ویرایش متون انگلیسی | پایگاه اطلاع رسانی رجا

[ad_1]

آیا این اصطلاح را شنیده اید؟ یا پژوهش خود را چاپ کن، یا از لحاظ علمی خواهی مُرد. البته امروزه باید پژوهش خود را به انگلیسی چاپ کنید در غیر صورت (متاسفانه) تاثیر زیادی در رزومه علمی شما نخواهد داشت.

ویرایش متون انگلیسی

مقاله

مقاله اصلی ترین ژانر علمی برای تولید علم است. برای چاپ مقاله، باید از فیلتر پییر ری‌ویو در مجلات علمی عبور کنید. مقالات زیادی روزانه برای مجلات ارسال میشوند که اغلب رد میشوند. در ایران هم اکثر دانشجویان و اساتید با این مشکل مواجه هستند. چون پذیرش مقالات علمی نیازمند رعایت اصولی است که بسیاری از نویسندگان به آن بی‌توجه هستند یا اطلاعات کمی در مورد آن دارند.

اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید، احتمالا بارها از اساتید خود شنیده‌اید که برای تکمیل پایان‌نامه، باید مقاله خود را به یکی از مجلات بین المللی ارسال کنید. اما یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن سطح تسلط نسبتا پایین برخی از این افراد به زبان انگلیسی است. اکثر مجلات خارجی به زبان انگلیسی چاپ می‌شوند و استاندارد های زبانی و نگارشی بالایی برای پذیرش مقالات دارند.

 

ویرایش متون انگلیسی

در چنین وضعیتی، بهترین راه حل، ویرایش انگلیسی متون توسط یک ادیتور نیتیو است. در حال حاضر، موسساتی در همین راستا خدمات مورد نیاز را به مشتریان ارائه ‌می‌دهند. یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه خدمات ویرایش متون انگلیسی لینگالاین است. این موسسه متشکل از یک تیم حرفه‌ای و متخصص در زمینه ویراستاری متون انگلیسی است که با رعایت ضوابط و استانداردهای بین‌المللی خدمات مورد نیاز را به مشتریان عرضه ‌می‌کند.

www.lingaline.com

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.