چگونه برای جلوگیری از درد دست هنرمندان معمولا رنج می برند

[ad_1]

دست ابزار هر هنرمند نیاز به ایجاد. دست درد می تواند بسیار ناتوان کننده برای هر کسی که انجام می دهد دست های تکراری و حرکت انگشت. درد به مچ دست انگشت شست عضلات و پنجه رایج در میان هنرمندان است. این به دلیل این واقعیت ساده از استرس دست انجام به طور مداوم در فرآیندهای سفال-کار مهره-کار مجسمه سازی و نوشتن و نقاشی و بافتنی و نواختن ساز. * داشتن یک استراتژی برای به حداقل رساندن و در نهایت جلوگیری از این ناخوشایند و منحرف کردن موضوع از درد است ارزش بسیار خوبی برای چنین افراد است. نه تنها آن را کاری لذت بخش تر از آن نیز باید کمک به بهبود بهره وری.

گذشته از درمان های دارویی مانند منتول بر اساس پماد تسکین درد و قرص و چیزهای دیگر وجود دارد که می تواند کمک به مدیریت موجود درد. برای تسکین درد و یا سفتی مفاصل ترموتراپی شايعترين روش درمان. دانستن ماهیت درد و یا چه چیزی باعث آن کلید موثر در سرما و درمان درد.

درمان سرد بهترین استفاده شود و بلافاصله پس از شروع درد که ممکن است رخ دهد از overworking مفاصل و عضلات دست. این امر به ویژه در مورد درد ناشی از آسیب های چنین به عنوان یک فرمت و یا از تکراری ترومای بلانت است که رخ می دهد زمانی که تپش خاک رس به عنوان مثال. راه درمان سرد کار می کند این است که با کاهش جریان خون به منطقه ای که به کاهش درد ناشی از تورم. درمان سرد قابل استفاده در بسیاری از جهات از جمله استفاده از ژل سرد-بسته های کمپرس سرد و یا با فروکردن دست و مچ دست در آب با تکه های یخ.

داغ درمان استفاده می شود وقتی که درد ناشی از مفاصل سفت و یا به درمان مداوم درد عضلانی. سفت درد عضلانی معمولا در بعد از نیاز به نگه داشتن دست در یک موقعیت ثابت برای یک مقدار طولانی از زمان. فکر می کنم چگونه دست های خود احساس می کنید پس از برگزاری یک رنگ-پالت یک قلاب دوزی سوزن و یا آوردن یک قلم برای یک دوره طولانی.

داغ درمان قابل اجرا است در واقع معکوس نسخه از سرما درمانی: گرم ژل-بسته کمپرس گرم و یا با فروکردن دست و مچ دست در فقط bearably آب داغ در حال اجرا. به یاد داشته باشید به استفاده از درمان در صورت وجود تورم و آیا استفاده از آن بر روی پوست شکسته (به عنوان مثال زخم جراحی بخیه).

به منظور جلوگیری از درد دست در اینجا برخی از دستورالعمل ها به طور خاص برای هنرمندان:

  • توجه به وضعیت. در حالی که نشسته یا ایستاده در موقعیت شما روش کار هنری خود را در نظر بگیرید این ارگونومیک نگرانی: آیا شما احساس به عنوان اینکه پشت خود را پشتیبانی می کند ؟ وجود نور کافی? وجود دارد اتاق به اندازه کافی برای حرکت آزادانه خود آرنج و بازوها را به عنوان شما کار می کنند ؟ زور زدن دست می تواند رخ دهد با توجه به یک یا بیشتر از این مسائل باعث اضافی جبران خسارت در حرکات دست. بررسی فضای کار خود را به صورت ساده رفع شما می توانید برای اضافه کردن پشتیبانی از فضا و نور است. اگر هر یک از این عوامل وجود ندارد شما می تواند مشغول به کار در یک موقعیت بی دست و پا باعث ایجاد استرس خود را در دست و مچ دست. تغییر زاویه خود را تغییر دهید خود را گرفتن و یا حتی تغییر تجهیزات خود و یا ابزار است که شما را با کار. چیزهای کوچک می تواند تفاوت بزرگی را.
  • به یاد داشته باشید برای استراحت در حالی که انجام کارهای هنری است. هنگامی که یک مهلت وجود دارد و یا الهام بخش است وقف شما را با انرژی خلاق تر از معمول می توان آن را بسیار وسوسه انگیز به قدرت از طریق حتی زمانی که شما احساس می کنید دست خود را, گرفتگی. گوش دادن به سیگنال های خود را و مکث; پروژه های خود را هنوز هم وجود دارد زمانی که شما دوباره به آن بعد. معافیت معنی نیست که شما مجبور به نشستن هنوز و یا چرت زدن. آنچه مهم است این است که شما متفاوت حرکت از آنچه شما انجام می دهند. سرگرم کننده و نور فعالیت های در طول استراحت خود را مانند گرفتن یک پیاده روی کوتاه از بازی با حیوان خانگی خود را و یا خود رسیدگی گیاهان می تواند پرارزش و همچنین اجازه می دهد دست خود را به استراحت. این راه شما را به آثار هنری خود را آماده برای شروع دوباره تجدید.
  • آن را به یک عادت به گاهی انعطاف پذیری مچ خود را حرکت دایره ای به نوبه خود آنها را کف رو رو به بالا و کف رو به پایین و یا مشت و چرخش در جهت عقربه های ساعت و خلاف عقربه ساعت. این افزایش گردش خون و امتداد عضلات به طور موثر مبارزه با خشکی است. جراحان و درمانگران ماساژ هر دو استخدام این ورزش به طور منظم قادر به انجام بهترین خود را.
  • ترموتراپی – دوباره – برای هدف پیشگیری به جای درمان های موجود درد الگوی برنامه است که به طور معمول یا سرد / گرم / سرد یا گرم / سرد / گرم است. با توجه به آنچه که موثر است و این درمان بخشی از هنر می شکند. شما حتی ممکن است سعی کنید کار در خصوص فشرده پروژه بعد از یک حمام یا دوش به طوری که مچ دست خود را گرم هستند و کمتر سفت است.
  • پوشیدن استرس-تسکین دستکش است که پشتیبانی از عضلات دست خود را به کاهش فشار در حالی که شما کار می کنند. این دستکش شده است به طور خاص طراحی شده با گشتن در ذهن به طوری که آنها انگشت کمتر و ساخته شده از مواد با دوام. شما می توانید آنها را در فروشگاه ها عرضه هنر معمولا در بافندگی / سوزن کار بخش.

اگر درد است نه درمان درست مجروح بخشی از این دست نه بازسازی. در چنین سناریو مربوط به دست یک هنرمند است که آنها را به تمرین مهارت خود را. من امیدوارم که این مقاله کمک می کند تا شما را خوب مراقبت از دست های خود را بنابراین شما می توانید اقامت درد و نگه داشتن هنر شگفت انگیز ساخت.

* مشاوره در این مقاله است نه به معنای سنتی جایگزین درمان پزشکی. اگر شما تجربه ای در محدوده زمانی معین و یا درد شدید لطفا دنبال توصیه های یک پزشک به عنوان مورد نیاز است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *