پالس اکسیمتر و غواصی

[ad_1]

غواصی است که جهانی شناخته شده به عنوان یک فعالیت برای مردم در تعطیلات عجیب و غریب در نقاط. در اکثر موارد این است که در آن ورزش می شود بیشتر از آن قرار گرفتن در معرض. در غواصی است خیلی بیشتر از فقط چیزی برای گردشگران است. غواصی در نظر گرفته شده است یک ورزش شدید و یا فعالیت با توجه به چالش های خود قرار می دهد در بدن غواصان وسیله تنفس در زیر اب. درست مثل سنگ نوردان و خلبانان فشار بدن خود را’ محدودیت در ارتفاعات بالا; غواصان وسیله تنفس در زیر اب با فشار بدن خود را’ محدودیت های مختلف در اعماق اقیانوس. به همین دلیل آنها نیز باید نظارت خود بدن را علائم حیاتی در شرایط مختلف.

یکی از ابزار مورد استفاده توسط غواصان غواصی است oximeter پالس. Oximeter پالس, همچنین شناخته شده به عنوان یک پالس گاو توسط برخی از متخصصان پزشکی دستگاه استفاده می شود برای اندازه گیری سطح اشباع اکسیژن خون و تعداد ضربان قلب یک فرد است. این دستگاه پزشکی بوده است در اطراف این صنعت پزشکی برای چندین دهه در حال حاضر اما تنها به تازگی تبدیل به قابل حمل. با پیشرفت در تکنولوژی oximeter پالس منقبض شده است در اندازه با آن نرم افزار است که هنوز هم بسیار دقیق در خوانش آن را. پزشکان و پرستاران به طور یکسان با استفاده از یک انگشت oximeter پالس در روزانه خود را بازدیدکننده داشته است بیمار. غواصان غواصی گرفته اند این فناوری و تبدیل آن به ضد آب و مقاوم در برابر فشار بالا در زیر آب. آنها با استفاده از دستگاه خود را مطابق با سطح مخزن متر زیرا آنها می توانند به طور مستقیم مرتبط چقدر اکسیژن آنها در رابطه با چگونه موثر بدن خود را با استفاده از آن.

غواصی نه تنها یک جاذبه توریستی اما حرفه ای برای بسیاری از. غواصان غواصی مورد استفاده توسط بسیاری از عملیات نجات و امداد در سراسر جهان است. آنها همچنین با استفاده های مختلف سازمان های نظامی نیز هست. Oximeter پالس ایدز بسیاری از غواصی حرفه ای در نظارت بر سطح اکسیژن در حالی که کمک به تغییر و یا صرفه جویی در زندگی شخص دیگری.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *