چگونه برای جلوگیری از خود چراغ جلو لامپ از باد بیش از حد اغلب

[ad_1]

اگر شما خود را پیدا کنید چراغ جلو لامپ های باد به طور منظم پس از آن وجود دارد می تواند دلایل متعددی که چرا این اتفاق می افتد و با شناسایی آنچه باعث مشکل این است که شما خودتان صرفه جویی در هزینه کردن به طور مداوم خرید جایگزینی لامپ و بدون هیچ زحمتی از نیاز به به طور مداوم آنها را تغییر دهید.

آیا شما خود را با استفاده از چراغ لامپ برای مدت طولانی?

معمولی انتظار طول عمر استاندارد لامپ هالوژن چراغ جلو لامپ در حدود 350 تا 400 ساعت, بنابراین اگر شما در حال رانندگی زیادی در طول زمستان طولانی شب و یا حتی اگر شما در حفظ و خود چراغ در طول روز ممکن است که از لامپ های خود را تنها می تواند 2 تا 3 ماه.

آن مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما از نصب ارتقا لامپ زنون آنها به طور معمول گذشته تنها حدود 200 ساعت, چرا که آنها شده اند در اثر بهینه سازی برای بهبود نور خروجی خود را. برای رانندگان است که آیا استفاده از چراغ لامپ برای مدت طولانی شما را کاهش می دهد مقدار زمان بین تغییرات توسط اتصالات عمر طولانی لامپ چراغ جلو.

این سخت تر لامپ خودرو شامل سنگین تقویت شده با قطعات و بنابراین گذشته به طور معمول سه برابر طولانی تر از استاندارد لامپ هالوژن در حالی که هنوز ارائه همان عملکرد روشنایی به صورت عادی لامپ هالوژن است.

شما در حال دست زدن به شیشه لامپ هنگامی که شما آنها را تغییر دهید?

اگر شما را لمس شیشه ای بخش از چراغ لامپ با دست برهنه, روغن های طبیعی در پوست شما ترک کوچکی باقی مانده از گریس است. هنگامی که لامپ هالوژن روشن شده است این پچ نفت ایجاد خواهد شد hotspot درون لامپ و منجر به آن شکست زود است. بنابراین این یک ایده خوب برای پوشیدن دستکش هنگام نصب جدید لامپ هالوژن است.

لامپ های خیس شدن و یا درد و رنج بیش از حد لرزش?

در حالی که بسیاری از عمده تولید کنندگان لامپ با استفاده از شیشه در ساخت و ساز خود را به لامپ چراغ جلو آنها هنوز هم در معرض اثرات شوک حرارتی. این به این معنی است که اگر آنها در تماس با آب است که به بیرون درز کرده به چراغ واحد و سپس آن را به احتمال بسیار زیاد است که این لامپ آسیب خواهد شد. همچنین مهم است برای اطمینان از لامپ ایمن نصب شده به عنوان در غیر این صورت فوق العاده تکان و ضربه آن را به معرض آسیب می رشته

ماشین's سیستم برق کار درستی است ؟

در هنگام نصب لامپ مطمئن شوید که اتصالات الکتریکی از چراغ برق منجر به شدت پیوست به اتصالات فلزی در پایه این چراغ جلو لامپ در غیر این صورت از آن آسان است برای به دست آوردن یک اتصال کوتاه و لامپ.

همچنین مهم است که به بررسی کنید که دینام نیست overcharging باتری و ارائه ولتاژ بیشتر از لامپ طراحی شده است. به طور معمول حداکثر ولتاژ لامپ در حدود 13.2 ولت است.

شما در حال خرید با کیفیت خوب چراغ جلو لامپ ؟

در حالی که ارزان تر خودرو لامپ ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده خوب آنها به طور معمول فاقد کیفیت و دقت اجزای استفاده شده توسط تولید کنندگان پیشرو مانند Osram و فیلیپس و نمی خواهد آخرین طولانی است. با کیفیت بالا لامپ مشخص خواهد شد با E1 علامت که نشان می دهد آنها را تحت دقیق ترین تست و استانداردهای کیفیت.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.