15 سرب قلبی مانیتور/Defibrillators به

[ad_1]

این مقاله توضیح مزایای 15 سرب مانیتور/ضفبرلترس برای فعال بخش آتش و یا آمبولانس شرکت. استفاده از این تجهیزات ملاقات و یا بیش تاسیس استاندارد مراقبت های اضطراری برای حمایت از زندگی پیشرفته (ALS) تیم.

این تجهیزات شده است به کاوش در تحقیقات پزشکی و ثابت شده است برای صرفه جویی در زندگی می کند.

توصیف 15-سرب نظارت بر واحدهای دولت از هنر. فن آوری بهبود یافته است تا حد زیادی در دهه گذشته و بیماران واقعی برندگان وقتی که می آید به مراقبت. این واحد به طور خاص زیر مانیتور علائم حیاتی بیماران اورژانس: 1) End-tidal CO2 (EtCO2). این امر در مورد تمام بیماران – کسانی که انتوبه و کسانی که انتوبه به عنوان بیماران 2) SpO2 3) کربن مونوکسید مانیتورینگ 4) Methemoglobin توانایی نظارت و 5) قند خون است.

غلط خوانده شده را تبدیل به یک چیزی از گذشته با این تجهیزات است. هنگامی که با استفاده از مسن تر و غیر موثر تجهیزات امدادگران و یا EMTS می توانیم نتیجه بگیریم که یک بیمار مبتلا به عوارض قلبی که بیمار است که در واقع در دیابتی پریشانی. سپس ارائه درمان مناسب در واقع ممکن است درمان نادرست و در واقع ممکن است بیمار آسیب برساند.

15 واحد سرب استفاده از 15 موجود منجر می شود. آنها ارائه یک مترونوم-مانند ابزاری است که راهنماهای CPR ماساژ و ventilations. انرژی در دسترس است تا به 360J. واحد نیمه خودکار و دستی defibrillation با کاپنو گرافی در دسترس است. وجود خارجی قدم زدن; برتر 15-سرب الکتروکاردیوگرافی و بسیاری از گزینه های دیگر است که کمک به نظارت بر اعضای حیاتی و موثر بدن.

صفحه نمایش صفحه نمایش در حال تابش خیره کننده و بسیار آسان برای به عنوان خوانده شده حتی در نور خورشید و یا با روشن روشنایی داخلی در آمبولانس یا نجات واحد. ضروری است که این صفحه نمایش می دهد امدادگران و EMTs اطلاعات مورد نیاز را مهم مراقبت از بیمار تصمیم گیری. نمونه ای از خطا همراه است کاهش می یابد.

این واحد دارای قابلیت بلوتوث است. این به این معنی است که آنها می تواند انتقال اطلاعات ضروری به یک بیمارستان که در آن قربانی/بیمار گرفته خواهد شد. این transmittal خودکار است و اورژانس بیمارستان اتاق بهتر می تواند آماده شدن برای دریافت یک بیمار است. این می تواند سرعت مراقبت از بیمار در حال حاضر تشخیص داده می شود و مناسب تریاژ می تواند پس از ورود. دقیقه با ارزش را هرگز از دست داد. امدادگران و EMTs افزایش خواهد یافت و میزان موفقیت خود را و واقعا افزایش بهره وری در آنها بسیار مهم مشاغل است.

این 28000 دلار هزینه 15-سرب مانیتور قلب با EKG/AED بیش از ارزش هزینه زمانی که یکی معتقد است که آن را می توانید در نجات جان بیماران مبتلا به وقت و زمان دوباره. اگر بخش شما با توجه به کمک مالی برای این محصول و سپس کمک به آتش نشان کمک مالی ارائه شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) است که یک محل عالی برای شروع است.

سطح مراقبت از بیمار را افزایش می دهد به طور چشمگیری با 15 سرب مانیتور/ضفبرلترس. توانایی های امدادگران و EMTs را بهبود بخشد. هر کس برنده با در دسترس بودن این تجهیزات است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.