5 راه برای مبارزه با آنفولانزا با پیشگیری

ضد عفونی کننده دست یک محصول پاک کننده جدید است که به سرعت عملکرد صابون و آب را به دست می آورد. این ماده دارای خاصیت ضد عفونی کننده قوی است و حاوی الکل است ، که ممکن است میکروب ها را به طور موثرتر از روش قدیمی شستن دستان از بین ببرد. ضدعفونی کننده کف ، مایع یا ژل است و توسط بسیاری از شرکت های مختلف در بطری های مختلفی ساخته شده است.

پس از برطرف شدن لکه ، لباس را در آب گرم به مدت حدود نیم ساعت خیس کنید. به آرامی آب اضافی آن را فشار دهید و هوا لباس را خشک کنید اما در نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

این دقیقاً به همین دلیل است که ضدعفونی کننده دست به سرعت بهترین دوست شما خواهد شد. از این مایع مفید هنگام استفاده از لوکس بودن صابون و آب استفاده نکنید (تقریباً در هر لحظه از روز) و بعد از شستشو با آب و صابون از آن استفاده کنید تا از شر همه چیزهایی که از دست رفته اید خلاص شوید. واقعیت این است که میکروب ها می توانند برای سلامتی شما بسیار مضر باشند ، زیرا بسیاری از بیماری ها را با خود به همراه دارند. نه تنها می توان به شایع شدن سرماخوردگی ، سرماخوردگی ، گرگرفتگی و ویروس های دیگر از طریق تماس صرفاً با جهان خارج ، بلکه می توانید انواع مختلفی از بیماری های خارجی را نیز فقط با بغل کردن یا بوسیدن کسی که می شناسید منقبض کنید.

ماده ضدعفونیوتر دست شخصی

من به درستی رسالت خود را نامگذاری کردم: ماموریت غیر ممکن ، و نتایج تکان دهنده بود. یاد گرفتم که مهم نیست چقدر تمیز کنم ، هنوز هم میلیون ها عامل جوانه زنی در سرتاسر خانه ام وجود دارد. تلاش برای کشتن همه آنها یک ماموریت غیرممکن است و زندگی در حباب مطمئناً گزینه ای نیست (مهم نیست که چند روزی دوست داشته باشیم).

پاک کننده هایی مانند میکروب x مبتنی بر الکل هستند. طراحی شده است که در صورت دسترسی بیشتر صابون های سنتی و روشهای تمیز کردن آب در دسترس نباشد. وقتی مقدار کمی روی دستان خود می ریزید و محلول را در آن کار می کنید ، اشکالات کشته می شوند. الکل موجود در شستشوی دست باعث شکسته شدن دیواره های سلول ها می شود و باکتری ها یا ویروس از بین می روند. در مخاطب کار می کند اما پوشش مداوم به شما نمی دهد. لازم است که هر بار که دستها در تماس با یک منطقه آلوده قرار گیرند ، دوباره شستشو دهید. این مناطق شامل سطحی از قبیل چرخ دستی های فروشگاه های مواد غذایی ، دستگیره درب ، وسایل موجود در فروشگاهی است که دیگران به آن لمس کرده اند ، تلفن و لیست ادامه می یابد. ضد عفونی کننده ها مانند میکروب x دارای مرطوب کننده هایی در آنها هستند که از خشک شدن الکل در پوست جلوگیری می کنند.

محل کار می تواند به دلیل ویروس در موارد مورد استفاده ، یک محیط بسیار خطرناک باشد. مرتباً فضای کاری خود از جمله صفحه کلید ، تلفن و سایر موارد متداول را پاک کنید.

این ضد عفونی کننده خانگی برای انواع پوست بسیار عالی است. البته به یاد داشته باشید که این به معنای جایگزینی برای صابون و آب نیست. ژل ضد عفونی کننده دست super star اکثر موارد ، استفاده از آنها فقط یک عادت مکمل است. این ماده پاک کننده در مواقع شستشوی دقیق و دستی بسیار مؤثر است.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *