ECG/EKG و EEG – High-Tech ابزار تشخیصی است که می تواند به شدت غیر قابل اعتماد

[ad_1]

طبقه بندی بیماری آغاز می شود با آن را تشخیص. بسته به شرایط خاص نشانه ای از ناراحتی یا درد یک فرد ممکن است دچار مراجعه به پزشک را به احتمال زیاد در نتیجه تشخیص یک بیماری است که پزشک می داند که توسط آن نام و توضیحات. اما قبل از شما با توجه به اطمینان از تشخیص ممکن است شما را مجبور به انجام یک سری از معاينات معمول. وجود گوشی پزشکی است که تبدیل به یک نماد شفا حرفه ای; یک دستگاه اندازه گیری برای فشار خون; شمارش ضربان قلب از طریق احساس نبض; خون و آزمایش ادرار; شاید اشعه x, EEG, ECG و… در مجموع وجود دارد بیش از 1400 تست روش های موجود که مدرن پزشک می تواند با استفاده از امروز برای نظارت و اندازه گیری تقریبا در هر بیت از بدن خود را.

اگر چه در برخی موارد استفاده از این روش تشخیص موجه است و می تواند صرفه جویی در زندگی یک فرد در اکثریت قریب به اتفاق موارد آن را غیر قابل توجیه است گمراه کننده و مضر. در تئوری تکنولوژی بالا ابزار تشخیصی به نظر می رسد بی طرف و عملکرد صحیح نتایج, اما آنها به شدت غیر قابل اعتماد است و می تواند به عنوان خطرناک به سلامت به عنوان برخی از خطرناکترین مواد مخدر و اعمال جراحی. بنابراین مهم است که آنها اعمال می شود به طور معمول اما خیلی بیشتر انتخابی و در صورت امکان تنها در مواقع اضطراری.

یکی از ابزار های اغلب استفاده می شود برای نظارت بر فعالیت قلبی است نوار قلب یا ECG/EKG. بارها و بارها آزمایش نشان داده است که حداقل 20 درصد از تشخیص های ساخته شده توسط ECG/EKG کارشناسان کاذب بودند. علاوه بر 20 درصد از تمام ECG/EKG خوانش معلوم مختلف زمانی که همان شخص مورد آزمایش قرار گرفت برای بار دوم. وقتی ECG/EKG اندازه گیری های صورت گرفته بر روی افرادی که دچار حمله قلبی, دستگاه تشخیص غیر طبیعی عملکرد قلب در تنها یک چهارم از بیماران هیچ نشانه ای از یک حمله قلبی در سه ماهه دوم و غیر قطعی نتایج در نیمه باقی مانده. ناگهانی ‘غیر طبیعی منحنی در ECG/EKG خواندن ناشی از یک هواپیمای جت در حال پرواز بر فراز بیمارستان می تواند با قرار دادن یک فرد به گروه از کسانی که “در معرض خطر” برای درد و رنج یک حمله قلبی ممکن است.

یک سال 1992 گزارش منتشر شده در جدید مجله پزشکی انگلستان ثابت کرد که ECG/EKGs نمی تواند مورد اعتماد باشد. زمانی که این آزمایشات انجام شده بر روی گروهی از افراد کاملا سالم بیش از 50 درصد از آنها را نشان داد بسیار غیر طبیعی قلب بیماری است. به عبارت دیگر اگر یک کودک سالم یا بزرگسالان می رود از طریق به شدت توصیه می شود بررسی سلامت و تشخیص داده شده توسط یک ECG/EKG متخصص به عنوان یک رفتار غیر طبیعی قلب که نیاز فوری به درمان شانس است که این تشخیص نادرست است مثبت است حیرت انگیز 50-50. برای جلوگیری از درمان بی ارزش با به طور بالقوه مضر مواد مخدر لازم است که روش های اضافی از تشخیص شاغل به منظور بررسی صحت ECG/EKG خوانش. داشتن یک دوم یا سوم ECG/EKG خواندن در بیمارستان دیگری نیز به شدت توصیه می شود فقط به در سمت امن است.

این الکتروآنسفالوگرام (EEG)استفاده شده است که برای اندازه گیری فعالیت مغز و تشخیص تومورهای مغزی و صرع اغلب به شدت غیر قابل اعتماد تشخیصی نتایج بیش از حد. 20 درصد از افرادی که از صرع رنج می برند تولید عادی خوانش. چه حتی بدتر 15-20 درصد از افراد سالم تولید غیر طبیعی EEG. نشان می دهد که چگونه غیر قابل اعتماد این دستگاه EEG می تواند زمانی که آن را یک بار متصل شده به سر عروسک را نشان داد که عروسک شد زنده است. به منظور اجتناب از هزینه و به طور بالقوه خطرناک برنامه های درمان باید نه تنها تکیه بر تشخيص تولید شده توسط EEG.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *