پوشش مقاوم در برابر اسید

[ad_1]

وجود دارد در حال حاضر امن و مقرون به صرفه محصولات مبتنی بر آب در دسترس برای حفاظت از فلزات آهنی اعضای سازه, سقف, کف سازی اطلاعات عمومی و ماشین آلات سطوح که در معرض بخارات اسیدی. این نوع از محیط زیست است که به طور معمول دیده می شود در آسیاب های فولادی خطوط تمیز و پردازش مواد غذایی و گیاهان آبکاری الکتریکی و امکانات و باتری بازیافت گیاهان, به نام چند.

برخی از محبوب تر و کاربر پسند پوشش تک جزئی, لاتکس, co-ترکیبات پلیمری که به صورت دائم انعطاف پذیر و الاستیک غشای ضد آب. این محصولات هستند و ایده آل مناسب به عنوان محافظ پوشش برای سطوح فلزی در محیط های خورنده تعدادی از این محصولات مورد تایید کانادا آژانس بازرسی مواد غذایی برای استفاده در مواد غذایی و موسسات. لاتکس, شرکت پلیمر پوشش های مقاوم به اسید هیدروکلریک و اسید سولفوریک راه حل در 30 درصد محدوده. این پوشش بسیار مقاوم در برابر آب و نمک و اثرات اکثر مواد شیمیایی را شامل ترکیبات آلی فرار و غیر قابل اشتعال است. علاوه بر این آنها شامل یک ساخته شده در زیست کش شیمیایی و نمی خواهد حمایت از رشد کپک. بسیاری از لاتکس, شرکت پلیمر پوشش نیز پیشنهاد شده به عنوان موانع بخار به صورت زیر درجه های کاربردی و خوبی انجام دهد و به عنوان ضد آب لنت های بتن در برگزاری مخازن.

اگر از سطوح فلزی در حال حاضر شده است در معرض محیط اسیدی فشار شستشو همه سطوح با یک راه حل از 5 – 10 درصد جوش شیرین و آب است. خیط و پیت کردن تمام سطوح و تمیز اجازه می دهد تا به طور کامل خشک کنید. برای متوقف کردن و تبدیل زنگ تشکیل درخواست یک کت زنگ تبدیل پرایمر و اجازه می دهد تا بیست و چهار ساعت زمان درمان. لاتکس, شرکت پلیمر پوشش ممکن است به طور مستقیم به سطح در ابتدا از قلم مو و یا اسپری هوا (ایرلس اسپری تنظیمات عبارتند از: هوای فشرده تامین فشار 800 psi., نسبت فشرده سازی 28: 1 tip اندازه.025 “و طرفداران عرض 8 “). دو پوشش استفاده می شود به میزان 64 متر مربع ما در هر گالن (3.78 لیتر) هر اجازه می دهد حداقل یک و نیم ساعت زمان خشک بین کت. به پایان رسید ضخامت فیلم خشک باید در دستور 1/16 “.

اگر چه لاتکس, شرکت پوشش های پلیمری تحت تاثیر انجماد هنگامی که درمان این محصول باید از یخ زدگی محافظت قبل از استفاده از آن را به عنوان فاسد شدنی در حالت مایع است. نمی شود این محصول اگر انجماد در شرایط قریب الوقوع قبل از نهایی درمان دوره از غشا است. گرم حمل و نقل و ذخیره سازی الزامی است در طول ماه های زمستان در نیمکره شمالی است.

لاستیک و یا دستکش, دستکش, به عنوان محافظ, لباس, چلپ چلوپ عینک و بخار ماسک باید فرسوده در طول برنامه. لاتکس, شرکت پلیمر پوشش در نظر گرفته نمی سمی این محصول است که بسیار دشوار را به حذف از پوست یا لباس یک بار آن را درمان کرد. تمام نرم افزار تجهیزات باید تمیز با آب تازه بلافاصله پس از اتمام کار.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *