چگونه هوشمند مراقبت بهبود تجربه بیمار

[ad_1]

سام در بیمارستان دوره نقاهت بعد از عمل جراحی. در مچ دست خود را با تکنولوژی بالا از راه دور بند که می توانید مانیتور خود را و فشار خون پالس اکسیمتری و تنفس و درجه حرارت و نیز ارسال فوری هشدار به پرستار او اگر یک مشکل مطرح می شود. ناگهان خود را به گوشی های هوشمند برنامه بوق مشاوره او که سام متوسط فقط مشخصی به 101 درجه فارنهایت نشانه آن است که چیزی ممکن است اشتباه باشد.

در ضمن دبرا یک در خانه بیمار دریافت پیام های تلفن همراه است که از آن زمان به نفس به او تنفسی آموزش دستگاه (دستگاه). مراقبت هماهنگ کننده در مطب نمایش داشبورد اطلاعات دبرا نتایج و هشدار داده شده است اگر نتیجه می افتد خارج از امن پارامتر آموزش خود را در درمان.

و لیندا سالمند بیمار با خفیف به زوال عقل به تازگی از خواب بیدار شده و او زنگ دستگاه به یاد او به او را صبح و پزشکی است. یک سنسور در قرص تلگراف این موضوع را تایید و زنگ می گوید: “ما می خواهیم مطمئن شوید که دختر خود را می داند که شما خود را در زمان پزشکی این صبح است. راستی شما تا به حال صبحانه؟”

چه هوشمند مراقبت ؟ ظهور پیشرو بیمار محور و فناوری های نوآورانه ادغام این فن آوری در مرکز هوشمند مراقبت. “به من هوشمند مراقبت به معنی فراتر رفتن از قانون ساده راه حل های مبتنی بر (مانند crosschecking برای آلرژی و یا هشدار به بیماران که داروهای خود را با توجه به فعال سازی به طور سنتی قطع منابع داده به مراقبت از یک بیمار” می گوید: Naresh Ramarajan MD موسس و افسر ارشد پزشکی از Navya, یک سازمان است که کمک می کند تا بیماران را سرطان-درمان تصمیم گیری با استفاده از یک گام به گام هوشمند مراقبت از سیستم است.

برای مثال هوشمند-تصمیم گیری سیستم باید قادر را به حساب یک بیمار تنظیمات برای درمان با عوارض جانبی کمتر و همچنین به عنوان بهترین نتایج و هزینه های بالقوه. آنها باید قادر به ادغام بهترین بالینی-نتایج آزمایش و بیشتر در حال حاضر دستورالعمل های بین المللی. “هوشمند سیستم مراقبت ممکن است حتی جستجو در یک پایگاه داده برای پیدا کردن مشابه بیماران برای آنها درمان موفق بوده است.” می گوید Ramarajan. “و سپس آن را سنتز همه از این به آمده تا با یک لیست رتبه بندی شده از گزینه های با دلایل هر یک از گزینه.”

که داده ها پس از آن می تواند کمک به بیماران را آگاهانه و هوشمند را انتخاب کند. “به عنوان نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان ما اغلب بیشتر درخواست از پزشکان و بیمارستان ها که شامل نیاز به راه خود را به مراقبت از بیمار باهوش تر و نوآورانه” می گوید Dulio دنیس تلفن همراه مدیر برنامه Blue Label آزمایشگاه رهبر صنعت در موبایل, تبلت و تلویزیون نرم افزار طراحی.

توسعه دهندگان نرم افزار کار با بهداشت و درمان مشتریان که تشخیص دهد که تراز مصرف کننده تکنولوژی در تلفن های همراه و پیشبرد برنامه های کاربردی جدید در چه بیمارستان می تواند با انجام محاسبات ابری به یک چهارراه که در آن ارائه دهندگان می تواند بیشتر بیمار-محور. “من شگفت زده نمی شود اگر ما به یک محل که در آن مراقبت های پزشکی است که عملکرد به عنوان یکپارچه به عنوان سیستم های ارتباطی در رسانه های اجتماعی تابع” می گوید: دنیس.

اینترنت از چیزهایی پزشکی?

فقط به اینترنت از چیزهایی است که در حال حاضر با ترکیب تکنولوژی با زندگی (روشن ترموستات خود را, هشدار به شما هنگامی که شیر از بین رفته است) اینترنت از چیزهایی پزشکی می توانید همین کار را برای بهداشت و درمان. پس از همه زنان شده اند تشخیص خود حاملگی برای سه دهه پس از بيماران با استفاده از آخرین فن آوری قطعا باید قادر به سواب گلو خود و ارسال نمونه برای یک استرپی آزمون و بدون نیاز به مراجعه به مطب دکتر-نتیجه صرفه جویی در هر دو بیمار و پزشک در وقت و پول. هوشمند مراقبت نیز می تواند امن تر و کارآمد مراقبت از بیمار توسط روش ساده است که برای تولید دقیق که بر اساس دستورالعمل و ارائه بهبود ایمنی, آموزش و پرورش و خدمات.

Roy Smythe, MD, جراح سرطان و بنیانگذار Valence سلامت-یک شرکت توانمند سازی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با تکمیل راه حل های کلید در دست برای ارزش مبتنی بر مراقبت -می گوید که “دستگاه های ما در حال رفتن به قرار دادن در و در بدن ما در آینده در حال رفتن به بسیار پیچیده تر خواهد شد و به ما بینش است که ما هرگز فکر نمی کردم ما دریافت کنید.”

با توجه به Orbita یک رهبر در ابتکاری مبتنی بر ابر تکنولوژی برای متصل مراقبت های بهداشتی خانه های هوشمند در صنعت سلامت به زودی از ویژگی های همه جا حاضر اتصال بی سیم. استفاده گسترده از تلفن های هوشمند و یک آرایه رو به رشد از متصل سنسور را فعال کنید دستگاه های اندازه گیری و پیگیری سلامتی شخصی داده, نتایج آزمون, بهداشت و درمان و یادآوری در حال حاضر فعال بهداشت و درمان حالات است که ما هرگز خواب بودند ممکن است چند سال پیش.

هوش-سلامت بهینه سازی هر دو اجتماعی محاسبات و تجزیه و تحلیل داده های به عنوان به خوبی به عنوان محتوا و تجربه مدیریت بهبود نتایج برای بیماران در سطح جهان است.

فن آوری شامل:

• در بیمارستان از راه دور مچبند که نظارت بر علائم حیاتی و هشدار کارکنان به تغییرات بلافاصله

• سیستم های تعاملی است که پاسخ به بستری بیمار درخواست سرعت بیشتر با استفاده از گوشی های هوشمند و برنامه های به جای قدیمی از مد افتاده “تماس” را فشار دهید

• Smartbeds است که می تواند نظارت بر موقعیت و آسایش و هشدار کارکنان به مشکلات دست و بهداشت سیستم های است که می تواند در بهبود عفونت-شیوه های کنترل و هشدار پزشکان به پاکسازی قبل از ورود به هر اتاق

• دیجیتال تحویل مناسب بیمار-اطلاعات آموزش و پرورش

• نرم افزار را قادر می سازد بیماران مبتلا به پر کردن نسخه خود را از تخت بیمارستان قبل از تخلیه

• دستگاه سونوگرافی دستگاه های است که اجازه می دهد تا بیماران برای اسکن بدن خود و ارسال نتایج به یک رادیولوژیست

• آزمون خود را برای شرایط پزشکی مانند گلودرد مقاربتی و کلسترول بالا.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *