هوا Medevac با توانبخشی دانشکده جهانی آمبولانس هوایی در کلکته و رانچی

[ad_1]

در Kolkata, شرکت آمبولانس هوایی را دوست دارد سریع و ارزان داخلی و بین المللی پزشکی اجاره هواپیما خدمات در هر نقطه از جهان و در سراسر جهان در دهلی هزینه است که تقریبا همه مسئول آمبولانس هوایی ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان. ما با ارائه همه اورژانس ترخیص کالا از گمرک خدمات در شهرستانها متفاوت است. اگر شما می خواهید برای ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه مراقبت های پزشکی و خدمات پشتیبانی با ما تماس بگیرید زیرا ما با ارائه شفاف تسهیلات با هیچ بار اضافی و یا پنهان قیمت در اینجا. منبع و تحقق خواهد بود مال شما ما آگاه ترین و کارآمد تیم ارائه دهنده برای هر نوع حرکت از مجروح و بیمار و جدی بیمار با فشرده و مراقبت مناسب. جهانی هوايی از کلکته به دهلی نو در حال حاضر در دسترس در تمام شهرستان در هند با آن بیشتر و امکانات بینظیر برای آن عزیزان.

جهانی هوا حرکت سرویس در کلکته به ارائه جهان کلاس خصوصی چارتر هواپیما با آخرین و بهترین کلاس پزشکی سیستم های پشتیبانی حیات. ما با ارائه کاملا تر و تمیز و بسیار کم شارژ Rehabilitee خدمات در کلکته از جمله ماسک های قابل حمل ونتیلاتور, تجاری, کیر دراز, ضفبرلترس تزریق پمپ مکش پمپ, اکسیژن قابل حمل ژنراتور برق و کامل hi-tech ICU راه اندازی ابزار.

ما بهترین خدمات پزشکی در قالب هوایی Medevac پشتیبانی در کلکته رانچی و پزشکی دیگر به پشتیبانی از شهرستانها در سراسر هند است. ما متخصص در حمل و نقل هوایی قطار و زمین آمبولانس به خصوص با استفاده از مجهز بال ثابت هواپیما و جت تجاری. آن را فراهم می کند کامل همکار خدمات به بیمار یک بیمار انتقال از یک شهر به بیمارستان دیگر مایل بیمارستان در هند. جدای از این, بهره برداری از جهانی آمبولانس هوایی در رانچی با بهترین و ارزان ترین هزینه.

جهانی هزینه آمبولانس هوایی در کلکته به دهلی نو در جهان است, سریع ترین و امن ترین اجاره درجه پزشکی ارائه دهنده خدمات است که در آن تمام نیازهای بیمار هستند و نیاز با تمام لازم ترخیص پشتیبانی مانند هواکش های قلبی, مانیتور, تزریق, پمپ, اکسیژن, سیلندر و سایر دستگاه های پزشکی. کلکته توسعه یافته در سال گذشته اما هنوز فاقد مناسب و با تکنولوژی بالا تجهیزات پزشکی. جهانی آمبولانس هوایی است و ارج نهادن به یکی از محترم ترین و کامل Advanced خدمات توانبخشی. در یک اورژانس پزشکی, از مردم می خواهم برای رفتن به دهلی نو برای بهترین درمان های پزشکی. ما با ارائه یک آمبولانس هوایی از کلکته به دهلی نو برخی از کلاس بالا بيمارستان در کشور مانند کارت قرمز فورد AIIMS, MEDANTA و دیگران.

جهانی خدمات آمبولانس هوایی در رانچی 24 * 7 نیز عامل فوق العاده ای بیمار امکانات توانبخشی با پزشکان متخصص مانند نفرولوژیست, متخصص زنان, متخصص زنان, انکولوژیست haematologist, متخصص گوارش, آسایشگاه متخصص طب تسکینی یک متخصص غدد ، پزشکی و پنل به عنوان به خوبی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *