پالس اکسیمتری در نوک انگشت خود را

[ad_1]

امروز در جهان با تکنولوژی بالا از گوشی های هوشمند پخش موسیقی دیجیتال و دستی دستگاه های بازی آن را تنها طبیعی است که ما انتظار می رود همان از ما دستگاه های پزشکی. ماشین هایی که می شد یک بار به اندازه یک قطعه از مبلمان در حال حاضر مناسب در کف دست خود را… و قوی تر هستند. یکپارچه سازی فن آوری های جدید به ادامه پیدا کردن محل خود را در دستگاه های پزشکی که درایو امکانات بالا و قیمت پایین. این روند به سود همه ما با ساخت این دستگاه کاربردی برای استفاده در خانه و سهولت بهره برداری است. جدید دستگاه های پزشکی مورد استفاده در خانه بهداشت و درمان بازار را بهبود بخشد ما مراقبت و کاهش هزینه ها به افراد است.

یک مثال کامل است pulse oximeter. هنگامی که تنها در بیمارستان صترلزرس شامل یک سنسور – معمولا کوتاه به یک انگشت بودند که سیمی به یک دستگاه که شبیه یک کامپیوتر خانگی.

امروز بسیاری از صترلزرس تشکیل شده از نوک انگشت سنسور… و آن! تمام محاسبات بازخوانی دیجیتال حتی منبع قدرت مناسب در یک بسته کوچک است. بسیاری از گزینه های در دسترس برای سفارشی خیاط oximeters به نیازهای فردی خود را. انگشت, سنسور باتری و حافظه اندازه هستند فقط تعداد کمی از اقلام تنظیم جدید صترلزرس.

صترلزرس دستگاه استفاده می شود برای نظارت بر ضربان قلب و میزان اکسیژن در خون است. آنها یک وسیله ضروری برای افراد مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) و دیگر شرایط تنفسی. مردم دریافت اکسیژن پیدا کردن این دستگاه ایده آل برای نظارت بر خود را O2 مصرف.

صترلزرس شد هنگامی که بیش از حد بزرگ و گران قیمت برای بسیاری از مردم به در خانه های خود را, اما در حال حاضر بسیاری از در خانه نسخه از این دستگاه های پزشکی در دسترس مصرف کنندگان است. مدل عبارتند از نوک انگشت ساعت مچی سبک و دستی واحد است. بسیاری از ویژگی های پر رنگ LED زیادتری برای مشاهده آسان.

آنها مناسب برای بیمار است که همیشه بر روی بروید و نیاز به قادر به نظارت بر خون خود را در هر کجا که هستند. آنها کاملا مناسب در یک کیف یا جیب ژاکت و اجرا بر روی سه گانه یک باتری. بیشتر مدل های پیشرفته اجرا بر روی باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری دارای حافظه قابلیت و می تواند رابط با کامپیوتر خانگی خود را برای تولید گزارش برای دکتر خود.

اما بهترین قسمت در مورد امروز صترلزرس انگشت است آنها مقرون به صرفه است. مدل های شروع در زیر 30 دلار از جمله حمل و نقل.

با این گزینه ها در دسترس است آن را راحت تر از همیشه برای بیماران مبتلا به نگه داشتن یک تب در خون خود-سطح اکسیژن و سالم و با اعتماد به نفس.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.