چرا حرف آخر را برای کنکور انتخاب کنیم؟

حرف آخر موسسهE نامی شناخته شده در بین داوطلبان پذیرش است که گامی به جلو در معرفی روش های جدید تدریس در ایران برداشته اند. یادگیری مبتنی بر محتوای بصری که محتوا را مستقیماً به نیمکره راست مغز می رساند. این قسمت ساده ای از مغز است که والدین و دانش آموزان می خواهند از این طریق یاد بگیرند زیرا وقت بیشتری را برای خواندن صرف می کنند. حفظ نکنید و یادگیری را فراموش نکنید. آرزوی دیرینه داوطلب کنکور که مرکز آموزشی حرف آخر برای اولین بار در ایران محقق شد. برای ادامه مطلب کلیک کنید

یادگیری بصری و انیمیشن! سبک جدید یادگیری که در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری ، مدیرعامل حرف آخر در ایران ارائه شد. در سالهای اخیر ، آموزش عمومی به غیر از ایران به خارج از کشور نیز صادر شده است. در حقیقت ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، این سبک یادگیری مبتنی بر شهود است: تلاش معلمان حرف آخر ، تمام مطالب و مفاهیم کتابهای درسی. این کبریت ها برای استفاده از نیمکره مناسب مغز به تصاویر تبدیل و متحرک می شوند. موسسهE حرف آخر یک نشریه دیجیتالی است که داوطلبان را در قالب محصولات جدید سیستم حرف آخر تربیت می کند که می توانند برای دستیابی به درصد و رتبه های مطلوب آموزش ببینند. در ادامه می توانید آموزش دروس ابتدایی با اجی مجی را هم مشاهده کنید.

با حرف آخر مکانی برای کنکور امن کنید!

بدون شک کنکور یکی از دشوارترین مسابقاتی است که می توانید در زندگی خود با آن مبارزه کنید و به داوطلب اجازه می دهد پرونده کنکور خود را سریعتر از رقبا ببندد. موسسهE حرف آخر به عنوان یک میانبر عمل می کند و مسیری که داوطلبان در 100 مرحله طی می کنند در 70 مرحله با استفاده از حرف آخر قابل دسترسی است. این ویژگی در معلمان حرف آخر و حرف آخر ایران مشترک است. استادی که در بین داوطلبان پذیرش بسیار مورد توجه است و برای ارائه بهترین سیستم آموزشی بسیار تلاش کرده اند.

یکی از شاهکارهای موسسهE آخرین شاهکار آموزشی است که نظرات مثبت بسیاری در زمینه زیست شناسی دریافت کرده است. حساس ترین دوره آزمایشی در سال های اخیر. از هر 100 نفر فقط 5 نفر می توانند به نیمی از س yourال شما پاسخ دهند. این آمار برای پاسخ به سوالات پذیرش مربوط به مفهوم سازی سوالات زیست شناسی پذیرفته شدگان است و استفاده از روش های سنتی قدرت و سواد لازم برای حل این نوع سوالات را فراهم می کند. پیداش نمی کنم باز هم ، در حرف آخر ، شهود این مشکل را برای داوطلبان پذیرش حل می کند ، به آنها اجازه می دهد مفاهیم را در قالب داستان بدون فراموش کردن محتوای خود یاد بگیرند. به عنوان مثال ، در موضوع قلب ، قلب به صورت انیمیشن معرفی می شود. و چگونه خون داخل و خارج می شود. قسمتهای قلب و عملکرد آنها را مشخص کنید. این سبک یادگیری را فقط می توان در زیست شناسی سیستم جدید حرف آخر و سیستم قدیمی یافت. در ادامه می توانید مقاله بهترین منباع کنکور 99 را هم مشاهده کنید.

حرف اخر، انقلابی در ارائه آموزش نوین:

اتفاق دیگری که در مجموعه حرف آخر رخ داد ، حذف عبارات و آموزش مفاهیم به روشی مبتنی بر الگو بود. نگرش همه نسبت به آموزش نشر دیجیتال بد است و به آنها می آموزد که چگونه فقط برای حل یک مشکل خاص از آن استفاده کنند. در حرف آخر ، این امر به شدت اجتناب می شود و به جای آموزش فنون و فرمول ها ، از الگوهایی برای حل مسئله استفاده می شود. بنابراین ، در فصل 12 فیزیک ، این فصل بیشترین کاربرد را در فیزیک دارد و کتاب درسی حدود 20 فرمول را در این فصل آموزش می دهد ، اما در حرف آخر ، یک مدل ، یک فرمول ، یعنی فقط از همه موضوعات موجود در موضوع استفاده می شود. این برای داوطلبان حل و فصل خواهد شد.

الگو را می توان با کلید اصلی مقایسه کرد. همانطور که می توانید قفل یک الگو را با کلید اصلی باز کنید ، می توانید تمام مشکلات مرتبط را با یک الگو حل کنید. کسانی که تجربه کنکور دارند می توانند مفهوم استرس را در جلسات بیش از سایر داوطلبان یا نام خود فراموش کنند. من این کار را خواهم کرد. بسیاری از نسخه ها مانند سموم هستند. به خاطر سپردن بسیاری از فرمول ها در یک کار دشوار است. تعداد فرمولهایی که آزمونگر می آموزد اندک است ، اما قدرت و سرعت آزمون افزایش می یابد. عملکرد . به عنوان مثال ، در دوره شیمی ورودی که 50٪ بودجه شیمی ورودی را تشکیل می دهد ، از فرمولهای مختلفی برای آموزش موضوع در کتابها و دروس استفاده می کند ، اما موسسهEEحرف آخر آنها را آموزش نمی دهد. هیچ بخشی وجود ندارد. در عوض ، حرف آخر با سه ساعت آموزش جامع حل مسئله ، فقط از سه حالت برای مشاهده روند شیمیایی سیستم جدید استفاده می کند. از این سه حالت برای حل حدود 2000 آزمایش و تمرین در 27 ساعت استفاده کنید.

از موسسهE برای بستن اسناد پذیرش خود در عرض 4 ماه استفاده کنید!

موسسهE سرانجام تمام نیازهای آموزشی نامزدهای معدن را برآورده کرده است. اولین نکته مهم این است که شما لازم نیست سطح یا پایه داشته باشید. داوطلبانی با هر سطح اطلاعاتی که سالها در کنکور شرکت کرده اند و قصد شرکت در آزمون ورودی مجدد را دارند ، می توانند از آخرین سخنان موسسهE و اساتید آن استفاده کنند. .. .. آنها می توانند از آخرین کلمات موسسهE و آموزش معلمان استفاده کنند و می توانند بدون هیچ مشکلی برای کنکور آماده شوند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، موسسه نیازی به اظهارنامه داوطلبانه به روز ، از جمله کتابهای درسی ندارد. این موسسهE همچنین با کمک برنامه 4 ماهه حرف آخر ، داوطلبانی که در پرونده های 41 ماهه پذیرش و آموزش شرکت می کنند ، خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. برای این کار ، به طور خلاصه دروس و تست های مختلف را مرور کنید. با بارگیری برنامه 4 ماهه حرف آخر ، در 4 ماه به اوج خود رسید.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *