کمتر شناخته شده بیومتریک است که مطمئنا شما را شگفت زده

[ad_1]

در گذشته نه چندان دور تنها جایی که ما همیشه برای دیدن بیومتریک بود که آنها graced صفحه نمایش بزرگ است. اسباب بازی از این نوع محدود شد به sci-fi movies با بزرگتر از زندگی جیمز Bondesque شخصیت است که با استفاده از چنین فن آوری های پیشرفته برای فرار به امنیت بالا ، انگشت, دسترسی, Iris دسترسی و بسیاری دیگر از قالب های بیومتریک بودند هیچ چیز کوتاه از دستگاه های جادویی است که کسی نمی تواند فکر می کنم از آمدن در سراسر به طور منظم در جنبه های زندگی.

داستان امروز البته بسیار متفاوت بیومتریک از همه نوع هستند که در همه جا یافت می شود آن اماکن مسکونی و یا تجاری. بیومتریک تایید یکی از پر استفاده ترین فرم از سیستم های امنیتی به عنوان آنها به مراتب امن تر و قابل اعتماد تر از هر سیستم. آنها منحصر به فرد شناسایی و تشخیص بیولوژیکی صفات یک فرد به درستی آنها را تشخیص و تصدیق یا محدود کردن دسترسی بسته به اینکه آیا یا نه صفات مطابقت. کسانی که از صفات منحصر به فرد می تواند طیف وسیعی از اثر انگشت الگوی شبکیه چشم وجود دارد اما برخی بسیار منحصر به فرد بیومتریک احراز هویت روش های که در حال توسعه هستند. در زیر لیست چند جمله غیر معمول روش های تأیید هویت بیومتریک:

گوش: تعجب! تعجب! بسیاری از شما نمی خواهد می دانم که به شکل گوش خود را به تشخیص به عنوان اثر انگشت خود را. دو گوش است که هر فرد نیز متفاوت از یکدیگر است. این روش منحصر به فرد شناسایی استفاده می شود با راه اندازی دکارت بیومتریک است که می آیند تا با یک برنامه که برای شناسایی کاربران بر اساس راه آنها را فشار دهید گوشی خود را به گوش خود را. این فناوری هنوز در مراحل توسعه.

قلب: بله شما حق آن را بخوانید. دستگاه وجود دارد که با استفاده از ضربان قلب خود را به تشخیص شما. این Nymi یک مچ بند است که در حال توسعه است که طول می کشد یک نوار قلب نیز شناخته شده به عنوان ECG اندازه گیری سیگنال های الکتریکی تولید شده توسط فعالیت قلب خود را. سپس بر اساس این مطالعه اثبات صحت هویت خود را. Nymi می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن قفل دستگاه های دیگر در حال استفاده توسط شما مانند تلفن های هوشمند و یا لپ تاپ.

لب: ما در حال ساخت این! خود خلفی بیشتر با استفاده از شما می توانید مراقبت بدانید در مورد. یک تیم از محققان به آمده تا با یک تکنولوژی منحصر به فرد برای یک نمونه اولیه از یک ماشین است که می تواند شناسایی راننده با خواندن این الگو که در آن آنها می نشینند. این اطمینان را می دهد که تنها شما می توانید درایو ماشین و همه چیز در این خودرو از جمله آینه و همه در حال تنظیم به شهوت و میل خود را.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *