EECP – Enhanced External Counterpulsation

[ad_1]

EECP یک دستگاه فشارنده متناوب خارجی. آن است که مقرون به صرفه غیر تهاجمی و غیر جراحی و غیر دارویی بیمار درمان آنژین و حمله قلبی و بیماران مبتلا به نارسایی قلبی. این است که FDA (ایالات متحده آمریکا) و بیمه خدمات درمانی (انگلستان) تایید شده است.

چگونه است EECP انجام می شود ؟

در طول EECP بیمار نهفته در بستر ماشین. سه یا پنج الکترود اعمال شده به قفسه سینه برای ضبط مداوم ECG.

یک Plethysmograph اعمال می شود به انگشت اشاره به ثبت ردیابی است که نشان دهنده فشار خون و اکسیژن اشباع است.

مجموعه ای از 3-4 کافهای است که پیچیده در اطراف گوساله ران و باسن است. EECP سیستم با استفاده از یک سیگنال ECG به صورت الکترونیکی همگام با تورم و کاهش قیمت ها از کافهای.

چه مدت از درمان است ؟

مدت مزمن آنژین صدری و بيماران مبتلا به نارسايی قلبی است 35 ساعت معمولا یک ساعت در روز و پنج روز در هفته است. برخی از بیماران را انتخاب کنید از 2 ساعت در هر روز رژیم که باعث کاهش زمان اتمام درمان. طول مدت درمان و فاصله از بقیه بستگی به وضعیت بیمار چقدر دیاستولیک تقویت به دست آمده است تحمل بیمار و نشانه ای برای استفاده از EECP.

چه ساز و EECP?

مطالعات بالینی نشان می دهد که EECP درمان ممکن است ایجاد یک ‘طبیعی’ بای پس شریان های مسدود شده. اساسا وجود دارد دو مکانیسم های درگیر در این درمان است. زمانی که ما تولید دیاستولیک تقویت این نتایج در باز شدن بسیاری از غیر فعال رگ های خونی در قلب کمک می کند که در دور زدن مسدود کانال. این درمان را تشویق می کند رگ های خونی به شکل جدید عروق کوچک من.e colletrals. این کانال یا وثائق ممکن است در نهایت تبدیل به دائم مسیر به عضله قلب که قبلا محروم از جریان خون و اکسیژن کافی.

آیا نشانه ای از EECP?

آنژین صدری بیماران که توسط رها پزشکی بیمارانی که نمی خواهید به عمل جراحی بای پس بیمارانی که منع مصرف برای بای پس یا آنژیوپلاستی مانند نارسایی کلیه, نارسایی کبدی شدید COPD موارد منتشر دیابت بیماری بسیار سن بيماران سندرم X من.e microvessel بیماری ایسکمیک و کاردیومیوپاتی متسع همه بیماران می توانند برای EECP.

آیا منع از EECP?

شدید آئورت نارسایی و تنگی آئورت ترومبوز ورید عمقی, بارداری, فشار خون بسیار بالا و شدید بیماری عروق محیطی هستند منع مصرف برای EECP

عوارض EECP

EECP هیچ عوارض جانبی به جز کمی کبودی پوست به خصوص زمانی که بیمار نیست و با پوشیدن لباس مناسب پوست, شلوار, طول درمان. در مقایسه با آنژیوپلاستی و یا دور زدن آن است که به طور کامل روش امن و بدون خطر عمده برای بیمار است.

مزایای به بیمار

پس از EECP بیمار قادر به راه رفتن فاصله طولانی بدون احساس درد قفسه سینه یا تنگی نفس. کیفیت زندگی بیمار را بهبود می بخشد قابل ملاحظه ای است. او می تواند در فعالیت های روزانه. بالاتر از همه, بیماران, دارو نیز کاهش می یابد وجود دارد که نیاز کمتری به زبانی زیر نیترات. پس از درمان بيماران مبتلا به نارسايی قلبی لازم نیست به مقدار بالا از دیورتیک ها.

EECP نتایج تایید.

قبل و بعد از درمان ما انجام ECG, اکوکاردیوگرافی, TMT آزمون و استرس اسکن تالیم. تمام این آزمایشات بررسی نتایج حاصل از EECP. در ECG وجود دارد علامت کاهش ST بخش افسردگی و یا دیگر تغییرات ایسکمیک وجود دارد افزایش در کسر جهشی در اکو TMT آزمون نشان می دهد که بیمار قادر به راه رفتن فاصله طولانی تر و بدون درد قفسه سینه و استرس تالیم آزمون همچنین نشان می دهد که وجود دارد کمتر یا بیشتر ischaemia در قلب است.

چه هزینه EECP?

مسئول EECP است که حدود یک سوم آن از آنژیوپلاستی و یک ششم هزینه جراحی بای پس عروق کرونر. در پاکستان EECP اتهامات US $ 2400 در دکتر Armughan EECP درمانگاه قلب سیالکوت.

بیمه & مدیکر پوشش

در ایالات متحده آمریکا بیش از 120 شرکت های بیمه پوشش EECP. EECP پوشش داده شده به صورت محلی و توسط پارامونت John Hancock ارشد, حس, برترین نخبگان جهانی Comp HMO سلامت اوهایو با Acordia دسترسی Envirosource, EV, مزایای, اولین بار, سلامت, Harrington, مزایای کارت قرمز گالاگر مزایای NGS آمریکا, ایالات مراقبت های بهداشتی, سلامت, داد, طرح, پزشکی, متقابل, سرود ترین آبی صلیب آبی سپر طرح ایتنا خانواده, طرح بهداشتی و سرچشمه. قبل از مجوز مورد نیاز است برای FHP, پارامونت, ارشد, حس, برترین نخبگان و HMO سلامت اوهایو بیماران. مدیکر و مدیکید پوشش EECP در بیماران با کلاس 3 یا 4 کلاس آنژین صدری (درد قفسه سینه) که کاندید مناسبی برای عمل جراحی بای پس (CABG)

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.