5 ضروری پزشکی ماشین آلات مورد استفاده در بیمارستان ها

[ad_1]

امروز و تجهیزات پزشکی پیشرفت تکنولوژی در به طور فزاینده ای سریع سرعت در بخش های بزرگ به دلیل ظهور تکنولوژی کامپیوتر فقط چند دهه پیش. اما با وجود این برخی از رایج ترین و ضروری قطعه از تجهیزات پزشکی هنوز در استفاده از امروز منشاء خود را در قبل از کامپیوتر بار. در اینجا 5 تا از برترین پزشکی ماشین آلات مورد استفاده در بیمارستان.

Defibrillators به

Defibrillators به باقی می ماند بهترین ابزار برای احیای بیماران در طول قلبی بازداشت. Defibrillators را می توان تقریبا در هر اتاق بیمارستان امروز همراه با کیت کمک های اولیه. آزمایش با defibrillation آغاز شده و در اواخر قرن 19, اما آن را تا سال 1947 که ضفبرلترس اول برای احیای یک انسان: یک 14 ساله, بیمار, دکتر, کلود بک. بک مورد استفاده خود را هنوز هم-نمی-به درستی-آزمایش ضفبرلترس زمانی که 14 ساله قلب متوقف شده در وسط عمل جراحی قلب باز.

مانیتور بیمار

یکی از ضروری ترین ابزار در اتاق عمل بیمار مانیتور بزرگ دستگاه است که سوابق و تفسیر علائم حیاتی بیمار در مراقبت های پزشکی و یا درمان. با تشکر از مانیتور بیمار و پزشکان و پرستاران در حال گاهی اوقات هشدار از تماس های ورودی تغییر و یا خطرات به بيماران دولت قبل از علائم این تغییرات تبدیل به جسمی آشکار است.

X-ray Machine

آن فیزیکدان آلمانی Wilhelm Roentgen که به طور تصادفی کشف اشعه ایکس در سال 1895 در حالی که کار بر روی آزمایش با پرتوهای الکترون. آن زمان سال های بسیاری برای دریافت اشعه x ماشین آلات از بزرگ دست و پا گیر و ضرب چیزهای خطرناک آنها در ابتدا بسیار مفید و بسیار ایمن ابزار آنها هستند. X-ray ماشین آلات کمک به پزشکان در تشخیص بیماری, تشخیص, استخوان شکسته, حفره و اشیاء خارجی به داخل بدن است.

دستگاه EKG

اولین EKG (نوار قلب) دستگاه ساخته شده بود در سال 1903 توسط ویلم Einthoven. یک EKG دستگاه تشخیص هر گونه اختلال در عملکرد قلب با تشخیص سیگنال های الکتریکی ایجاد شده توسط حرکت قلب عضلات. Einthoven اختصاص حروف P, Q, R, S, T و به انواع مختلف سیگنال های الکتریکی قلب است. خود سیستم است که هنوز هم مورد استفاده در مدرن EKG ماشین آلات.

دستگاه اولتراسوند

در یک مد مشابه به عنوان سونار سونوگرافی ماشین آلات نقشه داخلی بدن بافت و ارگان ها با ساطع بالا سخت تن به تن صدای امواج که به گزاف گویی کردن ساختارهای داخلی بدن برای تولید یک تصویر بصری از آنها. کارل Dussik و ایان دونالد دو شناخته شده ترین پیشگامان فن آوری اولتراسوند. در 192, Dussik با استفاده از سونوگرافی برای بررسی مغز انسان و دونالد در 50s با استفاده از سونوگرافی برای مقاصد تشخیصی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.