توقف پخش میکروب ها

ضد عفونیاتر دست در بیمارستان

ویروس آنفولانزای خوکی (H1N1) این روزها در ذهن بسیاری از ما است. چه فرزندان كوچك و چه افراد مسن در اطراف خود داشته باشید ممكن است بخاطر امنیت و امنیت شما و خانواده ، احتیاط كنید. تصور می شود که آنفولانزای خوکی مجموعه ای مجدد از چهار سویه شناخته شده ویروس آنفولانزا است: یکی در افراد بومی ، یکی در پرندگان و دو مورد در خوک ها. انتقال سویه جدید به صورت انسانی به انسان است. در اواخر ماه مه و اوایل ژوئن ، آنفولانزای خوکی در سطح جهان گسترش یافت و حتی روزها مکزیکو سیتی ، مکزیک را تعطیل کرد. سازمان بهداشت جهانی (WHO) شیوع آنفولانزا را یک بیماری همه گیر اعلام کرد.

ژل ضدعفونی کننده دست خانگی این آدمهای بد را بکشیم؟ مجدداً برای تمیز کردن تمام سطوح از جمله وان از مواد ضد عفونی کننده روزانه استفاده کنید. یکبار از حوله استفاده کنید ، سپس آنها را بشویید. جعبه های زباله را فراموش نکنید – آنها باید ضد عفونی شوند.

اسپری حشرهکش. پشه های نامطبوع می توانند یک مزاحمت باشند و همچنین می توانند بیماری غرب نیل را به همراه داشته باشند. در این حالت ، یک اونس پیشگیری به معنای واقعی کلمه ارزش یک پوند درمانی دارد.

ضدعفونی کننده دست نیز می تواند یک قاتل جوانه زا موثر باشد. اطمینان حاصل کنید که ضدعفونی کننده دستی که خریداری می کنید حداقل 60 درصد الکل برای حداکثر اثر است. این ایده خوبی است که به هریک از فرزندانتان یک بطری ضدعفونی کننده دست بدهید تا هنگام رفتن به مدرسه کوله پشتی خود را حفظ کنند. با این وجود ، حتی اگر ضدعفونی کننده دست در یک خرج کردن عالی باشد ، جایگزین شستن دست نمی شود!

سطوح متداول لمس شده (سوئیچ های روشنایی ، دسته درب یخچال ، کنترل از راه دور و غیره) را هر روز ، ترجیحا با بخار تمیز کنید. مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در آتلانتا گزارش می کند بخار بهترین روش برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطح جامد است که تصور می شود با میکروب های مسری پوشانده شده است. دستگاه تمیزکننده بخار خانگی با کیفیت خوب ، یک دفاع استراتژیک عاقلانه در برابر شیوع انواع بیماری های مسری است.

این ضد عفونی کننده بطری پلاستیکی است که همراه پمپ است. هنگامی که پمپ را به پایین فشار می دهید ، کف یا مایع بیرون می آید. این نوع ضسبنسرس کف کف معمولاً در محل های اداری یافت می شود. می توانید این ضد عفونی کننده را در محل پذیرش ، روی میز کارگران یا داخل یک اتاق کنفرانس نگه دارید. برای استفاده شخصی می توانید از ضد عفونی کننده ها در ماشین یا حمام خود برای محافظت از میکروب استفاده کنید. تعداد زیادی از ضد عفونی کننده ها در اندازه های کوچک موجود هستند که می توانید آن را در کیف خود نیز حمل کنید.

عکسبرداری از آنفولانزای خود را رها کنید – واکسن آنفولانزا بسیار مهم است و باید در فصل سرما و آنفولانزا دریافت شود تا شما را از این بیماری محافظت کند. واکسن هر سال بسته به نوع پیش بینی شده متفاوت است و واکسن در برابر بیش از یک سویه محافظت می کند.

اگر اغلب تمایل به خارش صورت یا چشمم را خیس می کنم ، دستان خود را بشویید ، قطعاً نمی خواهم این کار را انجام دهم پس از اینکه به چیزی که عطسه شده بود لمس کردم. بنابراین من دستانم را اغلب می شستم و اگر حمام ندارم ، از ضدعفونی کننده دستم استفاده می کنم. اگر من از ضد عفونی کننده خارج نیستم ، تمایل دارم در صورت لزوم از آستین ژاکت یا پیراهن خود استفاده کنم تا چشمم را مالش دهد.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *