گاو تولد – آماده شدن برای زايمان و تولد

[ad_1]

گاو تولد – یا “زایمان” را به عنوان آن است که در درجه اول به عنوان شناخته شده – را می توان اضطراب و بسیار پیش بینی زمان برای هر مزرعه یا مرتع پرورش احشام بزرگ یا کوچک به خصوص یکی که در آن فصل زایمان تعریف شده است و یا اگر شما یک گله کوچک از تنها یک تا پنج گاو در مراقبت از خود را. یکی از چیزهایی است که باید تاکید کرد که برخورد با زایمان کردن گاو بیمار است. در حال انتظار برای یک گاو یا تلیسه به زایش است درست مثل تماشای یک قابلمه آب را به جوش.

یک گاو یا تلیسه's دوره بارداری – کلمه ای دیگر برای طول بارداری – در حدود 285 روز طولانی است. در آن زمان از نقطه ای که اسپرم از گاو نر نفوذ و فیوز با تخمک یا تخمک گاو شروع تقسیم سلولی به یک بلاستوسیست و سپس به جنین رشد می کند که به یک گوساله جنین در حال زندگی در داخل رحم گاو به طور مداوم در حال رشد و توسعه می رسد تا زمانی که یک نقطه که در آن رشد نمی کنه چون رحم گاو تنها می تواند کشش تا کنون. آن است که در آن نقطه که در آن کار و گاو آغاز می شود. کمی به می دانیم که بسیاری از آن است که در واقع فرزندان در داخل مادر's رحم است که برای شروع از شروع کار نه مادر خودش. استرس سیگنال از گوساله سفر از طریق بند ناف به جفت و تمام راه را به گاو's مغز و تخمدان ها که در آن مواد مختلف شیمیایی و هورمون ها منتشر شد را آماده برای تولد گوساله از آزادی از گردن وصل به اولیه انقباضات رحمی به گوساله به موقعیت عادی برای تولد. اولین مرحله از زایمان رخ می دهد در یک گاو ساعت قبل از رویداد واقعی از زایمان صورت می گیرد. این است که در آن شما نیاز به نگه داشتن یک چشم را برای نشانه هایی که زایمان قریب الوقوع است.

چه نشانه هایی به دنبال در یک گاو یا تلیسه مورد به زایش?

او پستان ممکن است در ابتدا شروع به پر کردن با آغوز اولین شیر برای گوساله – اما سرشیشه خود را ممکن است تبدیل به engorged تا تولد بسیار قریب الوقوع است. او فرج نیز باند با خون آن نگاه کمی متورم او طرف خواهد بود در حال غرق شدن در مقابل او thurls (این صاف و بخشی از لگن) و ممکن است برخی از مخاطی بیرون آمدن از فرج. او'll دریافت fidgety و شروع به دنبال یک محل برای زاییدن. زمانی که پستان پر او's حدود 3 تا 7 روز از زایمان. با این حال برخی از گاو یا تلیسه برنده't نشان می دهد هر زایش تا روز آنها در حال زایش است; هنوز هم دیگران ممکن است یک کیسه پر برای هفته ها قبل از آنها رها کردن یک گوساله. وقتی طرف غرق در او's حدود 1 تا 3 روز از زایمان. در صورت وجود ترشح از او فرج روشن و غیر چسبنده stringy مسائل او's معمولا کمتر از یک روز به دور از زایمان. اما اگر این ترشحات بیشتر است چسبنده و ضخیم این است که فقط مخاط پلاگین حذف می شود, که رخ می دهد در حدود یک هفته یا بیشتر قبل از زایمان. هنگامی که شما ببینید که کیسه آب است که زرد کیسه آویزان کردن از او فرج, it's کاملا آشکار او's در کار و it's فقط چند دقیقه قبل از پا و سر گوساله شروع به نشان می دهد.

این چیزی که آزار دهنده در مورد صندلی است که شما هرگز نمی دانید که او's رفتن به “پاپ” است. او می تواند با نشان دادن تمام نشانه هایی که او's هر روز از انداختن یک گوساله و نه هیچ چیز برای دو یا سه هفته جامد! و یا از آن خواهد بود که مخالف دقیق: او'll نشان می دهد مطلقا هیچ نشانه ای اما همه از ناگهانی وجود دارد's گوساله بر روی زمین است که او's ساخت آن روشن آن است…. بسیاری از گاوها ممکن است به همان شیوه پس از آن's همیشه بهترین به آماده برای غیر منتظره.

چگونه یک گاو به هنگام تولد به هر حال ؟

همانطور که در بالا ذکر شد نشانه های اولیه او هستند قدم زدن در اطراف و کاملا ناراحت بود. بسیاری از گاوها خواهد خود را به دور از گله و به دنبال یک محل خصوصی برای زایمان در صلح است. او'll be اقدام بسیار ناراحت کننده تخمگذار پس از آن تا سپس تخمگذار پایین دوباره بعد از چند دقیقه قبل از بلند شدن دوباره. ناگهان او'll فقط و جلوگیری از آنچه او's انجام و شبیه او's زور زدن برای ادرار کردن یا اجابت مزاج اما آن's به احتمال زیاد او's احساس انقباضات رحمی در آینده قوی تر از همیشه است. شما ببینید یک ضخامت موکوس ترشح از او فرج زودی آب ساس. رحم انقباضات عضلانی مسئول فرایند تولد و همچنین به عنوان جاذبه خود را. انقباضات عضلانی می آیند و یک بار در هر 5 تا 10 ثانیه به ویژه هنگامی که او's در مرحله دوم زايمان – که شامل هل دادن گوساله.

به زودی پس از آب ساس به نظر می رسد شما باید قادر به دیدن پا چسبیده. پا را زرد نکاتی برای آنها که کاملا طبیعی برای تولد گوساله. آنها باید کف با اشاره رو به پایین نشان می دهد که گوساله در حال آمدن است جبهه اول است درست راه را برای یک گوساله به دنیا آمد. شما همچنین باید ببینید که هر دو پا در حال بیرون آمدن; اگر's فقط یکی از شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کمک به گاو به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به زودی پس از جلو پا و قسمت اول, پاهای, نشان می دهد, بینی و پوزه و سر به زودی به دنبال, به دنبال شانه. پس از شانه های بقیه پاپ به راحتی. اما مشکل هنوز هم می تواند بوجود می آیند در این مرحله اگر گوساله's لگن قفل در گاو's لگن. اگر hips don't دریافت قفل, قبل از اینکه شما می دانید آن را به شما'خواهید یک نوزاد جدید گوساله بر روی زمین است. تبریک !!

آیا من نیاز به انجام برای آماده شدن برای زایمان?

در حال حاضر که شما باید برخی از ایده چگونه یک گاو می دهد تولد, it's زمان را برای شما به دانستن آنچه که باید و نباید't – توان در آماده سازی قبل در طول و بعد از یک گاو و گوساله.

این واقعا بستگی دارد در چه نژاد گاو خود را در حال و چه زمان از سال که آنها در حال زایمان. اگر شما گاوها زایمان در طول ماه های زمستان که برف و سرما به طور منظم مورد شما نیاز به نوعی از پناهگاه در قالب یک زایمان انبار و ریختن یک یا دو بیشتر اگر شما'کردم بیش از 10 سر گاو به جدا کردن – به ارائه یک محل برای نوزاد گوساله برای رفتن به گرم نگه دارید. یک بستر ضخیم از نی نیز کمک خواهد کرد که فوق العاده در اینجا به عنوان به خوبی. با که شما نیاز به خرید به اندازه کافی کلش عدل به گذشته شما فصل زایمان, اگر نه کل زمستان دوره است. یک زایمان انبار ایده آل است زیرا آن را نه تنها طول می کشد گاو و-بود-متولد و یا فقط متولد گوساله از سرد اما شما به عنوان خوب به خصوص اگر شما باید برای کمک به یک تولد گاو.

اگر شما در حال زایمان در وسط زمستان اما در بیشتر ماه های گرم شما برنده't نیاز نی اما شما نیاز به برخی از پناهگاه طبیعی و یا در غیر این صورت برای گاوها برای پنهان کردن در را به هنگام تولد در حفظ حریم خصوصی و آرامش و به خارج از آفتاب گرم است. در حالت ایده آل پاک چراگاه برای آنها به زایش بر روی باید در نظر گرفته شود و همچنین, و پس از آن در مراتع به چرخش و جدا کردن حامله گاو از مادران نوزادان خود را و یا به محل جدید جفت در یک مرتع تازه.

نگه داشتن خود را بزرگ-حیوانات دامپزشک's شماره تلفن در سرعت شماره گیری اگر شما به هر گونه مشکلات اجرا است که شما نمی توانید حل کنید. نگه داشتن یک زایمان کیت در دسترس برای شرایط اضطراری. دامپزشک شما می تواند به شما یک لیست از منابع برای خرید, برای شما, زایمان کیت, اما آنها باید شامل موارد زیر باشد:

  • زایمان زنجیره ای با دستگیره
  • زایمان شانه ظهر دستکش
  • دستکش یکبار مصرف است که متناسب با دست شما
  • یک بطری اکسی توسین
  • یک گوساله-دستگاه کشش وینچ بهتر است (با احتیاط استفاده کنید هر چند)
  • تولد / تلقیح مصنوعی روان کننده
  • سرنگ از حجم های مختلف
  • سوزن اعم از 14 تا 18 سنج و طول از 1 به 2 اینچ طولانی است.
  • افسار و سرب-طناب
  • 20-ft طول طناب می شود آن را یک کمند و یا نرمتر نایلون / طناب نخ

شما را پیدا خواهد کرد که هر یک سر دروازه یک دروازه مدینه یا زایمان تسهیلات ممکن است کمک فوق العاده اگر شما یک گاو است که با داشتن مشکل زایمان. توجه داشته باشید که این لیست تنها برای آن دسته از موارد که در آن یک گاو است که قطعا با داشتن مشکلات زایمان نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر گاو در همه زمان ها.

باید چه کار کنم اگر من گاو زایمان?

پاسخ ساده به این سوال این است که هیچ چیز . اجازه دهید گاو انجام چیزی که او و تنها تداخل اگر او تا به پیشرفت در کار و تلاش بعد از چند ساعت. این بسیار مهم است و یک چیز بسیار مهم اگر شما گوشت گاو که به طور طبیعی تمایل به جدا کردن خود به خود و بدون هر گونه کمک های بشر. نه آنقدر برای بسیاری از گاوهای شیری, اما اگر قرار, مناسب, گاو, در, شما باید't هر گونه مشکلات و یا.

زمانی که شما پرش به کمک باید زمانی که او در تلاش است برای به دست آوردن گوساله را از او است و نه هر گونه پیشرفت. اگر شما هیچ ایده چه چیزی برای انجام با تلفن دامپزشک خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. Don't شرمنده از گرفتن دامپزشک خود را از تخت به دلیل زندگی و سلامت حیوانات خود را مهم تر از خود و یا خود را به دامپزشک's خواب !! پس از آن زندگی یا مرگ تصمیم می تواند در مورد چگونگی گرفتن گوساله را به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است به منظور ترجیحا نجات مادر و نوزاد.

مشکلاتی که بوجود می آیند از زایمان محدوده از سر پشت پا پشت به نقض (دم-اول) تولد. گوساله ممکن است بسیار بیش از حد بزرگ به جا از طریق کانال تولد نیز هست. اگر که اتفاق می افتد یک روش جراحی به نام سزارين انجام شده است برای به دست آوردن گوساله به سرعت و صرفه جویی در گاو (یا heifer) نیز هست.

اگر همه چیز می آید به طور معمول پس از آن وجود دارد's هیچ چیز به نگرانی در مورد. بسیاری از زمان آن را's فقط بهترین را به دخالت نمی کنیم و اجازه گاو انجام آنچه او ساخته شده بود برای انجام از شروع کار به زمان او's پرورش گوساله.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.