Homecare – در حال دستکش بهترین است ؟

[ad_1]

آن's آسان به فکر می کنم که خرید دستکش یکبار مصرف استفاده برای homecare ساده است فقط خرید اولین جعبه را از انژکتور و کانکشنها شما در سراسر آمده و می توان آن را آسان به عنوان آن است. اگر شما با استفاده از دستکش یکبار مصرف زیادی آن را's ارزش دانستن کمی بیشتر به عنوان آن می تواند یک تفاوت واقعی هر دو به راحتی خود را و تعادل بانکی خود را.

دستکش یکبار مصرف ضروری به بهداشت مراقب و مراقبت. این که آیا شما're حمام کردن کسی که با زخم های تغییر بی اختیاری پد و یا به سادگی به اهداف این اتاق کسی در معرض خطر عفونت شما باید پوشیدن دستکش یکبار مصرف برای طیف وسیعی از homecare شغل. اما نه همه دستکش هستند.

دستکش یکبار مصرف می توان از یکی از 3 نوع ماده و یک حق برای شما بستگی به این بیماری از شخص شما در حال درمان است و در چه خواهد بود راحت ترین برای شما. انتخاب:

دستکش: دستکش به خوبی احساس لامسه در حالی که با پوشیدن آنها و می توان با طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و راه حل. آنها در حال اقتصادی ترین و محبوب ترین نوع از دستکش یکبار مصرف اما چون لاتکس حاوی پروتئین و برخی از مردم می تواند یک واکنش آلرژیک به آنها و توسعه بثورات.

وینیل دستکش: این نه به عنوان قوی یا لمسی به عنوان لاتکس, اما برنده't باعث واکنش های آلرژیک. به نگه داشتن آنها را قوی و قابل استفاده وینیل دستکش ساخته شده از مواد ضخیم تر است که همچنین باعث می شود آنها را مقاوم تر به برخی از مواد شیمیایی.

دستکش, دستکش: این بسیار خوب است. قوی تر از لاتکس و وینیل اما بدون از دست دادن هر لامسه احساس آنها بیشتر مقاوم در برابر روغن و حلال نسبت به لاتکس و باعث خواهد شد هر گونه واکنش به پوست است. از آنجا که این, دستکش, دستکش آیا تمایل به هزینه کمی بیشتر است.

شما سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا دستکش باید پودر یا پودر رایگان. پودر در داخل دستکش و وجود دارد برای کمک به شما لغزش دستکش و به جذب رطوبت از شما دست خود را به طوری که آنها دستکش don't تبدیل به لغزنده داخل. پودر دستکش ارزان تر هستند (چرا که آنها بیشتر رایج است) اما مانند لاتکس, پودر گاهی اوقات می تواند باعث واکنش های آلرژیک. این واقعیت است که هر دو پودر و این ممکن است باعث یک واکنش مهم است که فکر می کنم برای کسی که برای مراقبت و همچنین پوشنده بنابراین فقط آگاه باشید از این زمانی که شما تصمیم می گیرید که دستکش استفاده کنید.

پس چگونه شما را انتخاب کنید دستکش راست را برای شما ؟ من پیشنهاد می کنم شما آن را انجام دهید به این ترتیب است:

1. پودر دستکش لاتکس ترین و مقرون به صرفه و خوب همه دور دستکش. اگر شما و یا شخص شما در حال مراقبت از حساسیت به لاتکس, شما باید انتخاب کنید وینیل دستکش.

2. اگر شما و یا شخص شما در حال مراقبت از حساسیت به پودر استفاده شده در دستکش و سپس انتخاب کردن به صورت پودر رایگان نوع لاتکس و یا وینیل.

3. اگر هزینه کمتر از یک موضوع برای شما و شما می خواهید بهترین کیفیت در تمام طول دستکش در دسترس, سپس سفارش دستکش دستکش.

در حال حاضر زمانی که شما فروشگاه برای دستکش های خود را شما می توانید این کار را با اعتماد به نفس قادر به انتخاب دستکش یکبار مصرف است که مناسب شما بهترین.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *