پالس اکسیمتر دستگاه های مورد استفاده برای آریتمی های قلبی

[ad_1]

آریتمی های قلبی یک بیماری است که در نتیجه در یک ریتم غیر طبیعی قلب. بسیاری از افراد نه تنها در آمریکا بلکه در سراسر جهان تجربه آریتمی های قلبی. علل واقعی این بیماری کاملا متفاوت هستند اما اثرات آن می تواند زندگی را تهدید. یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای انجام شده است برای نظارت بر قلب مطمئن شوید که قلب عملکرد در سطح مطلوب. یک راه این است که به استفاده از یک پالس اکسیمتر. Oximeter پالس یک دستگاه پزشکی است که به طور خاص ساخته شده برای اندازه گیری ضربان نبض و همچنین اشباع اکسیژن خون با دقت عالی. نکته جالب در مورد یک oximeter است که دستگاه را از طریق رفته باور نکردنی تحول پس از آن آغاز دهه پیش. در گذشته های قدیمی اکسیمتر دستگاه بسیار بزرگ است و نمی تواند به راحتی از جایی به جای. آنها به طور عمده مورد استفاده در مکانهایی مانند بیمارستان و درمانگاه و حتی نظامی ایالات متحده.

عملکرد خود را به عنوان یک علامت حیاتی دستگاه نظارت است که واقعا لازم است از تمام امکانات مراقبت های بهداشتی. اما مشکل این بود که وجود ندارد هر اکسیمتر دستگاه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در محیط خانه. Oximeter دستگاه که در بیمارستان ها تمایل به بسیار گران و بزرگ است. واضح بود که این دستگاه بودند به ویژه ساخته شده برای حرفه ای تر مراقبت های پزشکی تنظیمات به جای صفحه اصلی تشخیص است. اما در حال حاضر با ظهور جدید فن آوری تراشه وجود دارد که یک نام تجاری نسل جدیدی از oximeter پالس تکنولوژی که واقعا با پیشی گرفتن از تکنولوژی های قبلی. این تراشه های جدید اجازه داده اند این دستگاه به کاهش چشمگیری در حجم به تنها کسری از اندازه از کوچکترین تلفن همراه در بازار است. مهم ترین جنبه از تبدیل شدن به این واقعیت است که می توان آن را بسیار قابل حمل است.

افراد مبتلا به آریتمی های قلبی نیاز به نظارت بر سلامت خود را در حالی که آنها در حال در رفتن است. همانطور که همه ما در زندگی بسیار پر مشغله ما نیاز به نظارت بر سلامت ما به منظور اقامت در بهترین مطلق بهداشت. کسانی که با قلب آریتمی نیاز خود را برای نظارت بر قلب و استفاده از یک oximeter یک دستگاه کامل برای که. به عنوان افراد در رفتن آنها به سادگی خود را oximeter محل انگشت خود را insde oximeter و فورا آنها را به خواندن خود را از ضربان قلب به عنوان به خوبی به عنوان خود را اشباع اکسیژن خون. ضربان نبض را می توان اندازه گیری شده توسط oximeter پالس با توجه به این واقعیت است که جریان خون متفاوت در بافت های بدن. به این ترتیب تفاوت در این جریان خون آن چیزی است که تعیین نرخ پالس که oximeter است که قادر به اندازه گیری و در حال حاضر یک ضربه در هر دقیقه ارزش. بنابراین بدون نیاز به باید محدود به خانه یا بیمارستان به منظور نظارت بر سلامت خود را. با ظهور قابل حمل اکسیمتر دستگاه شما می توانید در هر نقطه به شما لطفا و قادر به نظارت بر سلامت خود را با دقت. باید شما هر گونه موضوع را با ضربان قلب خود را و سپس شما می توانید به سرعت با پزشک خود به منظور رسیدن حرفه ای, پزشکی, تشخیص است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *