چگونه به بازیابی مانند یک ورزشکار نخبگان – 5 بازیابی از دستگاه های که شما می توانید با استفاده از امروز

[ad_1]

ورزشکاران را امتحان کنید هر چیزی برای به دست آوردن یک لبه در رقابت است.

و در فلش. علاقه خود را در هر بازیابی دستگاه می تواند جرقه یک روند برای توده ها. چون همه ما می دانیم که اگر ما با استفاده از همان دستگاه ها بازیابی. پس از آن ما خواهد بود همه ستاره های بزرگ در ذهن خود ما. خوشبختانه برای ما. این بازیابی دستگاه های بیشتر و بیشتر در دسترس در هر روز است. بررسي فايلهاي 5 از گزینه های جالب خزنده از پشت صحنه.

1 – سرما درمانی یا اتاق های برودتی درمانی – در یافت منتخب چشمه های معدنی ورزشگاه و مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر ایالات متحده آمریکا. بررسی منطقه خود را برای برگزاری جلسه دادگاه که به طور معمول هزینه بین $50-100. سرمای هوا انفجار تمام بدن خود را در طول درمان در داخل یک مایع نیتروژن اتاق گاز. داخل اتاق درجه حرارت فرو به میان -180°F به -250°F. این نتایج در یک قطره از پوست یک فرد سطح متوسط به 30-50°F. خود را درمان گذشته برای حدود 2-3 دقیقه. و این کمک می کند تا بدن ترویج شفا و آزادی اندورفین پس از ورزش است.

دالاس ماوریکس اعتقاد به آنها کلید لبه در طول سال 2011 قهرمانی را اجرا کند. و بسیاری از ورزشکاران سوگند که اندورفین آن را ترویج و پس از تمرین سخت کمک به آنها را به گزاف گویی روز بعد. اگر شما وقت و پول و یک محل در نزدیکی شما. سپس گوگل شما را با ارائه برخی از گزینه های.

2 – ترتیبی فشرده سازی هوا دستگاه – هر دو پا استراحت در داخل لوله ، تقسیم به چند اتاق از پا تا بالای ران. یک ژنراتور پمپ پر اتاق با تهویه استفاده متناوب فشار به بخش های مختلف پا. با هدف اعمال فشار به پا منطقه است. و به تدریج در حال حرکت فشار پا به سمت قلب برای کمک به چرخه خون و تسریع بهبودی. شما می توانید ثابت خود را با NormaTec سیستم های بازیابی یا Recovery پمپ, چکمه برای حدود $500.

استفاده بسکتبال ورزشکاران مانند: Kevin Garnett, شکیل اونیل, Ray Allen, بلیک گریفین و استیو نش. و استفاده شده توسط ورزشکاران فوتبال مانند: لری Legend با نام مستعار فیتزجرالد, Vernon دیویس و پاتریک ویلیس.

در حال حاضر در دسترس یک نسخه برای بازوها و شانه ها و قفسه سینه. بنابراین اگر شما وزنه برداران کوزه یا شناگران کردم $350 به یدکی. سپس شما خودتان یک جدید ابزار بازیابی.

3 – ارتفاع اتاق – ایده آل برای ورزشکاران استقامتی. و استفاده می شود برای کمک به افزایش گلبول قرمز خون است که خود را افزایش خون در حمل اکسیژن در ظرفیت. ارتفاع مجلسی تکرار زندگی در ارتفاع بالا ارتفاعات. ارتفاعات بالاتر باعث شود شما به تنفس اکسیژن کمتر نسبت به سطح دریا. و بدن خود را در پاسخ به کمبود اکسیژن موجود در ارتفاع بالا محیط. با افزایش توانایی حمل اکسیژن در سراسر بدن خود را. در پایان بدن خود را با مزایای اندکی استقامت افزایش زمانی که شما قطار در ارتفاعات پایین تر.

بالا از قطار پایین. Hypoxico و AltiPower دو از مارک های تاسیس شده برای ارتفاع اتاق. واحد کار با اضافه کردن نیتروژن به هوا. که در نتیجه در یک درصد پایین تر از اکسیژن مصرف شده در هر نفس. واحدهای خود را دریافت گران برای خرید, اما شما می توانید با اجاره یکی برای حدود 175 دلار در هر هفته. متاسفانه اجاره همراه با چهار هفته حداقل. و تا 8 پرداخت می توانید نسبت به هزینه کلی خرید.

شما می خواهید به استفاده از واحدهای خود را هنگامی که شما خواب و همچنین برای هر روزانه فعالیت های اوقات فراغت. آنها همچنین قابل حمل ماسک واحد است که شما می توانید با استفاده از دوچرخه ثابت تردمیل و دیگر ثابت فعالیت است.

اگر شما قصد دارید با استفاده از یک ارتفاع سیستم آموزش. سپس شما همچنین ممکن است بخواهید برای خرید پالس اکسیمتر به دلایل ایمنی. این اجازه خواهد داد که شما برای نظارت و اندازه گیری درصد اشباع اکسيژن خون (SaO2%) و ضربان قلب. اگر شما خرید یک پالس اکسیمتر از آمازون, بازار, مطمئن شوید که شما یک فرد بزرگسال به اندازه یک. یا آن را ممکن است مناسب نیست پس از ورود.

و فراموش مراقب باشید از ارتفاع-آموزش ماسک در دسترس در آمازون بازار و جاهای دیگر. مسلح با یک گمراه کننده نام و نام خانوادگی. این ماسک تنها محدود کردن مقدار هوا می دم. بنابراین شما تنفس هوا کمتر اما شما هنوز هم تا پایان تنفس عادی خود را از مقدار اکسیژن در هر نفس. بنابراین آنها نمی خواهد کمک به افزایش گلبول قرمز خون و یا کاهش درصد اشباع اکسيژن خون (SaO2%) هنگامی که با استفاده از آنها.

چه این ارتفاع, آموزش ماسک انجام دهید ؟

این ارتفاع, آموزش ماسک به شما کمک کند برای آموزش و تقویت عضلات دیافراگم. با وادار کردن شما به رسم عمیق تر نفس. هنگامی که شما به طور مداوم را در عمیق تر تنفس در طول تمرینات خود را. شما خودتان آموزش در مورد چگونه به را در یک حجم بزرگتر از هوا با سهولت بیشتری است. شما می توانید خود را در ارتفاع آموزش ماسک برای حدود $80.

ثبت در من نیاز به یکی از این دسته است. ستاره تنیس, نواک جوکوویچ, با استفاده از یک CVAC غلاف. یک تخم مرغ به شکل نوعی سورتمه کوچک-اندازه تحت فشار اتاق. جوکوویچ می رود به دولت به وال استریت ژورنال “من فکر می کنم آن را واقعا کمک می کند – نه با بدنساز اما بیشتر با بهبودی پس از یک اگزوز تنظیم شده است.” با CVAC غلاف شما می توانید تنظیم فشار و دما و تراکم هوا در داخل غلاف. من حدس می زنم آن را ایمن می گویند که اگر ما با استفاده از یکی از این, پس از آن ما خواهد بود همه ستاره های بزرگ.

4 – الکتریکی عضله محرک (EMS) – با شک و تردید از آن six pack ab کمربند هنوز هم تازه در ذهن ما است. آن را در نهایت زمان برای حرکت و توقف ارتباط آن خود اعلام کرد هیچ ورزش مورد نیاز ab کمربند با دیگر دستگاه های EMS.

اورژانس و دستگاه های می تواند به شما کمک کند بهبود می یابند از تمرینات خود را یا از آسیب. خوشبختانه فعال بازیابی از تمرین شما فقط نیاز به یک ولتاژ EMS دستگاه. شما را پیدا خواهد کرد که با استفاده از EMS در یک حالت زننده برای 10-20 دقیقه بعد از تمرین خود را. باعث تحریک گردش خون استفاده می شود که در بسیار کم شدت. در نتیجه ارزان تر دستگاه های دیدار برقی ارز مورد نیاز فعال بازیابی. و شما می توانید تعداد زیادی از گزینه های که سقوط به 90 دلار-$215 قیمت محدوده زمانی که جستجو برای اورژانس و یا ده ها دستگاه بر روی خط.

با این حال, اگر شما می خواهید یک دستگاه با کیفیت است که می توانید آن را تمام انجام. شما نیاز به یک اورژانس دستگاه به اندازه کافی آب برای به حداکثر رساندن کشش سریع فیبر عضلانی, استخدام, افزایش قدرت عضلات, افزایش توده عضلانی کمک بازیابی و جلوگیری از آتروفی عضلانی. سپس شما نیاز به تسویه حساب کردن پول نقد برای یک درجه بالا اورژانس واحد. که سقوط خواهد کرد در $500-$900 محدوده. Compex و بغض در گلو از بالا پایان برندها در اورژانس بازار است.

اگر شما برنامه را به خود بالا پایان دستگاه EMS. سپس شما می خواهید به کار اورژانس دستگاه به روال خود را پس از تمرینات خود را یا در خارج روز به عنوان یک قدرت آموزش مکمل. فقط مطمئن شوید که به میل لنگ واحد به بالا ولتاژ اولیه خود را پس از گرم کردن برای دریافت مزایای کامل از EMS دستگاه.

5 – فشرده سازی لباس – یک بیت از یک پلیس اما با کمال تعجب علمی صدا برای بازیابی. چه آغاز شده به عنوان Allen Iverson تیراندازی آستین بدل به 1,195 محصول نتایج جستجو در آمازون بازار. به طور معمول فرسوده در طول تمرینات زیرا آنها احساس خوب و بعد از تمرینات به منظور افزایش بازیابی. اگر شما می خواهید به آنها را می پوشند در طول فعالیت های ورزشی خود را پس از آن برای فشرده سازی سطح بین 15-20 میلیمتر جیوه.

فارغ التحصیل فشرده سازی پوشاک ارائه حداکثر فشار در مچ دست یا مچ پا در منطقه است. فشار کاهش می دهد به شما به عنوان حرکت دست یا پا. با هدف فشار خون دورتر از قلب نسبت به آن. خود را می پوشند فارغ التحصیل پزشکی و درجه فشرده سازی لباس برای 2-3 ساعت بعد از جلسه تمرینی خود را برای کمک به بهبود می یابند.

و این حتی پوشش های دیگر ورزشی ابزار بازیابی. مانند خرما دستگاه های خنک کننده برای بهبود خود را در فواصل استراحت و اجازه می دهد برای افزایش فعالیت عضله بازو و قدرت است. جلیقه خنک کننده برای بهبود در برابر گرما و افزایش خود را به طور کلی استقامت در محیط گرم. گرانش صفر تردمیل برای کمک به آسیب بازیابی; بررسی گوگل به گزینه های در منطقه شما. و در نهایت hyperoxic بازیابی در طول تمرینات در فواصل استراحت یا بعد از تمرین از طریق استفاده از یک ماسک اکسیژن یا اکسیژن قوطی به عرضه خود را با یک دوز از اکسیژن خالص.

برو ثبت نام در http://allnaturalped.com/ برای کشف دیگر بازیابی دستگاه هایی که خزش از پشت صحنه. سپس آماده به قلم مو است که ستاره درخشش خاموش شانه های خود را.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *