چه کسی از کیسه های زباله سگ استفاده می کند؟

سالم ماندن خانواده می تواند کار سختی باشد. بیماری های بسیاری وجود دارد که به نظر می رسد این مسابقات را از طریق خانواده ، مدارس و محل کار انجام می دهد. اما حتی اگر ما به طور روزمره با مواجهه با بیماری روبرو هستیم ، برخی خانواده ها می توانند برای سالم ماندن آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

ژل ضدعفونیوتر دست kanz

مهمترین کاری که می توانید در این زمینه انجام دهید ، آموزش بچه های خود در مورد میکروب ها است. غالباً ، آنها تصمیم خود را درباره آنچه در امان است و آنچه نیست ، می گیرند. سعی کنید توضیح دهید که میکروب ها چگونه گسترش می یابند و چگونه می توانند باعث بیمار شدن شما شوند. احتمالاً پوسترهای شستشوی دست را در مدارس و دستشویی های عمومی دیده اید. این نوع چیزها برای کودکان خوب است زیرا آنها اصول را به آنها می آموزند. دیگر نیازی نیست که آنها را از دنیای خارج ترساند. قبل از دست زدن به غذا یا لمس کردن چشم ها ، کارهایی مانند شستن دست ها را فشار دهید.

خانه خود را تمیز و ضد عفونی کنید – تمام سطحی که لمس می کنیم میکروب هایی را حمل می کنند. اگر شخصی به دست خود عطسه کند و سپس یک درب یا شیر آب را لمس کند ، آن سطح اکنون با میکروب پوشانده شده است. مرتباً سطح خانه های خود را تمیز و ضد آب کنید و اگر کسی مریض است روزانه. دستگاه تمیز کننده بخار بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن سطوح ضد عفونی می کند. بخار بخار به اندازه کافی داغ است تا میکروب ها را از بین ببرد ، و هنگامی که کارتان تمام شد باقی مانده شیمیایی باقی نمی ماند.

ضد عفونی کننده های دستی این مزیت را دارند که ابزاری بسیار مفید برای تمیز کردن دست ها هستند. با وجود الکل به عنوان ماده اصلی ، این محصولات گزینه های بعدی صابون و آب هستند. هرکسی می تواند این مورد را به اطراف برساند و هر وقت دوست دارد دست خود را بشویید. به علاوه ، شما می توانید در مورد هر یک از این محصولاتی که فکر می کنید نیازهای تبلیغاتی شما را برطرف می کند ، گزینه ای داشته باشید. ضد عفونی کننده های دستی تبلیغاتی به صورت ژل و مایع می آیند. این موارد همچنین در بطری های اسپری ، پمپ و جیب موجود است. این گزینه ها را با هم مخلوط کرده و ابزار مناسب بازاریابی را برای تجارت خود ایجاد کنید.

یک راه خوب برای نگه داشتن میکروب ها ، سرمایه گذاری در دستگاه پخش کننده ضد عفونی کننده دستی است. شکل ها ، اندازه ها و رنگ های کاملاً متفاوت وجود دارد. برای هر اتاق در خانه یا محل کار خود می توانید انواع لمسی کمتر ، آزاد ، قابل نصب در دیوار ، کف کف و رومیزی را پیدا کنید. اینها همه بسیار مقرون به صرفه هستند ، به خصوص وقتی در طولانی مدت پولی را که پس انداز می کنید در نظر بگیرید. هرچه در معرض میکروب کمتر قرار بگیرید ، بیمارتر خواهید شد. در خانواده ، این به معنای پول کمتری برای مراجعه پزشک به پزشکان به طور مشترک و داروهای تجویز شده است. در شرایط کسب و کار ، این به معنای کار کمتری است که توسط کارکنان از دست رفته و نرخ بیمه درمانی پایین تر است. هرچه نیاز شما باشد ، این سرمایه گذاری کوچک بارها و بارها خود را پرداخت می کند.

در بیشتر موارد ، لکه ها با یک راه حل تمیز و خانگی قوی بیرون می آیند. این نه تنها لکه ها را از بین می برد بلکه باعث ایجاد قالب ، کپک و کثیفی جاسازی شده نیز می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک قاشق چایخوری پودر بوراکس و یک قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را با یک چهارم آب گرم در یک سطل مخلوط کنید. آن را کاملاً مخلوط کرده و آن را درون یک بطری اسپری خالی بریزید.

افراد جوان ، پیر و مبتلا به بیشترین خطر در معرض خطر هستند. با این حال ، همه مستعد ابتلا به این ویروس هستند. کاهش ایمنی به دلیل افزایش سن ، شرایط موجود یا عملکرد سیستم ایمنی به خطر افتاده ، احتمال بروز عوارض جدی مانند سینه پهلو و مرگ را بیشتر می کند.

همچنین به یاد داشته باشید که بچه ها همه نسبت به میکروب ها نیز متفاوت واکنش نشان می دهند. بعضی اوقات بیشتر از دیگران به طور طبیعی بیمار می شوند. اگر کودک شما از سیستم ایمنی ضعیف برخوردار است ، نمی توانید کمک کنید. با چنین کودکانی باید بیشتر از دیگران مراقب باشید. برخی از بچه ها برای تکمیل سیستم ایمنی ضعیف خود باید ویتامین ها و چیزهای دیگری مصرف کنند. ژل ضدعفونی کننده دست elegant و رژیم غذایی سالم همچنین راه هایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن هستند. انجام این نوع کارها برای فرزند شما در سنین پایین نیز بعداً در زندگی به آنها کمک خواهد کرد. تعبیه روش های یک زندگی سالم از بهترین کارهایی است که می توانید به عنوان والدین انجام دهید. اگر بتوانید آنها را به انجام کارهایی از این دست ادامه دهید ، فرزند شما به لطف شما طولانی تر و خوشحال تر زندگی می کند.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *