Belly Button, سوراخ کردن بدن, حقایق

[ad_1]

بدن پر سر و صدا هنگامی که یک سوزن از طریق قرار دادن بخشی از بدن و سپس یک جسم خارجی وارد شده است به عنوان جواهرات و اشیای قیمتی. در نهایت پوست اطراف جواهرات بهبود می یابد و یک سوراخ در سمت چپ است. سوراخ سوراخ کردن است. آن را کاملا امن است زمانی که انجام شده توسط حرفه ای ها که مراقب هستند.

نمی پیرس خود حلقه را فشار دهید. پر سر و صدا باید انجام شود با یک سترون سوزن از دستکش و دیگر استریل قطعه از تجهیزات است.

Belly button سوراخ ممکن است مهاجرت در حدود پنج تا ده سال و سپس آنها سقوط خواهد کرد.

حلقه سوراخ را هم به درمان – حدود 4 ماه تا 1 سال

حلقه, سوراخ کردن بدن, یک تصمیم بزرگ است. اطلاعات زیر به شما کمک خواهد کرد تصمیم گیری است که's بهترین برای شما. مطمئن شوید که شما رفتن به یک معتبر piercer و دیدن دکتر خود را اگر شما علائم عفونت!

که سوراخ کردن سالن استفاده کنید ؟

شما باید درخواست دوستان و بستگان با سوراخ که در آن آنها رفت و اگر آنها را دوست داشت.

است سالن تمیز و امن به عنوان این می تواند کمک به شما در حفظ و سالم پس از گرفتن خود را سوراخ و جلوگیری از شما را از ابتلا به بیماری? آن را به خوبی روشن تا piercer می توانید ببینید در حالی که کار ؟ شما باید احساس امنیت وجود دارد.

آنها دست خود را بشویید و با استفاده از دستکش استریل و ابزار? تمام ابزار یا باید با نام تجاری جدید و یک بار مصرف (به معنای دور انداخته و پس از یکی استفاده کنید) و یا استریل در بوکس. اگر سوزن یکبار مصرف استفاده می شود, شما باید ببینید که او باز مهر و موم شده بسته از سوزن! Piercer باید دور انداختن سوزن در یک biohazard ظرف پس از استفاده از آنها. اگر سوزن یکبار مصرف استفاده می شود سالن باید عقیم سازی تجهیزات در سایت که شما باید بپرسید برای دیدن. اگر آنها حاضر به نشان می دهد شما در جایی دیگر بروید.

یک تفنگ پر سر و صدا باید استفاده نمی شود (به جز در گوش) از آنجا که نمی توان آن را سترون درست است. اگر سالن با استفاده از یک “تفنگ” به انجام بدن سوراخ … ترک !!

نگاه برای یک سالن است که دارای یک انتخاب زیادی از طلا و جواهر. سالن باید به شما بگویم که چه نوع از جواهرات را داشته است.

چه نوع از طلا و جواهر باید به شما خرید ؟

تنها جواهرات ساخته شده از غیر خورنده فلز مانند: فولاد ضد زنگ امن است زمانی که شما برای اولین بار خود را ، آن است که کمتر احتمال دارد برای تولید یک جسم خارجی واکنش و یا عفونت در پوست است. گزینه های دیگر برای زمانی که شما در مرحله اول باید خود را, سوراخ کردن بدن انجام می شود عبارتند از فلزات مانند طلا جامد (حداقل 18k), تیتانیوم یا نیوبیوم. همه این هزینه بیشتر نسبت به فولاد جراحی. برای افرادی که بسیار حساس به فلز تفلون یا نایلون سوراخ ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. طلا اندود, جواهرات باید استفاده نمی شود.

مقررات

پس از قانون متفاوت است در هر کشور شما نیاز به پیدا کردن آنچه که قانون در کشور خود را می گوید در مورد:

o حداقل سن برای شکم, سوراخ کردن بدن,

o آیا یا نه شما نیاز به اجازه والدین به, سوراخ کردن بدن,

o چه مدارک و مقررات سالن باید و باید نمایش داده شود

چگونه آن را انجام داده و آن را صدمه دیده است ؟

بلافاصله قبل از, سوراخ کردن بدن, piercer باید شستن و خشک کردن دست او و قرار دادن بر روی دستکش. دستکش باید در تمام زمانها در روش. اگر piercer برگ روش و چیزی را لمس و یا بازده و بعد شما پناهگاه't دیده می شود همه چیز را او انجام داده است و از آنها بخواهید برای قرار دادن در دستکش.

Piercer تجربه با استفاده از یک سوزن توخالی به ایجاد یک سوراخ عبور سوزن از طریق بخشی از بدن شما می خواهید ، بدن جواهرات است و سپس وارد شده از طریق سوراخ. گاهی اوقات وجود دارد می تواند مقدار کمی از خونریزی. شما نباید از آسپرین یا هر داروی درد که حاوی آسپرین هفته قبل از هر سوراخ کردن بدن انجام می شود از آنجا که این داروها ممکن است باعث شود شما به خونریزی کمی بیشتر از حد معمول است.

همانطور که برای 'درد' موضوع است. آن's رفتن به متفاوت است از فرد به فرد به عنوان افراد مختلف درک درد در راه های مختلف. هر کس متفاوت است سطح تحمل بنابراین واقعا شما فقط باید آن را تجربه برای خودتان.

Piercer باید به شما دستورالعمل در مورد تمیز کردن, تعمیر و نگهداری و…. اگر آنها را به't بپرسید (it's بدن شما شایستگی این را می دانم که چگونه به مراقبت از آن).

خطرات چه هستند ؟

شایع ترین, سوراخ کردن بدن, مشکل عفونت است. عفونت بسیار شایع است و به راحتی درمان با مراقبت مناسب و توجه است. خطر دیگری با یک سوراخ است که بدن شما ممکن است آن را رد کند. اگر آن را ندارد این کار ممکن است باعث تورم و درد است. اگر خود را در سوراخ کردن بدن شما باعث شده است بسیاری از درد یا به طور مداوم می شود آلوده, شما ممکن است بخواهید برای حذف صدا خود را و آن را دوباره پر سر و صدا پس از آن بهبود یافته است. عفونت ممکن است ناشی از هپاتیت HIV, کزاز, باکتری و مخمر است. اگر piercer شستن دستها و استفاده از دستکش و تجهیزات استریل و شما را خوب مراقبت از خود, سوراخ کردن بدن, خطر ابتلا به عفونت را کاهش داده است (اما هنوز هم وجود دارد).

به عنوان با دیگر سوراخ ناف, سوراخ کردن بدن, در حال رفتن به متورم و قرمز و چرک. آن می تواند دردناک باشد. اگر, سوراخ کردن بدن, بهبود نمی یابد در چند روز آینده, بیرون, سراخ کردن. برخی از بدن نمی مانند سوراخ کردن. آن را نمی خواهد به درستی التیام و آن را تا به چیزی برای انجام با صدا خود را و یا piercer. آن است که با آن شخص خاص's بدن. ناف, سوراخ کردن بدن می توان رد بدن.

وجود دارد هیچ خطر واقعی توسط, سوراخ کردن بدن, خود, اما, مهم است که به مراقبت از آن. خطرات هستند یک بار آن را در. دلیل آن این است که آن را در مقابل بدن با لباس دائما مالش در برابر سر و صدا. مردم تمایل به لمس و صدا و انتقال میکروب ها از انگشتان دست خود را به حلقه. پس از آن می چرخد به سوراخ کردن چند bellybuttons آلوده می تواند.

عفونت های ناشی از باکتری وارد شدن به سوراخ سوراخ کردن نیز ممکن است اتفاق می افتد بعد از آن حتی پس از پر سر و صدا بهبود یافته است.

علت دیگر مشکلات از سوراخ است اشتباه نوع از جواهرات برای منطقه پر سر و صدا. اگر این جواهرات بیش از حد کوچک آن در واقع می تواند قطع خون رسانی به بافت باعث تورم و درد است. اگر جواهرات و اشیای قیمتی است که یا بیش از حد نازک و یا بیش از حد سنگین و یا اگر شما حساسیت به فلز بدن خود را گاهی اوقات می تواند رد جواهرات و اشیای قیمتی (خود واکنش بدن در برابر جواهرات و اشیای قیمتی به دلیل آن است که یک “جسم خارجی”).

چگونه به مراقبت از پیرسینگ

تمیز کردن, سوراخ کردن بدن, حداقل دو بار در روز تا زمانی که بهبود یافته است. انجام شده است:

o همیشه شستن دست های خود را با آب و صابون (یا صابون ضد باکتری) قبل از تمیز کردن

o از بین بردن و ترد پوست از پر سر و صدا و از این جواهرات با آب گرم

o به آرامی شستشو و صدا با یک راه حل شور (نمک دریا مخلوط با آب) و یا صابون ضد باکتری

o به آرامی شستشو منطقه به حذف و یا راه حل صابون

o به آرامی خشک کردن منطقه با یک حوله کاغذی (استفاده نکنید و حوله های پارچه ای به عنوان این ممکن است حاوی باکتری)

o آیا بیش از شستشو و یا مالش دادن به عنوان این می تواند باعث تحریک پیرسینگ

بررسی جواهرات خود را در حالی که تمیز کردن آن برای دیدن اگر هر گونه قطعات سست آمده

آیا استفاده از الکل و یا پراکسید و یا هر راه حل قوی به عنوان این باعث سوزش و / یا تغییر رنگ دادن جواهرات

اجازه ندهید که هر کسی سخت, سوراخ کردن بدن, تا زمانی که آن را شفا داده است

اگر شما در حال تمیز کردن, سوراخ کردن بدن, سپس آن را لمس نکنید !!

جلوگیری از گرفتن حمام را دوش به جای اجتناب از نشستن در باکتری ها

آیا استفاده از وان داغ, استخر, دریاچه ها و دریاها به عنوان این زمینه برای پرورش باکتری ها

همیشه تمیز کردن, سوراخ کردن بدن بعد از ورزش یا بازی های ورزشی به عنوان باکتری عشق مرطوب مرطوب لکه های

آیا استفاده از کرم ضد این باکتری دام

همیشه تمیز پوشیدن لباس گشاد در حالی که پر سر و صدا است که شفا اجازه می دهد هوا به گردش در اطراف سوراخ کردن. لباس باید ساخته شده از پارچه نرم و نباید چسبیده و یا مالش سوراخ کردن. جلوگیری از شلوار جین, هاردکور, کمربند بدن مناسب و لباس تنگ, تا, سوراخ کردن بدن, شفا است

خود را تغییر دهید ورق تخت یک بار در هفته برای کمک به جلوگیری از عفونت

آیا تلاش برای تغییر صدا در طول روند شفا. هنگامی که شما آن را دریافت سفته از piercer چه مدت شما باید صبر کنید قبل از اینکه شما می توانید.

همیشه نگاه کردن به نشانه های عفونت; بوی بد ترشح و قرمزی و درد و تورم و خارش در اطراف سوراخ کردن. اگر شما فکر می کنم شما یک عفونت همیشه رفتن و دیدن دکتر خود را.

مراقب باشید با صدا خود را – آن را در زمان درمان و برای شما برای رسیدن به آن استفاده می شود

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.