Garmin 405 نمایشگر ضربان قلب – چه می توانید آن را برای شما انجام دهد ؟

[ad_1]

Garmin 405 ساعتهای GPS طراحی شده با شرایط خاص از سلامت آگاهانه دونده از امروز. ضربان قلب استفاده می شود به طور کامل عمل توسط پزشکان و پرستاران تنها در اما بود که به زودی تصحیح امروز با چند tasking نسل. هر فردی به نظر می رسید نیاز به یادگیری در مورد هر چیزی که مربوط به آنها بود و است که به طور طبیعی شامل نظارت بر ضربان قلب خود را.

چه یک مانیتور قلب

همچنین به نام قلب مانیتور یک مانیتور قلب یک قطعه از دستگاه دیجیتال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری و یا بررسی عملکرد قلب به طور مداوم. این اجازه می دهد تا افراد به جای یک مقدار عددی در سلامت خود را بر اساس ضربان قلب و ضربان قلب هدف به کار. پیشرفته تر تغییرات ضربان قلب مانیتور اجازه می دهد تا پزشکان برای دیدن هر نشانه ای از پوسیدگی و یا افزایش و تغییرات لازم را ایجاد کنید.

انواع مانیتور ضربان قلب

در حال حاضر ضربان قلب تولید شده توسط صدها هزار نفر و طراحی شده برای تهیه انواع خاصی از افراد. انتخاب مانیتور هستند در درجه اول مناسب برای کاهش وزن برنامه, در حالی که دیگران هستند که برای استفاده از ورزشکاران و یا برنامه های تناسب اندام. برخی از بی سیم و یا به عنوان یک ساخته شده است در ویژگی های حفظ تناسب تجهیزات مانند تردمیل یا ورزش چرخه. آن می تواند بسته به مچ دست خود را و یا از اندازه قابل توجه است. این ممکن است یا نه ممکن است منتشر می کنند و هر گونه امواج الکترومغناطیسی با تکیه بر استفاده از آن.

عناصر تصمیم گیری در بهترین مانیتور قلب برای شما

ECG دقیق مانیتور با سینه بند – ضربان قلب که عبارتند از: قفسه سینه بند به عنوان یک قاعده احتمالا دقیق ترین مانیتور قلبی. قفسه سینه بند بسته شده است و دور قفسه سینه خود را چند سانتی متر زیر پستان خود را. آن را شامل یک دستگاه است که قادر به حس فعالیت الکتریکی قلب شما و انتقال آن به مغز این دستگاه شبیه به یک ECG. نتایج نشان داده شده در صفحه نمایش مانیتور است که بیشتر از بار متصل به مچ دست خود را مانند یک ساعت مچی. دیگران با این حال ترجیح می دهند منتقل می شود با استفاده از پیام های صوتی از طریق گوشی.

پس از انتخاب مانیتور با سینه بند شما نیاز به یاد داشته باشید برای نگه داشتن بند دائما متصل به بدن خود را تا مبادا شما می خواهید مانیتور قلب به عرضه نادرست خوانش.

در نهایت یک جایگزین در مقابل برای خرید مانیتور با سینه بند هستند که تکیه بر پالس در نوک انگشتان خود را. این با این حال حاضر نیست خوانش به عنوان دقیق به عنوان کسانی که با سینه بند.

نظارت بر ویژگی های اولیه و مدل های پایین تر پایان تمایل به صفحه نمایش خود را تنها ضربان قلب و احتمالا زمان سپری شده ورزش به عنوان به خوبی. اما این را فراهم می کند کافی اطلاعات اگر شما می خواهید بدانید که دقیقا چه مقدار شما نیاز به بهبود را قبل از شما می تواند واجد شرایط به عنوان یک فرد سالم است. پایان مدل بالاتر به طور طبیعی عرضه یک انتخاب گسترده تر از امکانات – قیمت. نمونه هایی از ویژگی های چنین است – اما نه محدود به – ضربان قلب منطقه آلارم تایمر و تعداد کالری سوخته. آن را نیز ممکن است اجازه به کاربران برای تنظیم از پیش برنامه ریزی شده تمرینات همراه با ضربان قلب هدف.

سهولت استفاده – در نهایت, شما باید برای خرید یک ورزش است که شما باید بدون مشکل با استفاده از. چه خوب خواهد یک بالا پایان مانیتور ضربان قلب انجام دهید اگر آن را به شما طول می کشد یک ساعت به آن عمل? اعداد و کلمات در مانیتور ضربان قلب ، می توان آن را در هیچ شرایط نور? دکمه های موثر-برچسب و ارگونومی قرار?

برای خرید یا عدم خرید

ضربان قلب ممکن است به خصوص گران تر است بنابراین در صورتی که شما قصد خرید مدل بالاتر پایان. اگر در مورد شما محدود محدوده قیمت شما باید نفس خود را بپرسید که آیا یا نه شما واقعا نیاز به خرید یک مانیتور قلب. البته شما می توانید با خرید یکی از بسیاری از مدل های پایین تر پایان اما با کیفیت پایین مانیتور می تواند منجر به نتایج نادرست و این نوع از شکست هدف از خرید یک.

در صورتی که شما قصد خرید یک مانیتور ضربان قلب شما می خواهید به خودتان بپرسید یک سوال دیگر: آیا شما می خواهید برای ایجاد یک خرید و یا آن اشکالی ندارد با شما به استفاده از مانیتور است که می آید به عنوان یک ساخته شده است در ویژگی های یک تردمیل است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *