نقره کلوئیدی در روزنامه وال استریت ژورنال

[ad_1]

“قدرت” از نقره کلوئیدی شده اند منادی برای هزاران سال تنها به آرام توسط پنی سیلین و سایر باکتری ها قاتلان مصرانه خواست تا در آزمایشگاه داروسازی داده شده نام لاتین و استفاده می شود برای مبارزه با هر یک از باکتری منشأ بیماری شناخته شده برای انسان است.

نتایج میداد تا این طبیعی “nano-sized” (نانو = یک میلیاردم یک متر) آنتی بیوتیک شده است که بیماری های تکامل یافته اند به یک مقاومت به آنتی بیوتیک ساخته شده و در حال حاضر دانشمند در حال تقلا برای پیدا کردن جایگزین برای آنتی بیوتیک ها که جان سالم به در برد کمتر از 100 سال است.

وجود دارد که منتقدان این فرضیه را مطرح کرد که بزرگ شرکت های دارویی در حال فشار به سازمان های نظارتی برای جلوگیری از اندازه ذرات نانو نقره محصولات فروخته شده به طور مستقیم به عموم مردم بدون غول مصرف خود را کاهش دهد. وب سایت به فروش می رسد نانوذرات نقره در محلول شناخته شده به عنوان کلوئیدی نقره ای بدون توانایی به ذکر است آنچه که این محصول را درمان و یا مشتریان از کسانی که تا به حال نتایج مثبت است.

وال استریت ژورنال اعلام کرد که “جنگ در برابر میکروب ها دارای پوشش نقره ای”.

Curad ایالات متحده آمریکا و سازندگان بیمارستان باند اندود شده با نانو ذرات نقره در حال حاضر منتشر کرده است Curad نقره باند برای استفاده در خانه به جای یک گروه کمک. Curad ادعا می کند “که نقره کاهش رشد باکتری مانند Staph. Aureaus, E. coli, E. hirae و سودوموناس آئروژينوزا”.

سامسونگ الکترونیک معرفی کرده است: یخچال و جدید لباس های شسته شده ماشین لباسشویی است که با استفاده از یونهای نقره به پاکسازی شستشو و از بین بردن 99% از بوی باکتری (فروش در لاو's و بهترین خرید). تخته بوستون شرکت راه اندازی کرده است جدید صابون برای یوگا کاربران که لیست نقره ای به عنوان اصلی ترین مواد تشکیل دهنده فعال. این شرکت دارای یک خمیر دندان و شامپو در R&D است که آغشته با نقره.

آسیا تبدیل شده است به بزرگترین مصرف کننده محصولات که با استفاده از نانو نقره به عنوان یک ماده ضد میکروبی. نقره کلوئیدی شناخته شده است برای کشتن ویروس ممکن است آنها محافظت در برابر آنفولانزای مرغی ؟

در حالی که برخی از سازمان ها در تلاش برای جلوگیری از شما را از خرید نقره کلوئیدی آنلاین سازمان حفاظت محیط زیست روشن است که ما در حال حاضر نقره در ما نوشیدن عرضه و برای مقاصد بهداشتی تاسیس یک مرجع روزانه با دوز برای نقره در آب آشامیدنی در 350 میکروگرم (ug) و بحرانی دوز در 1400 ug در مقابل بین المللی سلامت بدن مانند سازمان بهداشت جهانی تاسیس شده است از جمله استاندارد برای نقره پس از آن سمیت بسیار پایین است.

نقره ای “فعال تر می شود در برابر میکروب هنگامی که آن را's ساخته شده و به ذرات کوچک زیرا آنها می توانند پوشش سطح بیشتری را زمانی که آنها می آیند به طور مستقیم در تماس با باکتری ها” با توجه به Andrew Maynard, فیزیکدان و مشاور ارشد علمی برای مطالعات در حال ظهور فناوری نانو در حال انجام در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن است.

آدیداس و Polartec باید مجوز نقره با روکش پارچه نایلون شناخته شده به عنوان X-استاتیک (نجیب Biomaterials, Inc.) به ترکیب ضد میکروبی نقره در ورزشی و لباس برای توانایی خود را به کشتن بو و ترویج خواص حرارتی. بروکس ورزشی به فروش می رساند یک خط (تهویه مطبوع) از جوراب و کلاه و تی شرت است که با استفاده از نقره به آنها را متمایز از دیگران است.

قوس در خارج از منزل با استفاده از نقره حاوی پارچه از NanHorizon Inc. برای تولید ضد میکروبی جوراب برای ارتش ایالات متحده . SmartSilver با نام تجاری از بو از بین بردن, لباس زیر, جوراب ساق بلند کلاه و دستکش, که باکتری در تماس با استفاده از نانو نقره. قوس به فروش می رساند به Wal-Mart, باس ProShops, ظ روز's و می خواهد به گسترش به بیمارستان محصولات از قبیل ورق و فولاد مالش.

تصویر واضح تر معرفی کرده است پلاستیکی ظرف نگهداری مواد غذایی است که حاوی نانو ذرات نقره که آنها ادعا می کنند نگه داشتن مواد غذایی تازه دیگر.

پس چه بیماری های را نقره کلوئیدی نمایش فواید ؟ باکتری ها و ویروس های شناخته شده به کشته نقره ای معلق در یک مایع از اندازه نانوذرات به نام نقره کلوئیدی. در علاوه بر این به رشد باکتری مانند Staph. aureaus, E. coli, E. hirae و سودوموناس آئروژينوزا ذکر شده توسط Curad و مینارد مخمر قارچ ها و ویروس همه درگذشت در آزمون با استفاده از نقره کلوئیدی. بنابراین قارچی عفونت قارچی? بله. است عفونت قارچی قارچ? بله. آکنه ناشی از باکتری ها ؟ بله. است سینوزیت ناشی از عفونت باکتری? بله. نقره ای استفاده می شود در نوزادان چشم ؟ بله. نقره ای استفاده می شود برای قربانیان سوختگی? بله. توسط نقره کلوئیدی سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کند ؟ بله. را نقره کلوئیدی تواند پاسخ برای آنفولانزای مرغی ؟ است آنفولانزای a virus

Viva نقره کلوئیدی!

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *