چه طبیعی سینوس ریتم ؟

[ad_1]

زمانی که آموزش برای تبدیل شدن به یک ECG/EKG تکنسین وجود دارد مورد نیاز و گواهی نامه باید درآمد. ECG/EKG کلاس ممکن است برای به دست آوردن یک ECG/EKG صدور گواهینامه. ECG/EKG آموزش باز ممکن است فرصت های بسیاری برای آینده پیشرفت است. ECG/EKG تکنسین های کار اغلب در کنار قلب و عروق. ECG/EKG کلاس های آموزش مسائل مانند نرمال ریتم سینوس تاکی کاردی و برادی کاردی همراه با نشانه ها و علائم است که همراه با برخی از شرایط قلبی.

طبیعی سینوس ریتم (NSR) تعریف شده است به عنوان یک به طور منظم ضربان قلب است که می تواند طیف وسیعی از 60 تا 100 ضربان در هر دقیقه برای بزرگسالان است. در زمینه های پزشکی, این است که اغلب به عنوان جدولها 60 BPM (ضربه در دقیقه). طبیعی سینوس ریتم معمولا بسیار متفاوت در فعالیت است. طبیعی سینوس ریتم استراحت نقطه که در آن ضربان قلب انسان.

طبیعی سینوس ریتم برای نوزادان متفاوت است که از بزرگسالان است. به طور معمول یک نوزادان ضربان قلب می تواند طیف وسیعی از 120 تا 160 ضربه در دقیقه است. دوباره این محدوده نرمال برای نوزادان در طول یک استراحت نقطه. در اطفال ضربان قلب برای کودکان شروع به آهسته حدود 6 سال سن و به تدریج با افزایش سن تا بزرگسالی رسیده است.

این است که انسان برای بالا بردن ضربان قلب در هنگام ورزش و فعالیت های شدید و در زمان استرس است. بدن حرارت بدن اندازه دمای هوا و موقعیت یک فرد ممکن است در چه نشسته یا ایستاده. برخی از داروها نیز ممکن است تاثیر طبیعی سینوس و ریتم و سرعت آن را تا و یا کاهش آن را بسته به نوع دارو.

برای دیدن آنچه که یک ضربان قلب ECG/EKG تکنسین ممکن است قلاب بیمار به یک مانیتور یا EKG ماشین. یکی دیگر از روش معمول برای اندازه گیری ضربان قلب با بررسی نبض. این EKG/ECG تکنسین بیماران پالس معمولا در مچ دست بیمار برای 15 ثانیه و تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از ضربه رخ می دهد در آن 15 ثانیه و سپس ضرب عدد 4.

معمولا بالا یا پایین و ضربان قلب ممکن است نشان دهنده یک بیماری زمینهای. برادی کاردی است که بیماری قلبی که در آن استراحت ضربان قلب زیر 60 ضربه در دقیقه است. تاکی کاردی است بیماری قلبی با ضربان قلب بالاتر از 60 ضربان در هر دقیقه است. در هر دو وضعیت ضربان قلب سازگار است که آیا آن خیلی آهسته یا بیش از حد سریع است.

باید یک فرد سرگیجه و تنگی نفس, نامنظم قلب ریتم مانند تپش قلب یا درد قفسه سینه. غش همچنین به عنوان شناخته شده سنکوپ می تواند یکی دیگر از نشانه ای از مشکلات قلبی است. آموزش ECG/EKG تکنسین باید با توجه به هر گونه نشانه ای از نامنظم سینوس ریتم.

طبیعی سینوس ریتم است که معمولا ضبط شده را به یک نمودار بیمار در طی یک معاینه فیزیکی یا سلامتی, بزنید. بیماران دچار نامنظم ریتم سینوس ممکن است هر گونه علائم همراه. دقت همیشه بسیار مهم است که در نظر گرفتن و ضبط علائم حیاتی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *