالری و به دست آوردن عضله ؟ بیایید نگاهی به برخی از سوالات متداول:

س: چه سطح از تناسب اندام است این دوچرخه طراحی شده ؟

یک: Reebok 5.13 ورزش دوچرخه سواری است که هدف برای مبتدیان و همچنین ورزشکاران چاشنی. آن می آید با یک M-نیروی درایو الکترونیکی تنظیم است که اجازه می دهد تا شما را به مجموعه 9 جداگانه برنامه های آموزشی مقاومت اعم از 25 وات تا 400 وات (در بازه 5 وات). حداکثر پشتیبانی از وزن 150 کیلوگرم (23.6 سنگ; 330 پوند).

س: آیا آن را با هر “موجودی تسلی”?

A: بله. برای اولین بار وجود دارد طراحی ارگونومیک. (برای کسانی که آشنایی با ارگونومی آن را به سادگی به این معنی است که دستگاه ساخته شده است برای مطابقت با یک فرد حرکت طبیعی برای افزایش بهره وری و به حداقل رساندن خطر ابتلا به فشار.) همچنین این ورزش قابل تنظیم صندلی راحتی چند موقعیت میله های دسته یک سطح طبقه تنظیم و چرخ تا ماشین را می توان در اطراف نقل مکان کرد با کمی از بدون هیچ زحمتی. کامپیوتر صفحه نمایش آسان به خواندن و مرتب پس از آن آسان است برای گفتن چه مدت شما اعمال فاصله شما زد چقدر مقاومت در محل و برآورد کالری شما سوخته است.
در نهایت وجود یک دستی بطری آب دارنده نصب شده در جلوی بنابراین شما لازم نیست که برای اجرا به آشپزخانه برای یک لیوان آب و یا مجموعه ای از دستگاه در نزدیکی یک جدول.

س: چه سود اصلی بهداشت ورزش دوچرخه ؟

یک; درست ورزش دوچرخه مانند Reebok 5.1 e کاربران ارائه توانایی برای سوزاندن چربی و تقویت عضلات پا با حداقل خطر آسیب به مچ پا یا زانو.

س: آیا هر چیزی که باعث می شود این تجهیزات ایستادگی کردن از رقابت ؟

یک: به غیر از این واقعیت است که آن را واقعا خوب به دنبال ماشین (سیاه و جراحی) وجود دارد چند چیز است که کمک به آن را به ایستادگی کردن از جمعیت. پلی-تسمه های V انتقال کمک می کند تا نگه داشتن ماشین خوب و آرام در حالی که هنوز به شما یک تمرین خوب. این شهر همچنین دارای توانایی را به قلاب آن را به قفسه سینه فرستنده بنابراین شما می توانید ECG دقیق ضربان قلب اطلاعات در سمت راست صفحه نمایش. و البته Reebok است که بسیار مورد احترام نام در صنعت تناسب اندام در سراسر انگلستان و آنها پشت خود را به تجهیزات بدنسازی با 2 سال گارانتی برای کار و قطعات.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *