معنای غیر طبیعی EKG نتایج

[ad_1]

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند EKGs به عنوان پیشگیری-ابزار غربالگری برای کسانی که با یک سابقه خانوادگی از بیماری های قلبی. در حالی که یک فرد سالم نمی نیاز به یک EKG به عنوان بخشی از سالانه امتحان بسیاری از پزشکان توصیه می کنند یک EKG اگر آنها نگرانی. اگر یک بیمار با شکایت از درد قفسه سینه تپش قلب و یا شاخص های دیگر از مشکلات قلبی پزشک به احتمال زیاد خواهد شد توصیه فوری EKG آزمون. بسته به شدت از وضعیت پزشک شما ممکن است به شما مراجعه به یک محلی مرکز آزمون بلافاصله و یا درخواست شما برای برنامه ریزی قرار ملاقات بعدی موجود.

غیر طبیعی EKG مصمم است با مقایسه نتایج خود را EKG گراف با یک استاندارد و یا طبیعی قلب, گراف. خوشه و نرخهای پایین در نمودار به عنوان P QR و روابط عمومی و مشابه دیگر علامت های اختصاری. عادی EKG خوانش نشان می دهد با اندکی مسطح شیب در بین انقباضات و تسهیلات. اگر این تخت-نرخهای پایین در حال حاضر نیست آن را ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی تر. عادی EKG خوانش خواهد شد که خوشه و نرخهای بیش از حد.

سکته نقص دریچه قلب, بیماری بزرگ شدن قلب التهاب قلب و بیماری عروق کرونر و گذشته انتظار یا قریب الوقوع حملات قلبی هستند و تنها تعداد کمی از مشکلاتی که EKG را می تواند کمک به تشخیص. شرایط که در آن EKG انجام شده است نیز می تواند تاثیر بر صحت نتایج می باشد. برخی از مشکلات قلبی هستند در حال حاضر در همه زمان ها و در نتیجه ممکن است به نظر می رسد در EKG نتایج. در مواردی که مشکلات قلبی مظنون هستند اما تشخیص داده نشده در EKG هولتر مانیتور ممکن است توصیه شود. این مانیتور فرسوده معمولا برای یک دوره 24 تا 48 ساعت و به عنوان یک نوع از مینی EKG آزمون. بیمار می پوشد مانیتور در صفحه اصلی و به طور مداوم به سوابق فعالیت های قلبی. پزشکان همچنین توصیه می کنند که بیمار بود آرام در طول امتحان زیرا هر عضله لرزش و یا انقباضات می تواند تغییر نتایج و تولید نادرست خواندن.

بسیاری از مردم تعجب به یاد بگیرند که آنها را به حال غیر طبیعی EKG خواندن. چه حتی بیشتر تعجب آور است که هنگامی که با غیر طبیعی EKG نتایج برخی از پزشکان به نظر نمی رسد نگران است. این سازمان حفاظت محیط زیست لزوما به این معنی آنها ناکافی و یا uncaring پزشکان آن است که به احتمال زیاد بیشتر آنها بر این باورند چیز دیگری باعث شده است که غیر طبیعی خواندن. بسیاری می خواهند به دنبال آزمایش های بیشتر و یا یکی دیگر از EKG. گاهی اوقات یک رویداد به عنوان ساده به عنوان قند خون پایین می تواند یک تغییر را تحت تاثیر قرار و تولید غلط EKG خوانش. بار دیگر غیر طبیعی EKGs نیاز به آزمایش های بیشتر برای تعیین اگر هر گونه مشکلات در واقع وجود داشته باشد.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *