5 ابزار یک جراح باید

[ad_1]

در حرفه پزشکی خواستار ترین و پیچیده طبیعت کار این است که از جراح – است که به حد و حصر متغیرها و شرایط به حساب قبل و در طول هر روش. برای یک جراح هر لحظه ای در انجام وظیفه بسیار مهم است حتی برای یک لحظه از این طرح اشتباه می تواند با قرار دادن بیمار's سلامت و زندگی در معرض خطر است. است که چرا قبل از برنامه ریزی است که همیشه مهم برای یک جراح و مهم ترین بخش از قبل از برنامه ریزی مناسب ابزار و یا تجهیزات از بهترین بیمارستان تامین کنندگان تجهیزات یا ابزار جراحی تامین کنندگان.

یک جراح همیشه شما نیاز به برخی از ابزار آماده قبل از ورود به اتاق عمل. در اینجا ما به ذکر و توضیح 5 مهم ترین ابزار برای یک جراح.

1. عامل قیچی

برای هر جراح عامل قیچی یکی از چند ابزار مورد نیاز در یک عمل جراحی. کیفیت جفت قیچی استفاده می شود بسیار مهم است صرف نظر از این کار در حال انجام برش از طریق پانسمان و یا بافت بدن. وقتی که می آید به کیفیت شما فقط می توانید't انتظار یک جفت قیچی است که تاب زنگ زده و یا مسدود کردن. بنابراین گرفتن یک جفت خوب از عامل قیچی هستند که با دوام است که باید برای همه جراحان.

2. جراحی

چاقوی جراحی است که این ابزار که برای اولین بار می آید به یک فرد معمولی's ذهن هنگامی که ما صحبت در مورد یک جراح. یک چاقوی کوچک جراحی برای جراح ایده آل باید مانند یک فرمت بازو با حرکت صاف از خود را دارد. جراح باید استادانه در دست زدن به چاقوی کوچک جراحی و باید قادر به قطع هموار و پاک. درست مثل قیچی چاقوی کوچک جراحی بیش از حد نیاز به بهترین کیفیت و در نتیجه آن وضعیت را نمی توان پذیرفت. اگر جراح خرید ابزار پزشکی و جراحی آنلاین یک نام تجاری مشهور اطمینان می دهم با کیفیت خوب.

3. منقبض کننده

یکی دیگر از نمونه ابزار در زرادخانه از یک جراح است منقبض. آن را نمی ممکن است که شایع است اما وقتی که می آید به برنامه آن است که یکی از مهم ترین ابزار استفاده می شود. منقبض کننده است به طور کلی استفاده می شود به افشای ارگان یا بافت ضایعه در حال بهره برداری. که نمی توانند به درستی در حالی که انجام این عملیات می تواند نه تنها خطر این روش اما بیمار's رفاه و زندگی به عنوان به خوبی. نتیجه گیری انتخاب حق انتخاب منقبض می توانید همه چیز را در طول یک عمل جراحی است.

4. موچین

حتی اگر موچین اغلب به عنوان ابزار مشترک با کمی اهمیت آنها در بسیار مفید آمده است هنگامی که جراح نیاز به حذف اشیاء خارجی از داخل بدن است. همچنین شرایطی وجود دارد که در آن حرکت در اطراف ارگان های ظریف بسیار پیچیده است. در چنین مواردی نیز موچین ترجیح داده شده توسط جراحان.

5. پنس

صرف نظر از تخصص جراح یک حرفه ای همیشه نیاز به گرفتن شرکت بیش از تجهیزات خود را به خصوص خود پنس. پنس مورد نیاز در سراسر این روش و از این رو کیفیت آنها نیز باید از استاندارد است. در طول عمل جراحی, جراح باید't بود نگرانی در مورد بافت پنهان کردن و یا رفتن به عقب دوباره. بنابراین پنس تبدیل به یکی از ضروری ترین دستگاه در ساخت عمل جراحی موفقیت آمیز است.

دستکش های بیش از حد مورد استفاده گسترده بوده اند اما شمارش به عنوان ابزار به عنوان آنها را برای حفاظت شخصی و همچنین به عنوان پیشگیری از عفونت. وجود دارد دیگر ابزارها و همچنین, اما آنهایی که ذکر شده در بالا هستند شایع ترین استفاده از ابزار پزشکی و جراحی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.