هزینه پرستار سالمند چگونه محاسبه می شود؟

هزینه پرستار سالمند چگونه محاسبه می شود؟

[ad_1]

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و فناوری، امروزه بسیاری از خدمات مراقبتی بهداشتی مورد نیاز برای سالمندان در منزل انجام می گیرد. خدماتی که برای مراقبت از سالمند مورد استفاده قرار می گیرد بسیار ارزشمند است و می تواند عزت نفس و اعتماد به نفس سالمندان را افزایش دهد.

 شما برای اینکه این خدمات را در اختیار افراد سالمند اعضای خانواده خود قرار بدهید نیاز به پرستاری از سالمند دارید. انتخاب پرستار سالمند بسیار مهم می باشد. شما می توانید با مراجعه به مجموعه هوم کا برای سالمند خود پرستار بگیرید.

 بهترین گزینه برای سالمندان این است که در خانه تحت مراقبت باشند. زیرا طبق مطالعاتی که نشان داده شده است ثابت شده سالمندانی که در خانه ی خود تحت مراقبت قرار می ‌گیرند از لحاظ روحی و روانی آرامش بسیار بیشتری را نسبت به سالمندانی که در اسایشگاه ها مستقر هستند دارند.

 

 

 به چه دلایلی سالمندان از پرستار سالمند در منزل استفاده می کنند؟

 سالمندان در خانه ی خود احساس آرامش و امنیت بیشتری می کنند.

 وسایل خانه ی خود آشنایی دارند و جای آنها را می دانند. این معمولاً برای سالمندانی صدق می ‌کند که آلزایمر دارند.

  اعتماد به نفس آنها بالا می رود. احساس استقلال بیشتری می ‌کنند و همچنین عملکرد جسمانی ان ها تقویت می شود.

اینکه پرستار سالمند مجرب و متخصص باشد بسیار مهم است. زیرا عدم اگاهی و یا نداشتن تخصص باعث می شود که سلامت سالمند به خطر بیفتد و حتی گاهی منجر به مرگ او شود. مجموعه ی هوم کا با تیم پرستاران مجرب و متخصص خود درانتظار این است که بتواند خدماتی را به سالمندان شما ارائه دهد.

پرستاران این مجموعه متعهد و مسئولیت پذیر می باشند، به گونه ای که سالمندان ‌شما را همانند اعضای خانواده ی خود می دانند و با ان ها مثل خانواده رفتار می کنند. با خیال راحت به مجموعه ی هوم کا اعتماد کنید و تماس بگیرید. خیالتان راحت باشد که سلامت سالمندان شما با این مجموعه تضیمن خواهد شد.

پرستار سالمند چه وظایفی دارد؟

 افراد سالمند از نظر جسمانی با هم تفاوت دارند. بنابراین باید از پرستارانی بهره‌مند شوند که خدمات متناسب با شرایط آنها را برایشان تامین کنند. وظایف پرستار سالمند عبارت است از:

 رسیدگی به نظافت شخصی سالمند: معمولاً سالمندانی که از نظر جسمانی ناتوان هستند در انجام اموری مانند حمام کردن و یا مرتب کردن موها و نظافت شخصی به مشکل برمی‌ خورند. پرستار سالمند می تواند در انجام این امور به سالمند کمک کند.

گاهی نیز ممکن است سالمندان دچار بی اختیاری ادرار باشند و نیاز باشد که پوشک بپوشند از این رو پرستار باید در این کارها نیز به آنها کمک کند.

پر کردن اوقات فراغت سالمند: پرستار سالمند باید به عنوان یک همنشین و هم صحبت برای سالمند نیز به حساب بیاید و به‌گونه‌ای اوقات فراغت سالمندان را پر کند. او می تواند سالمند را به پارک و یا پیاده روی ببرد و یا فعالیت های مانند تماشای فیلم، کتاب خواندن و مرور خاطرات را با هم انجام دهند.

  کمک در انجام امور مالی و اداری: در صورتی‌که خانواده سالمند با رضایت شخصی خودشان برگی را به امضای پرستار سالمند دربیاورند، در این صورت پرستار می ‌تواند تمام کارهای مالی و اداری سالمند را در اختیار بگیرد.

 کمک در انجام امور خانه: پرستار سالمند علاوه بر اینکه خدمات مراقبتی بهداشتی سالمند را انجام می دهد باید یک سری از امور خانه مانند آشپزی کردن، نظافت و تمیز کردن منزل را نیز انجام دهد.

مراقبت و نگهداری: پرستار سالمند باید تمام تلاش خود را کند تا بتواند از سالمند به خوبی مراقبت و نگهداری کند. او باید رابطه ی بسیار صمیمی را با سالمند برقرار کند تا آنها را از ابتلا به افسردگی دور نگه دارند.

 رسیدگی به وضعیت درمانی: یکی از مهمترین وظایف پرستار سالمند این است که وضعیت درمانی و پزشکی سالمند را تحت نظر داشته باشند. او باید به طور هفتگی و یا روزانه میزان قند و فشار سالمند را کنترل کند و زمان داروها را نیز به سالمند یادآوری کند.

 

 

چرا ما مجموعه ی هوم کا را به شما پیشنهاد می کنیم؟

 شما می توانید به راحتی به مجموعه همکار اعتماد کنید و علاوه بر اینکه از خدمات پرستار سالمند این مجموعه بهره مند می شوید بلکه می توانید از دیگر خدمات این مجموعه نیز برخوردار شوید. هدف این مجموعه این است که رضایت مشتری را جلب کند و بتواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

 زیرا مجموعه ی هوم کا معتقد است سالمندان میراث زندگی هر فرد می باشد و باید از آنها به نحو احسن مراقبت و نگهداری کرد. شما حتی می توانید از دیگر خدمات این مجموعه مانند خدمات پرستاری از بیمار در منزل  نیز بهره مند شوید.

  پرستار سالمند دارای چه مزیت هایی می باشد؟

  پرستاران بر اساس آموزش و تخصصی که دارند می توانند به اعضای خانواده سالمندان کمک کنند تا فضای خانه را برای سالمندان امن تر و آرامش بخش تر کند.

  کمک به سالمندان در انجام فعالیت های روزانه

 افزایش و تقویت سطح سلامتی سالمند

 افزایش ارتباط برقرار کردن سالمندان با دیگر اعضای خانواده خود

 کاهش استرس ناشی از کهولت سن و ناتوان شدن

 

هزینه پرستار سالمند چگونه محاسبه می شود؟

 هزینه پرستار سالمند به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از خانواده ها ترجیح می دهند که پرستار سالمند آنها به طور شبانه روزی در اختیار سالمند باشد در این صورت هزینه این پرستار سالمند نسبت به پرستاری که فقط در شیفت صبح و یا ظهر خدمات ارائه می دهد متفاوت است.

همچنین وضعیت جسمی فرد سالمند نیز می‌ تواند در هزینه پرستار سالمند بسیار تاثیرگذار باشد. اگر سالمند دارای بیماری مزمن و حاد باشد هزینه ی آن نسبت به سالمندی که مبتلا به هیچ بیماری نیست بیشتر است.

  توجه کنید اگر پرستار سالمند شما در اموری مانند ماساژ درمانی، فیزیوتراپی و ورزش درمانی تخصص داشته باشد در این صورت هزینه این پرستار نسبت به پرستار های دیگر نیز بیشتر می شود.

 پرستار سالمند خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 پرستار سالمند باید دارای ویژگی‌های اخلاقی خاصی باشد تا بتواند از سالمند مراقبت کند و انرژی مثبتی را به سالمند منتقل کند. از این رو یکی از مهمترین ویژگی‌های پرستارسالمند این است که باید دارای روحیه بسیار بالا باشد. روحیه بالا او باعث می ‌شود تا روحیه ی فرد سالمند نیز افزایش پیدا کند و بتوانند شادی و نشاط را در او تقویت کند‌.

 

باید دارای صبر و شکیبایی باشد. گاهی اوقات سالمندان ممکن است بهانه جو شوند و به دلیل ناتوانی هایی که در خود می بینند بسیار نسبت به زندگی ناامید شوند. در این صورت پرستار سالمندی که صبر و شکیبایی داشته باشد می ‌تواند سالمند را متقاعد کند و او را به زندگی امیدوار کند.

 یکی از دیگر ویژگی ‌های مهم در پرستار سالمند این است که باید شرایط جسمی پرستار با سالمند هماهنگی داشته باشد. گاهی برخی از سالمندان نیاز به کمک در هنگام بلند شدن و نشستن دارند در این صورت اگر پرستار دارای توان جسمی بالایی نباشد نمی تواند از پس این کارا بر بیاید.

توجه به این ویژگی پرستار که باید اطلاعات کافی در مورد داروهای سالمند داشته باشد بسیار مهم است. زیرا عدم آگاهی می ‌تواند عوارضی را برای سالمند به وجود بیاورد.

پرستار سالمند باید خودش دارای سلامت کامل جسمی و روحی روانی باشد. در صورتی که این ویژگی را نداشته باشد، می تواند برای پرستار شما بسیار خطرافرین باشد.

پرستار باید قابل اعتماد و مطمئن باشد. تا شما با خیال راحت سالمند خود را به او بسپارید.

 پرستار سالمند باید مهربان و دلسوز باشد. باید با فرد سالمند جوری رفتار کند که انگار جزئی از اعضای خانواده خود می باشد.

 

 

اگر تمایل دارید که به عنوان پرستار سالمند استخدام شوید باید توجه کنید که آیا ویژگی های گفته شده در بالا را در خود دارید؟ در صورتی که روحیات شما برای پرستار سالمند شدن مناسب باشد می توانید به مجموعه هوم کا مراجعه کنید و به تیم پرستاران سالمند این مجموعه به بپیوندید. این مجموعه برای استخدام پرستار سالمند تمام ویژگی های یک پرستار خوب را در نظر می‌ گیرد.

 

چگونه می توانید در مجموعه هوم کا استخدام شوید؟

 درصورتی که ویژگی های لازم برای پرستار شدن را دارید می توانید به این مجموعه مراجعه کنید و یا با آن ها تماس بگیرید تا با کارشناسان این مجموعه مشورت کنید. مجموعه هوم کا تمام ویژگی های شما و پرستار خوب را با هم مطابقت می دهد و در صورتی که واجد شرایط باشید می ‌توانید به عنوان پرستار در این مجموعه مشغول به کار شوید.

شما باید به عنوان پرستار سالمند در مجموعه هوم کا به این امر بسیار توجه کنید که هدف این مجموعه نگهداری و مراقبت خوب و به نحو احسن از سالمندان است و شما باید در حین انجام مسئولیت خود این هدف را در اولویت قرار دهید.

 

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.