چرا مشورت پزشک آنلاین جدید 'در' چیزی که در بهداشت و درمان

[ad_1]

بدن انسان با تمام قابلیت های آن شکننده است. آن را مستعد ابتلا به بیماری ها و نابسامانی های زمان. او شروع به آزمایش با راه به ضرب و شتم به این عوامل و از این رو پزشکی آغاز شده و در حال تحول با اولین سنگ از تمدن است.

تاریخ نشان داده است سوابق پزشکی, بیماری ها و راه های درمان آنها, که قدمت آن به هزاران سال پیش است. با گذشت زمان, دارویی پیشبرد رشد کرده است در فراز و نشیب. پزشکی تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک هنر در قرون اولیه بود و به شدت آمیخته با سایه دین و فلسفه در فرهنگ های خاص. مردان دارو در نظر گرفته شد به عنوان شفادهندگان معنوی که شعار نماز در حالی که تقاضا دروغ از گیاهان دارویی در بیماران مبتلا به خلاص شدن از شر آنها را از آفات. رومی و یونانی و پزشکان و آمد تا با یک دقیق سیستم از درمان با توجه به چهار مایعات بدن شناخته شده به عنوان humors. مازاد یا کمبود humors را با این بیماری است. در هند آیورودا استفاده شد و برای درمان مردم به عنوان دور برگشت به عنوان 1500 سال قبل از میلاد با عمق آگاهی از آناتومی انسان و همچنین اعمال جراحی.

در دوران مدرن پزشکی است که هنوز هم به عنوان یک هنر از جمله مهارت های مورد نیاز در روش های پیچیده است که می تواند تنها با عمل است. اما امروز پزشکی پیاده روی دست در دستکش با علم به جای دین. هنگامی که او تکنولوژی را درک طب نمایی رشد کرده است. وجود دارد's بدون نیاز به برش بدن باز به بررسی داخل آن ما ماشین آلات برای اسکن که آشکار درونی عملکرد بدن انسان قبل بود که کفن در رمز و راز. ماشین آلات انجام عملیات پیچیده را با اندازه گیری های دقیق در فضاهای کوچک در بافت ظریف در بدن است. ما're هنوز هم در حال توسعه سیستم برای صرفه جویی در زندگی و بیماری در خلیج با راحتی بیشتر و آن را به ارمغان آورده است ما امروز به آینده مشورت پزشک آنلاین.

پزشک آنلاین مشاوره می تواند اثرات عمیقی در پزشکی چشم انداز است. آن را ممکن است برای تشخیص دریافت جسمی بدون مشاوره پزشک با استفاده از گزارش آنلاین? خواهد بهداشت و درمان از دست دادن آن را لمس شخصی به عنوان ابزارهای گام در جای مراقبت ، توسط پزشک آنلاین مشاوره انقلابی بهداشت و درمان به روش ما نیاز به رفتن با ما سریع ء زندگی?

چگونه's آن را رفتن به شما کمک کند ؟ در اینجا برخی از جوانب مثبت و منفی شما ذهنی می تواند وزن شما قبل از رفتن برای انگشت با دکتر آنلاین.

مقرون به صرفه

برای کسانی که نیاز به یک نظر دوم یا پیگیری مشاوره با یک پزشک آن است که't از لحاظ اقتصادی قابل دوام برای رفتن برای یک سفر و پرداخت مبلغ کامل. پس از اسلات زمان و متناظر با آن هزینه های ثابت هستند, آنها به طور معمول تمایل به پایین تر از هزینه های پیاده روی در قرار ملاقات. پیگیری نمایش داده شد به راحتی قابل حل بیش از متن است.

کمک های پزشکی گران است و بدون بیمه های درمانی مردم مجبور به تحمل فشار پر از اسکناس است. مشورت پزشک آنلاین است یک جایگزین ارزان تر برای کسانی که بدون بیمه پزشکی به کمک آنها نیاز دارید.

هیچ مکان و یا زمان محدودیت

نیاز به دریافت کنید که مرموز کمر درد چک کردن اما خود را از 9 به 7 کار برنده't می رسد ؟ به سادگی انتخاب کنید تا گوشی خود را و از آنها بخواهید برای یک پزشک. شما می توانید متن و نگرانی های خود را به دکتر خود را در راحتی از خانه خود را در اتومبیل خود را و یا حتی در میز کار خود را در دفتر.

اکثر مشاغل don't اجازه می دهد برای مقدار زیادی از زمان در دست است. اگر شما're یکی از آنهایی که خوش شانس با دو روز آخر هفته, you'll پیدا کنید که بسیاری از پزشکان در حال't در دسترس است در تعطیلات آخر هفته. با مشاوره آنلاین شما می توانید به یک پزشک حدود ساعت هر زمان که شما می توانید چند دقیقه یدکی.

حتی اگر ما را به خودمان را به یک درمانگاه ما're همیشه ترس ما'll تا پایان ابتلا به عفونت از آن sniffling مرد عطسه خشونت در کنار ما است. زور زدن برای نفس کشیدن نیست در هر میکروب و تمام است که nerve-wracking انتظار می افزاید: در واقع به استرس های روانی که ممکن است باعث بدتر شدن هر گونه بیماری را داشته باشیم. این قطعا کمک می کند تا به نشستن در راحتی از خانه خود و با آرامش رو به جلو هر گونه نگرانی های شما ممکن است.

نقض فاصله

فاصله از خانه خود را به یک مرکز بهداشت و درمان است که اغلب یکی از بزرگترین چالش هایی است که شما باید به صورت. برخی از آنها بیمار مجهز به مسافت های طولانی سفر به مرکز بهداشت و درمان برخی از خانه های حذف شده از هر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مجاورت اما ممکن است نیاز فوری به پاسخ به مشکلات آنها در حال تجربه. اگر شما're خوش شانس به اندازه کافی به ماشین خود را شما باید به حساب هزینه های بنزین و انتظار در ذهن بیحس کننده ترافیک و تاکید در مورد گرفتن یک نقطه پارکینگ. برای کسانی که don't یک ماشین خود را در انتظار برای حمل و نقل عمومی موضوع دیگری است که آنها نیاز به مقابله با قبل از آنها می تواند مراقبت از آنها نیاز به.

آنلاین پزشکی مشاوره می تواند به شما پاسخ به سوالات سلامت حتی در حالی که شما نشستن بر روی نیمکت خود را در لباس خواب خود را. پاسخ تقریبا فوری است که خوب برای کسانی که نیاز فوری به پاسخ. مناطق روستایی که در آن پزشکی منابع کمیاب را به خصوص بهره مندی از مشاوره آنلاین. کسانی که در مناطق روستایی در کشورهای در حال توسعه باید برای سفر به شهرستانها برای دریافت کافی بهداشت و درمان. مشاوره آنلاین مفید ثابت خواهد کرد در چنین مواردی به عنوان آنها می توانید دریافت مشاوره از متخصصان به عنوان به خوبی.

اجتناب از خود تشخیص

اولین چیزی که ما هنگامی که ما شروع به ورزشی مرموز درد در بدن ما است که گوگل این علائم است. مانند بسیاری قبل از ما نتایج بیشتر از اغلب نمی آمد تا همه علامت بیماری های کشنده که آخرش ما خارج است. با تعداد بی شماری از راهنمایی های بهداشتی و مقالات آنلاین مردم تا پایان موارد زیر آنها've را بخوانید کردن شبکه است که بیشتر از نه, نوشته شده توسط افراد با تجربه و تخصص. این می تواند به اثبات خطرناک به خود دارو می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه است. مشورت پزشک آنلاین ما را قادر به مطرح کردن این پرسش به تایید کارشناسان پزشکی است که می تواند به شما محتاطانه مشاوره در مورد چه باید بکنید و چه نکنید.

با استفاده از e-نسخه

امروزه پزشکان می توانید با ارسال e-نسخه برای داروخانه و شما می توانید به طور مستقیم به داروخانه را انتخاب کنید تا داروهای خود را. این امر به ویژه مفید برای افرادی که در طرح درمان که نیاز به پر کردن مجدد در هر حال حاضر و پس از آن. پزشک شما می تواند با ارسال یک نسخه از راه دور بدون نیاز به جسمی بروید و انتخاب کنید تا یک نسخه برای پر کردن مجدد. این باعث می شود زندگی را ساده تر برای کسانی که مبتلا به آسم دارو و یا نیاز به قرص های کنترل تولد.

سیستم e-نسخه تشویق تعاملات بین داروسازان و پزشکان. با جسمی نسخه پزشکان معمولا بی اطلاع در مورد این که آیا بیماران خود را در حال گرفتن داروهای تجویز شده و یا فروشگاه-توصیه می شود جایگزین در مورد تجویز داروهای در دسترس نیست. جایگزین ممکن است مناسب نیست یک بیمار است. در بسیاری از موارد پزشکان با استفاده از e-نسخه سیستم می توانید ببینید که آیا بیمار می تواند از داروهای تجویز شده و یا پیشنهاد جایگزین های ارزان تر.

امنیت و حریم خصوصی

بسیاری از مردم با مشکلات آنها خیال شرم آور تردید در رفتن به پزشکان و گرفتن کمک آنها نیاز دارند. در چنین مواردی می توان آنها را هدایت از طریق مشاوره آنلاین. اجتناب از آنها می تواند چهره به چهره گفتگو و باز کردن در مورد مشکلات خود را به پزشکان دانستن که حریم خصوصی خود را دست نخورده است.

یک سوال رایج است که مطرح می شود غالبا با توجه به مشاوره آنلاین این است که آیا اطلاعات محرمانه از هر دو پزشکان و بیماران امن است. آنلاین ترین خدمات با رعایت HIPAA یا بهداشت مسئولیت پذیری و قابلیت حمل عمل است که تضمین می کند که اطلاعات بهداشتی محافظت شده است از نظر امنیت و حریم خصوصی دیجیتال و یا در غیر این صورت. بسیاری از کشورها دارای قوانین بهداشت در محل که به حفاظت از حریم خصوصی از اطلاعات سلامت ارائه شده به پزشکان. دیگر از آن healthtech سیستم عامل معمولا سیستم های امنیتی و سرور را به مطمئن شوید که اطلاعات شما را نمی صید.

دانستن اینکه بدن خود را بهتر

در برخی موارد پزشک ممکن است شما بخواهید برای بررسی خود را در بدن علائم به استطاعت وضوح بیشتر و به آنچه به عنوان مشکل ممکن است. به این ترتیب, شما خواهد آموخت که چگونه به پروب که مشکوک به دنبال توده و یا خود را بررسی تورم سینوس است. You'll قادر به ارزیابی بهتر به چه نوع کمک شما نیاز به در مورد چنین مشکلاتی محصول تا دوباره. هر چند آن's همیشه بهتر است به یک پزشک بررسی شما شخصا; در غیاب چنین معنی است که شما'قادر خواهید بود برای دسترسی به برخی از راهنمایی با توجه به نگرانی علائم.

در حالی که آن را's قطعا توصیه می شود که هر گونه مسائل پزشکی بررسی شود شخصا توسط پزشکان است که به عنوان عملکرد یک تشخیص دقیق تر و درمان مناسب. مسائل جزئی می تواند یک علامت هشدار دهنده برای چیزی جدی است که نیاز به دقت معاینه فیزیکی. اما برای مسائل مربوط به سلامت است که خیلی فوری مشورت پزشک آنلاین می توانید برش بسیاری از زحمتی درگیر در گرفتن مناسب مراقبت از. بسیاری از پزشکان حاضر در حال تایید کارشناسان که عمل خود را آفلاین بلکه در عمل آنلاین.

هنگامی که در شک تنها انتخاب کنید تا گوشی خود را به کمک چند شیپور خاموشی دور.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.