Oximeter پالس استفاده می شود به عنوان یک سلامت دستگاه نظارت در حالی که راه رفتن

[ad_1]

راه رفتن به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین و موثر ترین تمرینات است که یک فرد می تواند در تعامل است. راه رفتن اجازه می دهد تا افراد برای بالا بردن ضربان قلب خود را به منظور دستیابی به یک ورزش خوب سطح در حالی که در همان زمان درگیر شدن در هر نوع فعالیت بدنی که ممکن است به عنوان مشخصه شدید و یا که ممکن است باعث نوعی آسیب است. سالمندان به طور خاص نه تنها لذت بردن از پیاده روی روزانه اما آن نیز توصیه می شود که آنها راه رفتن به صورت روزانه. آن است که به طور معمول توصیه می شود برای افراد مسن به پیاده روی روزانه زیرا مانند قبل ذکر آن است که یک فعالیت فیزیکی که نه تنها برای شما خوب است اما نه فشرده موجب آن می تواند هر نوع آسیب جدی است. در حالی که فرد در حال راه رفتن مهم است که برای نظارت بر سلامت خود را به منظور تعیین اینکه آیا شما عملکرد در سطح مطلوب. نظارت که من با اشاره به در توجه به ضربان قلب و میزان اشباع اکسیژن خون (SpO2). ضربان نبض است که با توجه به این واقعیت است که جریان خون در داخل و خارج از بافت در بدن انسان و نرخ های مختلف. این رای چیزی است که منجر به سطح نرخ پالس. هنگامی که جریان خون شدید تر است و حرکت در داخل و خارج از بافت سریعتر نرخ پالس در نتیجه سریع تر خواهد بود.

از سوی دیگر اشباع اکسیژن خون است درصد اکسیژن در هموگلوبین است. به عبارت دیگر آن اکسیژن در سطح یک فرد در خون خود. هر دو این علائم حیاتی بسیار مهم برای نظارت بر چرا راه رفتن با توجه به این واقعیت است که در طول پیاده روی تمرینات هر دو ضربان نبض و SpO2 سطوح مبتلا هستند و در نتیجه یک دستگاه قابل حمل است لازم به منظور استفاده برای اندازه گیری این علائم حیاتی. یک دستگاه پالس اکسیمتر.

Oximeter پالس, پزشکی و سلامت دستگاه که اندازه گیری ضربان نبض و SpO2 سطح با سرعت و دقت. این فرایند بسیار ساده است. شما به سادگی انگشت خود را در داخل قابل حمل پالس اکسیمتر دستگاه و در عرض چند ثانیه oximeter شما را به خواندن نبض خود راتا و SpO2 سطوح. دستگاه کسری از اندازه از کوچکترین تلفن همراه در بازار است و به راحتی می توانید مناسب در فرد جیب بدون اینکه بیش از حد بزرگ و یا سنگین. مزیت استفاده از یک پالس oximter این واقعیت است که شما می توانید آن را با شما هر کجا که شما تمایل به رفتن و هر زمان لازم است که شما به سادگی را oximeter از جیب خود و محل انگشت خود را در داخل آن به خوانش دقیق.

نسل قبلی از oximeters که در آن هیچ جایی نزدیک به عنوان قابل حمل و کوچک به عنوان نسل فعلی. قبلا دستگاه محدود شد به بیمارستان ها و درمانگاه ها و مانند آنها بسیار گران است و قطعا نه تلفن همراه. با ظهور فن آوری های جدید و تراشه های است که اجازه می دهد برای دستگاه های کوچکتر ساخته شود oximeters امروز کوچک و سبک بوده و می توان در هر نقطه که فرد ورزش میل کردم.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *