چه Preemie?

[ad_1]

“Preemie” است و در اصطلاح رایج استفاده می شود که اشاره به یک نوزاد نارس است. تعریف فرهنگ لغت از یک preemie است “قبل از موعد مقرر متولد شده نوزاد”. یک preemie متولد شده است قبل از هفته 37 حاملگی در حالی که یک دوره کامل نوزاد متولد شده است در 37 هفته و یا پس از. Preemies نیاز به یک بسیار متفاوت شروع در زندگی و این به طور چشمگیری می تواند متفاوت باشد بسته به سطح نوزادان نارس. میکرو preemie و preemie دو نظر مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعریف درجه نارسی.

به NICU حرفه ای پزشکی یک micropreemie تعریف شده است به عنوان یک کودک است که زیر 1 ¾ پوند (بین 700-800 گرم) است و به طور کلی متولد قبل از هفته 26 بارداری, اما اکثر مردم ترجیح می دهند برای نرم کردن این اصطلاح شامل هر کودک کمتر از 3 پوند (1500 گرم) و یا زیر 29 هفته بارداری. میکرو preemies نیاز به مقدار زیادی از توجه پزشکی به منظور زنده ماندن و بسیاری از میکرو preemies هستند بازمانده از همیشه قبل از در طول تاریخ است. این آمار برای بقای یک میکرو preemie می تواند طیف وسیعی از 10-80%.

یک میکرو preemie متولد قبل از هفته 23 بارداری هیچ شانسی برای بقا به 10٪. هر روز در داخل مادر افزایش شانس زنده ماندن برای یک میکرو preemie و هر هفته یک اهمیت عمده ای در ادامه به فشار که در صد بالاتر است. این همچنین باعث کاهش تعداد کوتاه مدت و بلند مدت خطرات بهداشتی.

برخی از بسیاری از مشکلات است که یک میکرو preemie تجارب نابالغ ریه های یک توسعه نیافته دستگاه گوارش خونریزی مغزی در معرض خطر عفونت ناقص تغذیه رفلکس کم خونی شدید عصبی تاخیر معلولیت فیزیکی و بلند مدت به مسائل مربوط به سلامت. چرا که بسیاری از مشکلات مرتبط با میکرو preemie پزشکی مداخله به میکرو preemies زنده شامل biliblankets فشار خون مانیتور مانیتور قلب تراشه لوله isolettes وريدی پمپ و لوله بینی CPAPs بینی معده لوله بینی شاخک های oxyhoods اکسیژن اشباع مانیتور فتوتراپی چراغ صترلزرس تنفسی مانیتور مصنوعی, سورفکتانت پروب دما UACs, فراصوت, UVCs و هواکش. خیلی بیشتر با اطلاعات در دسترس ساخته شده به پدر و مادر از میکرو preemies از همیشه قبل از اجازه می دهد پدر و مادر این فرصت را به آموزش خود را در میکرو preemie نیاز دارد.

اصطلاح فنی برای preemie تعریف شده است به عنوان یک کودک که زیر 5 ½ پوند (2500 گرم) هر چند عموم مردم را به تماس با هر یک کودک زیر 7 پوند (3000 گرم) یک preemie. این تا حدی به دلیل این واقعیت است که آن را دشوار است برای پیدا کردن لباس است که متناسب با این نوزادان مگر اینکه خرید در preemie فروشگاه برای preemie اندازه به طوری که برخی از والدین با مراجعه به نوزاد کوچک خود را به عنوان یک preemie. یکی دیگر از دلایل این است که بسیاری از مردم ناآگاه در مورد تعریف نارسی.

آمار preemie بقا بیشتر از 90% است. پزشکی مورد نیاز برای preemies گرایش به بسیار کمتر از کسانی که خواستار از خود میکرو preemie همتایان. اما آن را هنوز هم می تواند مخاطره آمیز زمان و بسیاری از preemies هنوز هم ممکن است در بسیاری از تجهیزات پزشکی که میکرو preemies نیاز دارید. یک preemie است گرایند از این تجهیزات به عنوان به زودی به عنوان او به اندازه کافی قوی و یا قادر به دست زدن به بسیاری از عملکردهای بدن خودش و در عین حال بسیاری از بار preemie به نظر می رسد به رفتن به عقب و جلو برای در حالی که کمی.

به عنوان یک preemie آغاز می شود به طور پیوسته قوی تر و پزشکی نیاز به کاهش است و به زودی زمان به خانه بروم. بسیاری از preemie فرستاده شده با تجهیزات پزشکی است که پدر و مادر خود را دیده اند برای استفاده در مواقع اضطراری است. این یک زمان ترسناک و هیجان انگیز زمان برای پدر و مادر چرا که آنها در حال حاضر در کنترل کاملا مطمئن نیست که اگر آنها می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری اما به شدت مایل به پایین به حالت “عادی” و بخشی از زندگی خود را بالا بردن preemie. این انعطاف پذیر جنگجو-آیا پدر و مادر خوبی ادامه به مبارزه برای کودک خود هستند و بسیار در لحن به حتی کوچکترین جزئیات.

بسیاری از preemies ادامه به مسائل مربوط به سلامت است که آنها با مبارزه برای بقیه زندگی خود را. اما به عنوان پیشرفت تکنولوژی برخی از این مشکلات را می توان با عمل جراحی و دارو و دیگر مداخلات. این یک preemie!

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *