چرا این نرم افزار مناسب برای موفق EMR پیاده سازی ضروری است

[ad_1]

بسیاری از زمان, شما را ببینید جذاب تبلیغات برای نرم افزار در صنایع مختلف از تلاش برای جلب شما را به خرید محصولات خود را. برخی از این نرم افزار امر به سوابق پزشکی الکترونیکی (EMR) میباشد. مناظر و صداها را از تبلیغات ممکن است به نگاه شگفت انگیز است و شما احساس می کنید مجبور به کلیک بر روی زبانه اما وجود دارد چند چیز شما نیاز به دانستن ،

تصمیم گیری در سمت راست نرم افزار EMR به اجرای خود را به سیستم بهداشت و درمان بسیار مهم است و وجود عوامل مختلف است که در این تصمیم مانند دیگر آن سخت افزار و نرم افزار در حال حاضر نصب شده است. اگر شما موفق به انجام مناسب EMR تحقیقات قبل از انتخاب یک محصول شما می توانید خودتان را در مواجهه با بسیاری از مشکلات پایین جاده.

اول از همه قبل از اجرای هر نرم افزار EMR به مراقبت های بهداشتی خود پایگاه داده یک جلسه رسمی با اعضای هیئت مدیره از این تسهیلات نیاز دارند. EMR اجرای می تواند هزینه سرمایه گذاری و این قطعا چیزی است که نیاز به خطاب و رای دادند و با متناظر با اعضای کادر پزشکی.

هنگام در نظر گرفتن هزینه, شما نیاز به فکر می کنم در مورد نوع سیستم EMR شما به دنبال به استفاده از. در نظر گرفتن فن آوری های درگیر مانند سرور, شبکه, هزینه های سیستم های کامپیوتری و لوازم جانبی و مجاور دستگاه های پزشکی. آیا شما می دانید که سرور و شبکه های قلب تمام زیرساخت های آن?

وجود دارد تعدادی از عوامل مهم است که نیاز به خطاب هنگامی که به دنبال آن جنبه های EMR پیاده سازی. برخی از سوالات را از خودتان بپرسید و اعضای هیئت پزشکی عبارتند از اینکه آیا یا نه یک ابر یا Saar مبتنی بر EMR استفاده خواهد شد. آیا می دانید که اگر شما خواهد شد با استفاده از یک پایه سرور و یا سرور و در همه ؟

شما باید دو گزینه وقتی که می آید به نوع سیستم EMR اجرا شود و آنها عبارتند از مبتنی بر وب و مبتنی بر مشتری. هر یک از این سیستم ها می آیند با جوانب مثبت و منفی است که باید در نظر گرفته شود. به عبارت دیگر شما نیاز به تصمیم می گیرید که آیا بیمار شد فایل های ذخیره شده بر روی یک دیسک سخت خارجی و یا ذخیره شده در اینترنت-وب سایت مبتنی بر.

مبتنی بر وب سرور به طور معمول بیشتر مقرون به صرفه از نظر هزینه اما آنها کمتر قابل اعتماد تر از مشتری مبتنی بر ذخیره سازی. سرور نیاز به قادر به تحمل بار سنگین ترافیک هر روز به دلیل تعامل در درون سیستم است. از بیمار به روز رسانی ساخته شده به پزشکان دسترسی به سوابق پزشکی سیستم شما انتخاب می کنید باید قادر به حمایت از این همه فعالیت.

جدید سیستم های کامپیوتری نیز باید اجرا شود که مکمل جدید نرم افزار EMR. امیدوارم سیستم شما در حال حاضر قادر به انجام این کار اما شانس هستند اگر شما رایانه های شخصی قدیمی و از رده خارج نمی شود آنها را سازگار با جدید رکورد نگه داشتن برنامه است.

خبر خوب این است شما یک طیف گسترده ای از گزینه های در دسترس مانند دسکتاپ های ایستگاه های کاری و لپ تاپ و تبلت و حتی iPads ها. هر یک از این رایانه ها دارای مزایا و باید در نظر گرفته شود به صورت فردی. شما همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما در EMR اجرای شامل اجزای بی سیم و یا تنها از طریق ثابت سیستم قرار داده شده است که در طول ساختمان.

آیا شما می دانید که شما می توانید اتصال دستگاه به سیستم EMR مانند ECG ماشین آلات داغتر دستگاه های حیاتی, ثبت نام و مانیتور و حتی زایمان تجهیزات ؟ قادر به انجام این کار نیاز به تجهیزات خاص از قبیل بی سیم سیستم های کامپیوتری به طوری که اطلاعات جمع آوری شده از یک بیمار به طور خودکار منتقل شده به EMR فایل های.

EMR اجرای یک انتخاب عاقلانه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را نگه می دارد سوابق پزشکی سازمان یافته از خطای انسانی و برای دسترسی آسان در هر زمان.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *