چه چیزی باعث بقای خود کیت ابولا آماده است ؟ این 3 چیز

[ad_1]

برخی از مردم در حال فروش ابولا کیت بقا با بیشترین ساختگی مسائل در آنها است. برای مثال در یک کیت آنلاین من در بر داشت یک پانچو و یک فضای پتو, AM / FM radio, سوت بقا و یک عرشه از کارت های بازی. چه خوب خواهد شد و این کار با ابولا محافظت کنید ؟ هیچ کدام. به عنوان یک ماده در واقع من'll به عنوان آنجا که می گوید که یک کیت مانند است که در معرض خطر به زندگی خود را. ما don't می خواهید که.

در این مقاله ما'll پوشش واقعی دنده. دنده با ارزش است. نجات بخش دنده. اما اجازه دهید من به شما هشدار می دهند ، من یک حرفه ای پزشکی نه من EMT. این است که صرفا تحقیقاتی که من انجام داده اند در خود من. هنگامی که شما've خواندن این مقاله خود را انجام دهد تحقیقات عمیق تر.

در حال حاضر بازگشت به آنچه I've کشف شده در مورد ابولا, دنده محافظ.

اول CDC میسازد از روش های خاص برای ابولا دنده. ما نمی خواهد در پوشش پوشیدن و doffing دنده روش. قصد من در حال حاضر فقط به افشای شما فقط به چرخ دنده است که نیازهای خود را در مبارزه با ابولا کیت بقا.

CDC معیارهای ابولا دنده

معیارهای I'm با استفاده از CDC. I've رفته خود را از طریق صفحه استخراج و ملزومات در این مقاله است. I've نیز شکسته دنده به 3 بخش است. آنها عبارتند از:

سر دنده

بدن دنده

پا دنده

به عنوان ما're رفتن را از طریق این 3 بخش شما ممکن است دیدن این اصطلاح PPE. این بدان معناست که شخصی حفاظت از تجهیزات. آن's یک اصطلاح مورد استفاده در ایمنی و, بهداشت و درمان, دایره.

این است که't BioHazard 4 دنده ،

یکی دیگر از چیزی که ما نیاز به پوشش. ابولا یک سطح 4 biohazard یا BH-4. Biohazard 1 یا BH-1 توسط باکتری ها و ویروس ها. BH-2 یکسان است اما آنها به علت خفیف بیماری در انسان است. BH-3 می تواند باعث مرگ و میر اما واکسن وجود داشته باشد. BH-4 علل مرگ و میر وجود دارد اما هیچ واکسن و یا درمان های دیگر.

به عنوان شما می توانید تصور کنید ابولا بودن سطح 4, نیاز به سطح 4 تجهیزات با فشار مثبت سوئیت. علاوه بر این سطح 4 دنده نیاز به رقیق سفید کننده راه حل های. این راه حل به عنوان یک ضد عفونی اسپری شستشو قبل از از بین بردن تجهیزات.

دنده I'm های است CDC BioHazard 4 (BH-4) سطح هر وسیله. چون BH-4 دنده است که خیلی گران نیست و هر کس می تواند استطاعت آن را. این فقط یک حدس می زنم اما من'm بدانند که در شرق آفریقا BH-4 biohazard مناسب ممکن است که رایج است.

از برخی از مصاحبه های من've تماشا رقیق سفید کننده و ضد عفونی اسپری شستشو یکی از عواملی است که باعث می شود تفاوت. بنابراین اجازه دهید من با شما به اشتراک گذاشتن آنچه که من've یافت از CDC توجه لازم ابولا دنده.

ابولا بالاتنه, دنده محافظ

در اینجا PPE موارد توصیه می شود برای حفاظت از سر.

چشم, حفاظت, ماسک: عینک ایمنی یا محافظ پوشیده شده است باید با ماسک صورت. ماسک در واقع توصیه می شود به شدت بیشتر از عینک.

N95 ماسک: این برای تک تک استفاده کنید.

یکبار مصرف صورت کامل سپر: صحبت می کند برای خود

یکبار مصرف فولاد هود: این باید گسترش به شانه.

PAPR هود با صورت کامل سپر و یا کلاه: قابل استفاده مجدد کلاه یا headpieces باید تحت پوشش تنها با استفاده (یکبار مصرف) هود. هود نیاز به گسترش به شانه و به طور کامل پوشش گردن. همچنین باید آن را سازگار با انتخاب PAPR.

ابولا اواسط دنده محافظ بدن

در اینجا PPE موارد توصیه می شود برای حفاظت بدن. چه's قابل توجه است که هر یک از این طول اضافی. لباس است به خصوص جالب آن را به عنوان انگشت شست قلاب. من فقط می توانید حدس بزنید که این نوعی از یک موضوع با نگه داشتن تمام بدن مناطق تحت پوشش.

نفوذ ناپذیر لباسهای: تنها استفاده از مایع مقاوم در برابر نوع گسترش به حداقل اواسط گوساله منطقه است. شما همچنین می توانید با استفاده از یک coverall بدون هود اما CDC توصیه می کند لباس با انگشت شست قلاب. انگشت شست قلاب بهتر از مداخله کافهای. آن یافت شده است که مداخله کافهای افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض.

دستکش معاینه لاتکس دستکش: دو gloving فراهم می کند یک لایه اضافی از ایمنی در طول مستقیم مراقبت از بیمار است. آن را نیز کمک می کند تا در PPE روند حذف. این خواهد بود تنها با استفاده از. حداقل بیرونی دستکش باید تمدید کاف.

ابولا در بدن پایین تر دنده محافظ

این PPE آیتم ها را برای سر شما'll خواهید عبارتند از پوشش کفش, چکمه, سیاه و نفوذ ناپذیر بوت را پوشش می دهد. آنها باید گسترش به اواسط گوساله یا تنها استفاده از ظروف یکبار مصرف کفش را پوشش می دهد.

آیا شما می خواهید برای فعال با بحران ابولا? اگر چنین است پس از اتمام ساخت کیت. امیدوارم این مقاله به شما یک شروع خوب در این فرآیند است.

در اینجا's گام بعدی خود را به آماده شدن

در اینجا's آنچه شما انجام دهد. دوباره خواندن این مقاله یک بار دیگر. ایجاد اشکال کردن کیسه های اختصاص داده شده به ابولا یا بیماری همه گیر لوازم. به این ترتیب شما برنده't باید سعی کنید و خود را عادی اشکال از کیسه خدمت بیش از حد بسیاری از اهداف.

اگر شما یافت این, مفید, پس از آن خواهد به شما لطفا به اشتراک گذاری با دوستان خود. آن را آسان برای آنها را با Facebook و LinkedIn و یا توییتر.

شما چه فکر میکنید در مورد این موارد در اشکال کردن ، آیا آنها به شما کمک کند حذف برخی از ترس که شما ممکن است در مورد یک پتانسیل ابولا بحران ؟

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *