چرا یکبار مصرف مته هندپیس ضروری در جراحی ؟

[ad_1]

همراه با دیگر یکبار مصرف ارتوپدی ابزار مانند نوسان اره و reamers یکبار مصرف مته هندپیس در حال تبدیل شدن به ضروری برای حصول اطمینان از اعمال جراحی ارتوپدی در حال پاک انجام شده است. پیشرفت های اخیر در جراحی های پزشکی تکنولوژی در حال ارائه بالاتر استانداردهای بهداشت. این هندپیس طراحی شده برای استفاده تک بیمار, فعال کردن اعتماد به نفس بیشتری در محدود کردن آلودگی و عفونت است.

تمیز کردن فولاد ابزار

استریل و تمیز کردن فولاد ابزار برای استفاده مجدد است احاطه با مسائل آلودگی. از بین بردن بافت استخوان و خون از قبل از عمل جراحی و حصول اطمینان از هندپیس امن برای بیمار بعدی دشوار است. اشتباهات ساخته شده در سوء استفاده از مواد شوینده و مواد شیمیایی. چندین نوع مختلف از تمیز کردن تجهیزات و ابزار مورد نیاز و حتی پس از آن نتایج معمولا ناکافی است. یکبار مصرف مته هندپیس کاهش بار تمیز کردن فولاد ابزار.

اثرات آن بر محیط زیست ما

ابزار پزشکی است که نیاز به تمیز کردن در بین هر بار استفاده را از خواسته های بالا در محیط زیست ما است. با ارزش منابع انسانی درگیر با تمیز کردن و بازرسی روش. تجهیزات از قبیل خودکار واشر disinfectors و خشک کن مصرف ما از منابع انرژی است. اگر روش مناسب برای دفع خیال راحت انجام یکبار مصرف مته هندپیس را کاهش می دهد چندین مضر اثرات زیست محیطی درگیر در تمیز کردن عقیم سازی و نگهداری غیر یکبار مصرف دستگاه و ابزار.

تک بیمار با استفاده از

در بخش اعمال جراحی ارتوپدی بالقوه برای عفونت بالا است. رسوبات در پشت سمت چپ بر روی یک دستگاه و یا ابزار مورد استفاده جراحان در یک روش به راحتی می توان به یک بیمار جدید در زمانی که این تجهیزات به درستی استریل و تمیز. به عنوان یک نتیجه وجود دارد در حال حاضر بسیاری از اقلام یکبار مصرف به طور منظم استفاده می شود در این دوره از یک عمل جراحی مانند دستکش و دستمال مرطوب و سرنگ. تنها به تازگی پیشرفت در تکنولوژی پزشکی ساخته شده با کیفیت بالاتر از یکبار مصرف مته هندپیس امکان پذیر است.

قیمت مصرف مته هندپیس

بیمارستان و مراکز جراحی معمولا رنج می برند بسیاری از هزینه ها از طریق تهیه دوباره استریل و نگهداری غیر یکبار مصرف فولاد دستگاه های. یکبار مصرف هندپیس در حال تبدیل راه جراحی در حال تکمیل و کاهش طیف وسیعی از هزینه های پنهان در این فرآیند است. در تعادل هزینه خرید و خلاصی از تک استفاده از دستگاه های است که به مراتب کمتر از کامل انواع هزینه های درگیر در حفظ غیر یکبار مصرف دستگاه.

با تکنولوژی بالا کیفیت یکبار مصرف دستگاه

یکبار مصرف هندپیس دریل طراحی شده توسط سبک و طولانی مدت باتری های لیتیوم ارائه ثبات و قابلیت اطمینان در طی عمل جراحی. قابل شارژ 13.2 ولت لیتیوم باتری طراحی شده با هوشمند قابل شارژ قابلیت ارائه عملکرد بالا در سراسر طول عمل جراحی است. ارتوپدی روش های مربوط به حفاری, مانند تعویض مفصل و قرار دادن استخوان پیچ تثبیت پین و راهنمای سیم ممکن است انجام شود با اعتماد به نفس با استفاده از انقلابی یکبار مصرف مته هندپیس.

ایمنی در جراحی

پس از اعمال جراحی ارتوپدی است که به طور گسترده ای انجام شده در انواع مختلف از تنظیمات مطابق روش های ایمنی حیاتی برای اطمینان از مناسب مراقبت از بیمار است. هر گونه نقض در عقیم سازی روش یا تکنیک آسپتیک می تواند در نتیجه یک عدم انطباق با غذا و دارو مورد نیاز و یک میزبان از آسیب بالقوه آینده به بیماران بعدی در لیست عمل جراحی. شرکت در خط مقدم در R&D در حال ساخت عالی کمک به بیمار سلامت از طریق بهبود یکبار مصرف مته و هندپیس های با کیفیت برای ما بهتر از روز است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.