چه دوار پره پمپ ؟

[ad_1]

روتاری پره پمپ های مورد استفاده در صنایع مختلف از هر دو بزرگ و کوچک تولید کنندگان و توسط فردی طراحان و صنعتگران. آنها نقش مهمی در تولید مواد و از دست زدن به مواد در هر مرحله از شکل گیری مواد خام به دست زدن و بسته بندی محصولات به پایان رسید. این پمپ ها یک بخش حیاتی از یک عدد تعجب آور از محصولات. هنوز هم بسیاری از پیدا کردن خود بدانم چه دوار پمپ خلاء?

روتاری پره پمپ ها به طور معمول نفت مهر و موم شده روتاری جابه جایی پمپ اگر چه می توان آنها را خشک پمپ به عنوان به خوبی. روتاری پره پمپ خلاء ساخته می شوند هر دو در یک و دو مرحله ای نسخه. روتاری پره پمپ خلاء نیز ساخته شده است در تک و دو مرحله ای نسخه. بسته به نیاز کاربر آنها می توانید تصمیم بگیرید که آشنایی خود را بهترین به نرم افزار خود را. به طور معمول دو مرحله پمپ خواهد رسیدن به فشارهای پایین تر از یک تک مرحله ای پمپ. که با توجه به آن برای شما بهتر است با مشاوره با یک متخصص در این زمینه می تواند مفید باشد.

به طور کلی طراحی اولیه rotary vane vacuum سیستم معمولا شامل پمپ مسکن نصب روتور پره که همگرا به یک مشترک مرکز تحت نیروی بهار و یک ورودی و خروجی است. وجود دو دهانه در مسکن; خروجی شیر نفت مهر و موم شده در حالی که دریچه ورودی طراحی شده است به عنوان یک خلاء سوپاپ. خلاء سوپاپ همیشه باز است در طول عملیات. این قطعات در داخل اتاق کار است که در واقع در داخل مسکن.

روتور و پره تقسیم کار اتاق به دو فضاهای جداگانه است که باید متغیر حجم. به عنوان روتور تبدیل آن به دام افتاده جریان گاز را مکش اتاق تا آن را مهر و موم شده است با دوم پره. سپس محصور گاز فشرده شده است تا خروجی سوپاپ باز می شود تراز وسط قرار دارد با فشار اتمسفر. در یک گاز بالاست عملیات یک سوراخ به بیرون است و سپس باز به خالی به یک مهر و موم شده مکش مجلسی در طرف مقابل پمپ.

برخی از انواع روتاری پره های پمپ می تواند مجهز به یک خلاء سوپاپ به عنوان به خوبی. سوپاپ می توانید قطع از پمپ خلاء گیرنده است عمدی یا غیر عمدی توقف. با استفاده از آواره گاز به دریچه سیستم پمپاژ آن را جلوگیری از افزایش به گیرنده. هنگامی که شروع به پمپ از آن باز می شود پس از توقف هنگامی که فشار در پمپ دوباره به همان فشار در گیرنده.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *