اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

ماشین آلات اکسیژن اکسیژن 101

> Inogen One G2 – در حالی که Inogen One استاندارد متمرکز کننده کیفیت است ، اگر به دنبال دستگاهی هستید که حتی سبک تر و باتری باتری بیشتری داشته باشد ، احتمالاً G2 دستگاه مورد نظر شماست. وزن این متمرکز تقریباً بیش از هفت پوند است. با استفاده از نسخه بزرگ باتری آن ، می توانید هشت ساعت عمر باتری چشمگیر از این دستگاه دریافت کنید.

تمرکز بعدی که برای افرادی که مایل به ادامه سفر هستند مناسب است Sequal Eclipse 3. است. نام آن حاکی است ، این سومین مدل نسل در این خط از محصولات است. این باعث می شود Eclipse 3 یک دستگاه آزمایش شده و واقعی با سابقه اثبات شده عملکرد باشد. از آنجا که می تواند بر روی باتری های خود و همچنین منابع مختلف انرژی کار کند ، شما قادر خواهید بود که چگونه از کنسانتره اکسیژن SeQual Eclipse 3 در اتومبیل یا هواپیما استفاده کنید. شما می توانید برای دیدن یک دوست رانندگی کنید و برای بازدید از یک اعضای خانواده خود که مدتی ندیده اید پرواز کنید. اگر به طور مرتب پرواز کنید ، این دستگاه باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود زیرا نیازی نیست اجاره کنسانتره را از شرکتهای هواپیمایی اجاره کنید.

می توانید یک متمرکز خوب با قیمت 3000-6000 دلار بدست آورید. از کجا دستگاه اکسیژن ساز اجاره است؟ حتی در چند سال گذشته حتی بسیاری از مردم از اینها خبر نداشتند. اما امروز حدود 9 مدل مختلف برای انتخاب وجود دارد.

اولین مسئله تفاوت بین کانسیلرهای خانگی و قابل حمل است. وجه اصلی غلظت اکسیژن خانگی این است که به طور کلی مقرون به صرفه ترین از دو گزینه است. نکته منفی این است که به دلیل اینکه بزرگتر و سنگین تر از یک کنسانتره قابل حمل است ، استفاده از آن در هر جای دیگری غیر از خانه شما آسان نخواهد بود. فایده دستگاه قابل حمل این است که می توانید آن را در هر کجا ببرید و حتی در صورت عدم دسترسی به پریز برق از آن استفاده کنید. بسیاری از دستگاه های قابل حمل حتی توسط FAA برای استفاده در پرواز تأیید شده اند. اصلی ترین نکته نزولی دستگاه قابل حمل این است که برای این حمل و نقل قیمت تندی پرداخت می کنید. اگر با بودجه محدود هستید ، احتمالاً یک دستگاه قابل حمل بهترین انتخاب برای شما نیست. علاوه بر این ، بسیاری از افراد نیاز خود به دستگاه قابل حمل را بیش از حد ارزیابی می کنند.

این یکی از قدیمی ترین انواع سیستم های تحویل است. این کار به سادگی با فشرده سازی اکسیژن خالص در سیلندرها کار می کند. سیلندرها از آلومینیوم ساخته شده اند. اندازه های مختلفی برای این استوانه ها در دسترس است. درست از 4lb تا 8.5 پوند ، شما می توانید با توجه به نیاز خود ، هر اندازه را انتخاب کنید.

قسمت 8 GX0 ، موقعیت 28 ، نوع تجهیزات است. در بعضی موارد ، بیمار بیش از یک نوع را دریافت می کند. تجهیزات دریافت اکسیژن. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد مانند نیاز به چیزی برای مکان جایگزین فقط داشتن لوازم یدکی در صورت خراب شدن قطعه اصلی تجهیزات. پاسخهای معتبر برای این زمینه A برای کنسانتره ، B برای مایعات ثابت ، C برای ثابت بودن گازها ، D برای قابل حمل مایع ، E برای قابل حمل گازی و O برای دیگر است. این قطعه دوم تجهیزات باید توسط پزشک سفارش دهنده تجویز شود.

اگر از بیماری COPD رنج می برید ، در وضعیت ناخوشایند بودن از داشتن توانایی تنفس خود به طور عادی دچار انسداد هستید. بیماری انسدادی مزمن ریه شامل چهار مرحله است. مرحله اول به عنوان خفیف طبقه بندی می شود و هنگامی اتفاق می افتد که جریان هوای شما به میزان کمی کاهش یابد. مرحله آخر به عنوان شدید طبقه بندی می شود و به این معنی است که جریان هوای شما به کمتر از سی درصد از سطح ایده آل خود کاهش می یابد. در حالی که در حال حاضر درمانی برای COPD وجود ندارد ، اما تشخیص این بیماری به معنای امیدی برای آینده شما نیست. یکی از موثرترین راههای درمان این بیماری ، استفاده از کنسانترن غلظت اکسیژن است.

اولین عاملی که می خواهید در آن توجه کنید قیمت است. میزان هزینه شما در دستگاه شما به میزان توانایی و ویژگی های مورد نیاز شما بستگی دارد. اگر بودجه محدودی دارید ، می توانید کنسانترورهای اکسیژن قابل حمل را با قیمت کمتر از 1000 دلار پیدا کنید. با این حال ، اگر ویژگی ها و قابلیت حمل برای شما از قیمت مهمتر است ، می بینید که گزینه های زیادی وجود دارد که تا چند هزار دلار قیمت دارند. به خاطر داشته باشید که احتمالاً دیگر نیازی به پرداخت این هزینه را از جیب خود ندارید. از آنجا که به برونشیت مزمن مبتلا هستید ، بیمه نامه درمانی شما باید به شما در خرید این امر کمک کند.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *