چه Oximeter پالس?

[ad_1]

رایج ترین ابزار برای تعیین تعداد ضربان قلب را از طریق ضربان نبض و به منظور تعیین نرخ پالس پزشکان با استفاده از پالس اکسیمتر. آن است که یک دستگاه پزشکی است که به طور غیر مستقیم نظارت بر میزان اشباع اکسیژن در خون است. Oximeter پالس نیز فراهم می کند علامت حیاتی نظارت معمولا عمل در بيمارستان.

یک Oximeter است که به طور گسترده ای استفاده می شود برای اندازه گیری اکسیژن خون به دلیل آن است که غیر سرزده از پزشکان ملزم به اندازه گیری اشباع اکسیژن به طور مستقیم از طریق یک نمونه خون از بیمار است. یک oximeter معمولا مناسب به استاندارد درصد از اکسیژن و همچنین در درجه اول مورد استفاده در بیمارستان ها به دلیل آن را در خدمت چندین توابع مهم برای آنها است.

Oximeter پالس است که اغلب متصل به یک مانیتور به طوری که کارکنان می توانید ببینید بیمار سطح اکسیژن در تمام زمانها. در یک oximeter یک جفت دیود ساطع نور باعث می شود تا سنجش از زمانی که دیواره های شریانی گسترش و قرارداد به عنوان ضربان قلب; یک دیود ساطع نور قرمز در حالی که دیگر نور مادون قرمز ساطع می کند. هنگامی که دیود ارسال پالس های نور را نشان می دهد که آیا خون است که اکسیژن و یا deoxygenated.

اما oximeter پالس تنها اندازه گیری سطح اکسیژن پرداخت بدون توجه به بافت پوست. آن را نیز باعث می شود استفاده از نسبت ثابت به منظور تعیین میزان اشباع اکسیژن خون است که درصد اکسیژن در یک بیمار هموگلوبین. گذشته از اندازه گیری ضربان قلب در بدن انسان oximeters همچنین اقدامات قدرت ضربان قلب از طریق آن بیشتر از ویژگی های پیشرفته پرفیوژن شاخص.

از لحاظ تاریخی اکسیمتر دستگاه استفاده می شود تنها در بیمارستان اما به عنوان فن آوری توسعه یافته نیز وجود دارد بسیاری از, قابل حمل, باتری عمل اکسیمتر دستگاه برای خانه. این به تازگی ایجاد شده دستگاه های دارای قابلیت های مشابه و دقت به عنوان کسانی که اکسیمتر دستگاه های قبل از آن تنها تفاوت این است که قابل حمل خود را. ماشین آلات قبل از اینکه بزرگ شد و به راحتی منتقل می شود اما در حال حاضر آنها کوچک و بسیار سبک وزن است که به طور کلی برای بیمارانی که می خواستم به خود را اندازه گیری ضربان قلب و اشباع اکسیژن.

جوهر از این اکسیمتر دستگاه است که به ارائه یک راه آسان و راحت برای بیمارانی که نیاز به نظارت منظم و اگر آنها متوجه غیر طبیعی خواندن آنها بلافاصله می توانید تماس های خود را از پزشکان به تشخیص خود اختلال و بیشتر توصیه راه حل برای جلوگیری از عارضه بیشتر و بدتر شدن وضعیت.

پالس اکسیمتر دستگاه به طور کلی مفید نه تنها برای بیماران خود را برای نظارت بر ضربان نبض در خانه بلکه برای آن دسته از بیماران در طی عمل جراحی, مراقبت های ویژه و بازیابی از آنجایی که آنها ارائه یک جریان ثابت از داده ها و اطلاعات پزشکی کارکنان و پرسنل. در واقع اکسیمتر دستگاه های بسیار مفید در موقعیت های مختلف.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *