10 چیزهایی که یک دامپزشک می کند بدون اعتبار است که شما هرگز نمی دانید در مورد

[ad_1]

دامپزشکان در کل در حال فروتن, جمعیت و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها را به صورت روزانه است که شما آگاه نیست. در اینجا برخی از شیوه های ناشناخته که عالی دلسوز دامپزشک می کند که شما به احتمال زیاد در مورد نمی دانم.

10. از دست دادن زمان خود

بسیاری از دامپزشکان نمی تواند به ترک بیمارستان برای ناهار یا حتی در زمان اند تعیین شده ناهار در حالی که در محل کار است. ما اغلب آنقدر شلوغ و جای پیاده روی که ما “زمان ما” باید صرف تکمیل تشخیص پزشکی سوابق چک کردن در بیماران مبتلا به بازگشت تماس های تلفنی اورژانس جراحی…لیست در می رود. گاه به گاه, حمام, شکستن حتی بزرگترین تفاوت است. در مناسبت نادر است که دامپزشکان از کار در زمان جشن است. دامپزشکان تقریبا همیشه دیر برای مشتریان و حیوانات خانگی خود را.

9. کشیدن تا تزریقی مواد مخدر با سوزن و تعویض سوزن تا حیوان خانگی خود را با یک جدید کاملا تیز و کمتر دردناک سوزن برای تزریق

این هزینه های دامپزشک پول بیشتر (دو برابر هزینه های سوزن در یک دامپزشک بیمارستان و آن ناچیز است) و فقط برای راحتی از حیوان خانگی خود را از مهربانی.

8. با استفاده از با کیفیت بالا فولاد شیوه های

بسیاری از مشتریان نمی دانند و یا مراقبت از چه نوع فولاد مراقبت از حیوان خانگی خود را دریافت و در دامپزشک. عالی دامپزشک استفاده کنید IV کاتتر (نه ارزان) به طوری که آنها همیشه باید دسترسی وریدی در مورد چیزی را اشتباه می رود – که گاهی اوقات آن را ندارد. آنها نیز ارائه خواهد شد مایعات وریدی حین عمل جراحی و همچنین از روش های مختلف (EKG فشار خون پالس) به مانیتور حیوان خانگی خود را در حالی که تحت بیهوشی. هر متخصص بیهوشی موافقم که “بیهوشی نزدیک بدن را به مرگ بدون در حال مرگ.” این درست است.

7. حمام کردن حیوان خانگی خود را

تکان دهنده بالا بودن تعداد صاحبان حیوان خانگی به دامپزشک با حیوان خانگی خود را تحت پوشش در مدفوع یا استفراغ بدون نیاز اقدام به پاک کردن آنها را ندارند. حتی تعداد بیشتری از حیوانات خانگی را از خاک خود را در حالی که در این دامپزشک با وجود دریافت مناسب اسان می شکند. ما نمی توانیم ارسال آنها را به خانه کثیف و باید برای استحمام آنها. فکر می کنم چقدر از یک groomer اتهامات به استحمام و خشک و با قلم مو حیوان خانگی خود را. اکثر دامپزشکان انجام آن به صورت رایگان.

6. قرار دادن در گوشی با شما

چگونه اغلب شما می توانید پزشک خود را در تلفن به بحث در مورد علائم و یا نتایج تست با شما ؟ نیست معمولا ، دامپزشکان را در یک مقدار زیادی از زمان و تولید هیچ درآمد از تلفن اما هنوز هم انتخاب کنید به این دلیل که ما ارزش شخصی ارتباط با شما صاحب حیوان خانگی.

5. قرار دادن در بار با گوشی دیگر دامپزشکان

آیا شما آگاه باشید که بسیاری از دامپزشکان صرف زمان خود به خود ساعت مشاوره با دیگر دامپزشکان در مورد موارد غیر معمول? آنها انجام دهد. شما ممکن است گرفتن چند کارشناس نظرات خود را حتی بدون دانستن آن. به عنوان یک دامپزشک, من فکر می کنم بسیاری از شب ها که در آن من دامپزشک و صرف شب در خواندن آخرین مقالات و تندرست ایده ها از یکدیگر. و آن را فقط اتفاق می افتد به دامپزشکان که اتفاق می افتد به ازدواج به هر یک از دیگر. همه دامپزشکان انجام این کار امیدواریم.

4. بررسی مدیریت و عوارض جانبی داروها با شما

اتحاد خود را MD تا کنون به طور کامل بررسی عوارض جانبی دارو را با شما ؟ به احتمال زیاد شما فقط امضای لغزش و یا صفحه برق در داروخانه است که می گوید شما آگاه هستند از پتانسیل و راه رفتن با یک کاغذ جزوه استاپلر به فراموشی. یک دامپزشک خوب طول می کشد زمان برای شما را آگاه از یک دارو عوارض جانبی و چگونه باید آن را اداره.

3. تایپ کردن شخصی راهنمای شما را به خواندن در خانه با تست های انجام شده, حیوان خانگی خود را تشخیص آنچه که به معنی و گام به گام درمان های خانگی

این طول می کشد مقدار زیادی از دامپزشک زمان و آنها به دست آوردن هیچ درآمد از این. دامپزشک طول می کشد که این زمان برای حیوان خانگی خود را به خوبی به عنوان ما می توانید انجام دهید ستاره های شغلی در بیمارستان اما اگر صاحب حیوان خانگی را درک نمی کنند که چه چیزی برای انجام در خانه حیوان خانگی باقی خواهد ماند و بیمار است.

2. عزادار با شما

هنگامی که مردم برای پیدا کردن من یک دامپزشک آنها همیشه می گویند: “من نمی دانم که چگونه خود را دریافت استفاده می شود که قرار دادن حیوانات پایین. من هرگز می تواند انجام این کار است.” خوب دامپزشکان نمی توانید به آن استفاده می شود. آن هرگز آسان می شود و این چیزی است که ما باید به کوه و آیا برای خوب بودن حیوان و حیوان خانگی خود را پدر و مادر است. شما ممکن است فکر می کنم این آسان تر می شود در طول زمان برای خود دامپزشک اما حقیقت این است که اکثر دامپزشکان را در آن خانه با آنها. نه تنها دامپزشکان اما پس آیا کارکنان. اشک شما نه تنها آنهایی که ریختم وقتی که غم زمان می آید مطمئن باشید. ما به یاد داشته باشید که در صورت و درهم و برهم, مرطوب بینی بیش از حد.

1. شما صرفه جویی در پول

یک دامپزشک که می خواهد به تمرین با کیفیت پزشکی و نگه داشتن بودجه خود را در ذهن ارائه خواهد شد به شما ارسال نسخه ای که ممکن است برای دریافت داروهای ژنریک در جاهای دیگر مانند انسان داروخانه ها مانند هدف و Wal-Mart که در آن صدها نفر از مواد مخدر در دسترس هستند برای کمتر از $4/mo. به جای صرف تمام پول خود را در قرص دامپزشک می خواهد حیوان خانگی برای دریافت دارو به آن نیاز دارد و همچنین تشخیص آن نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها در حال درمان درست بیماری موثر است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *