معمولاً چه موقع از پرستار بیمار در منزل استفاده می شود؟

معمولاً چه موقع از پرستار بیمار در منزل استفاده می شود؟

[ad_1]

بنابراین پرستار بیمار بهترین گزینه برای این گونه بیماران می باشد.

در صورتی که در بین آشنایان و اطرافیان خود کسی را می شناسید که مشکل خاصی دارد و یا سالمند است و نیاز به پرستار سالمند دارد، بهتر است که مجموعه ی هوم کا را به او معرفی کنید. این مجموعه دارای پرستاران حرفه ایی می باشد که دارای تخصص کافی در تمام امور و مهارت ها هستند. این مجموعه در استخدام پرستار سالمند و پرستار بیمار توجه بسیار بالایی را به کار می گیرد.

 

 

 پرستار بیمار در منزل چه وظایفی دارد؟

 پرستار بیمار همانند پرستاری که در آسایشگاه ها و بیمارستان ‌ها هستند وظایفی مانند مراقبت و نگهداری از بیمار و یا دادن دارو را بر عهده دارند. این موارد جزء وظایف کلی پرستار بیمار به حساب می آید. در برخی موارد بیماران ممکن است که وضعیت حادتر و جدی تری داشته باشند در این صورت وظایف پرستار کمی سخت تر و بیشتر می شود.

 از دیگر وظایف پرستار بیمار عبارت است از:

  نظافت شخصی بیمار و استحمام کردن: یکی از مهم ترین کارهایی که بیماران به دلیل وجود بیماری و یا مشکلات جسمی نمی توانند انجام دهند نظافت شخصی می باشد. بنابراین پرستار بیمار وظیفه دارد که در توالت رفتن حمام کردن و نظافت شخصی بیمار به او کمک کند.

 رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار: پرستار بیمار باید در زمان مناسب و طبق تجویز پزشک داروهای بیماران را به او بدهد و همچنین باید فشار خون و قند خون و حتی ضربان قلب بیمار را نیز کنترل کند و علائم حیاتی را بشناسد.

 

 

 انجام پانسمان تزریقات و فیزیوتراپی: در صورتی که بیمار عمل جراحی انجام داده باشد، پرستار باید در زمان معین  پانسمان بیمار را عوض کند و یا در صورتی که نیاز به فیزیوتراپی دارد باید زمان های خاصی را برای فیزیوتراپی بیمار تعیین کند و به او در تقویت عضلات کمک کند. همچنین پرستار بیمار وظیفه انجام تزریقات بیمار را نیز دارد.

 هزینه ی پرستار بیمار چگونه است؟

 هزینه کلی پرستار بیمار بر اساس نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می شود. اما عواملی که می ‌تواند بر روی هزینه پرستاری نیز تاثیر بگذارد، وضعیت بیمار و همچنین وظایف پرستار می باشد. در صورتی که بیمار وضعیت بسیار حادی داشته باشد که نیاز به پرستار شبانه روزی داشته باشد، از این رو هزینه آن نسبت به پرستار موقتی بیشتر است.

در صورتی که پرستار دارای مدرک تخصصی و پرستاری باشد نیز باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید. اگر می خواهید که وضعیت بیماری بیمارانتان وخیم تر نشود، بهتر است از پرستاران متخصص و حرفه ای استفاده کنید. به نوعی می توان گفت که بین تخصص پرستار و سلامتی بیمار ارتباط مستقیم وجود دارد. به طور کلی می توان هزینه ی پرستار بیمار را به صورت روزانه، ماهیانه، ساعتی و یا به طور ثابت پرداخت کرد.

 

 

 چرا ما مجموعه هوم کا را به شما پیشنهاد می کنیم؟

 مجموعه هوم کا تیم پرستاری خود را از میان کسانی انتخاب می ‌کند که دارای مدرک دانشگاهی و تخصص خاصی هستند. این مجموعه در تلاش است تا بتواند خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد تا سلامت بیماران را فراهم کند. با استفاده از خدمات مجموعه هوم کا می توانید سلامتی بیماران خود را تضمین کنید.

 استفاده از پرستار بیمار در منزل چه مزایایی دارد؟

 پرستار بیمار همانند دیگر پرستاران خدماتی را به بیماران خود ارائه می ‌دهند که می ‌توانند انگیزه و امید به زندگی آنها را افزایش دهند. زیرا پرستاران به خوبی می توانند مشکلات و نیازهای بیماران را درک کنند. مزایای استفاده از خدمات پرستاری بیمار شامل موارد زیر می باشد:

 رابطه دوستانه و حمایت های عاطفی از بیمار

 یادآوری مصرف دارو

 کمک به استراحت در زمان برنامه ریزی شده

 کمک به بیمار برای بلند شدن از تخت

 افزایش انگیزه و یا تشویق بیمار برای بهبودی سریعتر

 راهنمایی برای استفاده از حمام یا توالت

 تنظیم برنامه غذایی مقوی

 کمک به انجام کارها

 

 پرستار بیمار چه خدماتی را به بیمار ارائه می دهد؟

 کنترل فشار خون

 کنترل قند

عوض کردن پانسمان

 تزریقات وریدی و عضلانی

 وصل کردن سرم

 نوار قلب

 پرستاری در صورت عمل جراحی

 مراقبت از بیماران تحت مراقبت های ویژه

 تزریق انسولین

 راهنمایی در نحوه خوابیدن برای جلوگیری از ابتلا به زخم بستر

 کمک به کارها در بیماران فلج مغزی و یا ابتلا به ام اس

پرستار بیمار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 پرستار بیمار باید دارای تخصص و دانش مربوطه باشد

 باید دلسوز باشد

 درک درستی از شرایط بیمار داشته باشد

  درباره تزریق اولیه اطلاعاتی داشته باشد

 آزمایشات معمولی مانند تست قند و یا تست چربی را بداند

پرهیز از مواد غذایی بیمار با توجه به بیماری او را بداند

 پرستار بیمار باید دارای تجربه باشد.

 

 در صورتی که پرستار بیمار دارای تجربه نباشد و یا تخصص کافی را در انجام امور نداشته باشد می ‌تواند سلامتی بیمار شما را به خطر بیندازد.

 در صورتی که مجموعه ی هوم کا را انتخاب کنید، دیگر نگران مسائل این چنینی نخواهید بود. زیرا این مجموعه تخصص داشتن پرستاران بیمار خود را در اولویت قرار داده است. زیرا معتقد است زمانی که بیماری نیاز به پرستار دارد باید پرستاری را در اختیار بیماران قرار داد که بتواند با ایجاد ارتباط قوی با بیمار سعی در سرعت بخشیدن به  روند بهبودی بیمار کند.

چگونه می توانید به شرکت های ارائه خدمات بهداشتی مراقبتی اعتماد کنید؟

 شما باید قبل از درخواست پرستار بیمار در منزل به مجوز داشتن مجموعهتوجه بسیار زیادی کنید زیرا در صورتی که مجموعه مورد نظر شما دارای مجوز نباشد می تواند از پرستاران غیرمتخصص نیز برخوردار باشد که در این صورت برای بیماران شما عوارضی را به وجود می آورد.

 بهتر است از مجموعه‌ای استفاده کنید که اطرافیان شما تجربه ی درخواست پرستار از آن مجموعه را داشته باشند. توجه داشته باشید که مجوز داشتن این مجموعه ها نشان دهنده این است که پرستاران آن ها نیز قابل اعتماد می باشند. از این رو ما مجموعه ی هوم کا را به شما معرفی می کنیم زیرا هم دارای مجوز و سابقه بسیار زیادی در ارائه خدمات مراقبت بهداشتی است و هم این که پرستاران آن بسیار قابل اعتماد و متخصص هستند.

 معمولاً چه موقع از پرستار بیمار در منزل استفاده می شود؟

 برخی از خانواده ها ممکن است شرایط شغلی ویژه‌ای داشته باشند که نتوانند از بیمار خود در منزل مراقبت کنند. همچنین ممکن است بیماران ها از وضعیت جسمی مناسب برخوردار نباشد و آنها نحوه رفتار با بیماران خاص را ندانند. بنابراین نیاز به پرستار بیمار ضروری می باشد.

پرستار بیمار  فقط مختص بیماران نیست بلکه سالمندان نیز می ‌توانند از این بیماران بهره‌مند شوند.

 

 

 

زمانی که با مجموعه هوم کا تماس می گیرید چه اطلاعاتی از شما گرفته می شود؟

 زمانی که شما برای استفاده از پرستار بیمار به مجموعه ی هوم کا مراجعه می کنید و با آنه ا تماس می گیرید باید درباره  یسوالاتی به آن ها پاسخ دهید. کارشناسان این مجموعه از شما سوالاتی درباره ی سن، جنسیت، علت بیماری، حساسیت ‌ها و همچنین تاریخ بستری بیمارتان سوال هایی می‌ پرسند. همچنین ممکن است در صورتی که بیمار شما عمل جراحی انجام شده باشد تاریخ دقیق جراحی را نیز سوال کنند.

 این اطلاعات باعث می شود تا کارشناسان بتوانند پرستار بیمار مناسبی را مرتبط با نوع بیماری و خدماتی که باید به بیمارتان ارائه دهد برای شما بفرستند‌.

 

 هنگام انتخاب پرستار بیمار به چه نکاتی توجه کنید؟

 زمانی که شما به مجموعه ی ارائه خدمات بهداشتی مراقبتی مراجعه می ‌کنید تا درخواست پرستار بیمار خود را ثبت کنید باید قبل از انتخاب پرستار به نکاتی توجه کنید. یکی از مهم ترین نکات این است که جنسیت پرستار خود را هماهنگ و مطابق با جنسیت بیمار خود انتخاب کنید. این کار باعث می شود تا ارتباط بین پرستار و بیمار راحت تر شکل بگیرد.

  دلسوز و مهربان بودن پرستار نیز می ‌تواند نکته بعدی باشد که باید به آن توجه کرد. ممکن است که شما با مراجعه به مجموعه نتوانید مهربان بودن و یا دلسوز زدن پرستار را متوجه شوید اما از کسانی که تجربه ی درخواست پرستار بیمار را از مجموعه ی مورد نظر شما دارند بپرسید و از آن ها مشورت بگیرید.

توجه به اینکه پرستار انتخابی شما دارای تخصص و مهارت های بالایی باشد نیز یکی از مواردی است که باید در هنگام انتخاب پرستار بیمار به آن توجه ویژه ای کنید.

شما اکنون درباره تمام نکات مرتبط با پرستار بیمار اطلاعاتی دارید، بنابراین می توانید به راحتی درخواست پرستار  بیمار خود را ثبت کنید. اما در نهایت باید به مجموعه ای مراجعه کنید که تمام این ویژگی ها را داشته باشد. به ما و مجموعه ی هوم کا اعتماد کنید و از خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 مطمئن باشید که ضرر نمی کنید. زیرا سلامتی بیمار شما در این مجموعه تضمین خواهد شد و در پایان روند بهبودی شما می ‌توانید رضایت بیمار را از پرستار بیمار ببینید. این مجموعه خدماتی را در رابطه با پرستار کوذک نیز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات درباره‌ی هزینه پرستار کودک به این صفحه مراجعه کنید

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.