هزینه سازی دوباره سلبریتی ها/ خوش خدمتی سلبریتی‌ها به دشمنان ملت ایران/ وقتی سلبریتی‌ها تحسین منافقین را بر می‌انگیزند

هزینه سازی دوباره سلبریتی ها/ خوش خدمتی سلبریتی‌ها به دشمنان ملت ایران/ وقتی سلبریتی‌ها تحسین منافقین را بر می‌انگیزند

[ad_1]

گروه فرهنگی رجانیوز: شهلا صافی‌ضمیر، معروف به مرجان خواننده‌ی ضدانقلاب که سال 2006 از کشور خارج شده بود سه روز پیش در لس آنجلس فوت کرد. تعدادی از سلبریتی‌های بدون در نظر گرفتن پیشینیه‌ی این خواننده‌ی طرفدار گروهک تروریستی منافقین در یک رقابت نفسگیر برای بیشتر دیده شدن  پیام تسلیت برای وی صادر کردند.

 

این اقدام نسنجیده‌ی سلبریتی‌ها همانند موقعیت‌های مشابه باعث موج سواری رسانه‌های ضدانقلاب به خصوص رسانه‌های وابسته به منافقین شد.

 

به گزارش رجانیوز، رسانه‌های وابسته به گروهک تروریستی منافقین(سازمان مجاهدین خلق) که دستشان به خون هزاران شهروند ایرانی آلوده است، از پیام‌های تسلیت سلبریتی‌ها برای درگذشت «مرجان»، خواننده زمان طاغوت و عضو سازمان مجاهدین خلق، به وجد آمده و از این اقدام نسنجیده و جوگیرانه برخی از سلبریتی‌ها تشکر کرده است.

 

تهمینه میلانی، پرستو صالحی، اشکان خطیبی، هانیه توسلی، ارژنگ امیرفضلی و مهناز افشار از جمله سلبریتی‌ هایی هستند که فوت عضو سازمان منافقین را تبریک گفتند.

 

 

 

نیم نگاهی به رابطه «مرجان» و سازمان منافقین
شهلا صافی ضمیر مشهور به مرجان، از جمله سلبریتی‌‌های فعال در عصر پهلوی بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی، علناً فعالیت علیه جمهوری اسلامی را آغاز کرد و در سال 1361 به جرم همکاری با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) که مشغول ترور مردم ایران بودند، مدتی به زندان افتاد.

مرجان پس از فرارش از کشور، در مصاحبه‌ با شبکه سعودی «العربیه»، صراحتاً اعلام می‌کند که برای مبارزه علیه جمهوری اسلامی ایران به عضویت سازمان منافقین در آمده است. «رویش ناگزیر»‌ و «وقت براندازی» از جمله ترانه‌هایی است که او برای خوش‌خدمتی به منافقین خوانده است.

مرجان در مصاحبه‌ای هم که با مجله ضدانقلاب جوانان داشت گفته بود که می‌خواهد صدایش را در جلسات منافقین، علیه ایران به کار ببرد.
 

حالا سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا سلبریتی‌هایی که مرگ او را تسلیت گفته و اکنون تصویرشان در کنار مریم رجوی منتشر شده است، از سوابق شهلا صافی ضمیر مطلع نبوده‌اند؟ یا اینکه دانسته در زمین منافقینی بازی می‌کنند که خصومت‌شان علیه مردم ایران قبلاً اثبات شده است؟ نادانی سلبریتیهای وطنی تا کی قرار است آب به آسیاب دشمن بریزد؟

گفتنی است پیش از این نیز ارتباطات برخی از سلبریتی‌ها با فعال ضد انقلاب شبکه منوتو، سفارت انگلیس و همچنین آشوب‌گران اعتراضات آبان 98 آشکار شده بود.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.