نقش داروها و Bibs یکبار مصرف در جراحی دندان

[ad_1]

دندانپزشکی شامل های مختلف جراحی و غیر جراحی علاوه بر تجویز داروها برای مقابله با درد, بیماری ها, عفونت و اضطراب است. اگر چه دندانپزشکان استفاده از bibs یکبار مصرف دستکش و ماسک و دنبال بهداشت مناسب برای اطمینان حاصل شود که عفونت در چک وجود دارد حتی دندانپزشک بستگی دارد فوریتی برای غلبه بر آنها.

دوز تجویز شده بستگی به عواملی مانند بیمار's وضعیت موجود داروهای سن و وزن. آن مهم است به درک هدف از این نسخه به طوری که هر عکس العمل های غیر منتظره می تواند گزارش به دکتر. در اینجا برخی از داروهای مورد استفاده در دندان پزشکی:

مدیریت درد

بسته به روش برنامه ریزی شده برای بیمار طیف وسیعی از دارو درد استفاده می شود در قالب بیهوشی یا آرام بخش ها برای از بین بردن اضطراب و درد. بی حس کننده استفاده می شود برای زخم در اطراف دهان و در دسترس هستند در صورت اسپری و خمیر و ژل و بار شستشو.

مدیریت درد می تواند شامل عدم تجویز بیش از حد مسکن برای ناراحتی خفیف یا درد دندان و تجویز داروهای ضد التهابی داروها مانند کورتیکواستروئیدها که برای از بین بردن قرمزی و تورم در دهان و لثه ها. ضد درد نیز استفاده می شود که لوازم دندانپزشکی صدمه دیده است.

در کودکان و افراد مسن دندانپزشکی, داروها استفاده می شود بسیار با احتیاط به دلیل حساسیت و احتمال عوارض جانبی.

التهاب لثه و پلاک کنترل

آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای کنترل پلاک دندانی و بیماری های لثه و استفاده در فرم دهان و دندان بشویید. دندانپزشکان معمولا توصیه می کنند مسواک زدن منظم با نخ به حداقل رساندن و ایجاد پلاک و رنگ دندان ها علاوه بر داشتن دندان بررسی و حرفه ای و تمیز یک بار در شش ماه.

غیر تجویزی ضد عفونی کننده دهان بار شستشو نیز هستند مفید در حفظ پلاک و التهاب لثه در خلیج به عنوان آنها کنترل بوی بد دهان ناشی از باکتری است.

پوسیدگی دندان

دندانپزشکان بپرسید بیماران خود را با قلم مو دندان های خود را به طور منظم با فلوراید غنی خمیر دندان برای جلوگیری از پوسیدگی دندان. دندان جذب فلوراید و تبدیل شدن به قوی تر و مقاوم در برابر اسید و دور نگه داشتن باکتری های مسئول حفره. فلوراید نیز استفاده می شود به شکل مایعات و قرص های خوراکی.

خشکی دهان

برای کسانی که مبتلا به خشکی دهان, داروها باعث تولید بزاق دهان تجویز می شوند.

در این موارد اگر بیمار قرار است تحت جراحی دهان, انواع آنتی بیوتیک ها همراه با بار شستشو استفاده می شود در طول و بعد از عمل جراحی برای کاهش عفونت و درد. شل کننده های عضلانی نیز تجویز می شوند برای از بین بردن استرس و تنش مرتبط با درمان دندانپزشکی به خصوص برای کسانی که مستعد ابتلا به سنگ زنی دندان های خود را. برخی از مردم دچار برفک دهان و این است که تحت درمان با داروهای ضد قارچ.

اگر یک دندان لازم است آنتی بیوتیک ها معمولا آغاز شده قبل از تاریخ استخراج به مبارزه با یک عفونت علاوه بر به حداقل رساندن درد پس از عمل. برای همه درمان های دندانپزشکی یکبار مصرف bibs ضروری برای جلوگیری از انتقال عفونت و باکتری ها از دکتر به بیمار و بالعکس.

در طول یک بیمار's first بازدید از دندانپزشکان بپرسید در مورد خود را کامل سابقه پزشکی و همچنین هر گونه آلرژی و داروهای گرفته شده برای موجود و مشکلات بهداشتی برای جلوگیری از عوارض تداخلات و عوارض جانبی. بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است به سلامت کلی و هر گونه دارو مربوط به درمان باید دقیقا طبق دستور برای اطمینان از موفقیت است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *