کایروپراکتیک – اجتناب از سندرم تونل کارپال

[ad_1]

بسیاری از مردم تجربه ناراحتی خود را در انگشتان دست مچ و ساعد. این می تواند طیف وسیعی از بی حسی سوزن سوزن شدن مانند دست است به خواب رفتن و از دست دادن احساس درد و درد و از دست دادن قدرت موارد باعث می شود کاهش یافته است.

I'd خواهم به شما می دهد ایده های در مورد چگونه برای جلوگیری از سندرم تونل کارپال یا اگر شما're داشتن این بیماری چگونه شما می توانید کمک.

سندرم تونل کارپال یک بیماری شایع ساعد مچ دست و انگشتان دست به خصوص انگشت شست شاخص و انگشت وسط چند بار آورده استرس تکراری. غالبا این بیماری در پاسخ به درمان محافظه کارانه در مقابل عمل جراحی است.

پس سندرم تونل کارپ تاثیر می گذارد بنابراین بسیاری از مردم می خواهم به شما ایده هایی برای کاهش اثرات.

اول جلوگیری از استفاده بیش از حد و یا فشار تکراری. مثلا به جای این که همه تایپ کردن خود را و یا کلید زنی انجام می شود, همه در یک بار هنگام پاسخ دادن به ایمیل های خود را به صورت دوره ای و دیگری انجام دهد. با در نظر گرفتن معافیت های ما می تواند به کاهش استرس تکراری به دست و مچ دست و به آن مناطق فرصتی برای استراحت و امیدوارم دریافت بیش از حد تحریک شده.

دوم پوشیدن یک سندرم تونل مچ بند در شب برای حمایت از مچ دست. این بند مانند یک دستکش با انگشت شست و انگشتان قطع شده است. این یک پلاستیک یا فلز ماندن در کف و مچ دست نگه می دارد که مچ دست از خم شدن و تحریک شدن. این می تواند خریداری شده در فروشگاه های مواد مخدر محلی.

سوم آگاه از مچ دست خود را ببيند. سعی کنید به نگه داشتن مچ دست خود را در یک موقعیت خنثی هنگام تایپ کلید زنی یا با استفاده از یک ماوس کامپیوتر است. اگر مچ دست خود را در یک موقعیت بی دست و پا برای مدت زمان طولانی آن را تحریک.

چهارم به آرامی کشش مچ دست خود را بالا و پایین به صورت جداگانه و کشش انگشتان دست خود را به بالا و پایین در صبح و به صورت دوره ای در طول روز به حفظ حرکت و انعطاف پذیری.

چند بار ارتباط بين سندرم تونل مچ دست و گردن ما. اعصاب خروج از ستون فقرات در ناحیه گردن و راه خود را به ما و مچ دست است. اگر عصب باریکش در گردن آن می تواند شبیه به سندرم تونل کارپ. بنابراین ما همیشه بررسی هر دو مچ دست و گردن و هدف ما درمان را در مناطق مناسب.

نگاه به مراقبت های کاریوپراکتیک برای امن محافظه کار غیر جراحی برای درمان سندرم تونل کارپ.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *