Oximeter پالس ایدز آنا هزاره

[ad_1]

مهاتما گاندی است که در سراسر جهان شناخته شده به عنوان پیشگام از غیر خشونت جنبش است. گاندی انقلابی این ایده که شما می توانید با شکست دادن دشمن خود را بدون در برداشتن اسلحه. او در آغاز بسیاری از اعتصاب غذا و حتی قول داد برای پوشیدن هر لباس ارائه شده است که درآمد به انگلیسی. سرانجام پس از سالها مبارزه و سختی امپراتوری بریتانیا چپ هند را شکست. به تازگی یک مرد به نام آنا هزاره گرفته تا همان روش های مختلف مبارزه با مشکلات مدرن در هند. در اوایل سال 1990 هزاره در زمان مبارزه با الکل نشسته است که آن را به ارمغان آورد در مورد بی بها ، این روستا زندگی می کردند در آن زمان به دنبال خود منجر به ممنوعیت تمام مصرف الکل.

بیش از دهه گذشته هزاره گرفته شده در بسیاری از مسائل مختلف اما تنها به تازگی شروع کرد به دست آوردن بسیاری از معروفیت. او شروع به نبرد خود را بر روی فساد در هند. فساد در هند شده است به یک مسئله مهم برای بسیاری از دهه. این یک واقعیت شناخته شده است که بسیاری از مقامات دولتی و کارکنان حفظ روزانه خود را در راه زنده توسط مکمل حقوق و دستمزد خود را با رشوه. این محدوده از افسر پلیس محلی تمام راه را به سطح بالا سیاستمداران است.

هزاره را آغاز کرده است اعتصاب غذا و راهپیمایی صلح برای جلب توجه به مشکل. فقیر جمعیت در هند است که رنج می برد بیشتر از, فساد, از آنجایی که آنها لازم نیست که بودجه برای رشوه. این اجازه می دهد تا غنی را بیشتر و شکاف بین طبقات. هزاره بوده است در اعتصاب غذا و خاموش برای 12 ماه گذشته است که قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

طرفدار هزاره به تازگی ارائه شده او oximeter پالس برای نظارت بر سلامت خود را. Oximeter پالس, همچنین شناخته شده به عنوان یک پالس گاو یک دستگاه پزشکی مورد استفاده برای اندازه گیری اشباع اکسیژن خون و تعداد ضربان قلب یک فرد است. با توجه به این واقعیت است که هزاره در داخل و خارج از زندان و همیشه دسترسی به مراقبت های پزشکی oximeter پالس ثابت کرده است که یک ابزار عالی برای او بود. آن است که به اندازه کافی کوچک به اطراف انجام شده و قابل اجرا بر روی باتری های استاندارد.

بسیاری از حامیان هزاره خوشحال هستند به شناخته شده او است که نظارت بر سلامت خود را به دلیل موفقیت این جنبش بستگی دارد او را از ادامه فشار به رشد آن است. Oximeter پالس ممکن است به نظر می رسد مانند یک دستگاه کوچک اما او را فراهم می کند توانایی برای برقراری ارتباط با پزشکان خود را بدون ترک خانه خود را.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *