معرفی انواع مدل های سبد گل عروس

اگر مجلس عروسی شما سبک روستایی، مدرن یا بین این دو باشد، ما برای هر عروسی زیبا ترین سبدهای گل را جمع آوری کرده ایم تا در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا انتخاب و خرید سبد گل لاکچری و خاص برای عروس نیز برای شما آسان شود..

سبد گل در مجلس عروسی ممکن است کوچک باشد و خیلی به چشم نیاید، اما به شدت هنگام قدم زدن عروس و داماد در باغ یا سالن تأثیر دارد. برای جلب توجه بیشتر سبد گل، میتوانید  یکی از این هدیه های مهم عروس را داخل ان بگذارید تا توجه همه را به خود جلب کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با لیستی از ایده های مختلف و متنوع سبد گل عروس آشنا شوید.

انواع سبد های عروس

1) سبد گل حصیری

یک سبد سنتی با پیچ و تاب، این سبد بسیار زیبا با گل های رز سفید، شاخه های خشک شده و یک شاخه بید جذاب برای یک مجلس عروسی بسیار پرنعمت شیرین است.

سبد گل عروس

2) سبد گل فلزی

سبدهای دخترانه ارزان قیمت لزوما بی کیفیت نیستند. این سبد فلزی شیک و برای یک فضای باز تابستانی کاملا مناسب و جذاب است و توجه همه را به خود جلب میکند.

سبد گل عروس

3) سبد گل دسته داری فلزی توری

یک سبد سیمی کم عمق که با سرخس های سرسبز و گل های واقعی مصنوعی تزئین شده است در بهترین حالت زیبایی قرار دارد.

سبد گل عروس

4) سبد گل عاج دسته دار ساتن

گرانبها، زیبا و بی انتها، طرح گلبرگ ساتن این سبد گل عاجی و ظاهری جذاب دارد که برای هر خانم ایده آل است.

سبد گل عروس

5) سبد گل افسانه ای

برای افزودن این جذابیت جادویی به روز خاص شما، این سبد دست ساز جنگل مطمئناً همه مهمانان شما را تحت تاثیر قرار میدهد و توجه همگان را به خود جلب میکند. میتوانید جلوی سبد یک نوشته دلخواه هم اضافه کنید که جذاب تر شود.

سبد گل عروس

6) سبد گل روبان ساتن

این سبد کوچک با ساتن مخمل خواب دار و روبان ساده و در عین حال زیبا پوشانده شده است. درست ترکیبی از سبک مدرن و  جوان پسند برای عروس.

سبد گل عروس

7) سبد گل خزه و حصیری

عروس کاملا احساس خواهد کرد مانند یک پرنسس جنگلی که این سبد حصیری را با خزه مصنوعی درست کرده است که بسیار فانتزی و جذاب است.

سبد گل عروس

8) سبد گل مرواریدی کنفی

یک دسته مروارید و یک گل رز مروارید همراه با ظریف کاری به این سبد گل کلاسیک زیبایی خاصی اضافه کرده است.

سبد گل عروس

9) سبد گل مروارید و دانتل

این سبد دخترانه مروارید بسته شده به ریسمان، این سبد دخترانه گل روستیک بسته بندی شده با گل و روبان درست همان چیزی است که همه دنبال آن هستند زیرا بسیار جذاب و فانتزی است.

سبد گل عروس

10) سبد گل ساحلی

اگر یک عروسی در کنار ساحل دارید، شما نمی توانید بهتر از یک سبد گل ساحلی با شکل های ستاره دریایی و صدف دریایی انتخاب کنید.

سبد گل عروس

11) سبد گل ساتن سیاه

شاید تم رنگی عروسی شما سیاه و سفید باشد. یا شاید شما فقط عاشق ظاهر یک سبد سیاه شیک هستید. در هر صورت، با این سبد گل سلطنتی که کاملاً با یک روبان ساتن تزئین شده با کریستال همراه است، بهترین انتخاب برای شما است.

سبد گل عروس

12) سبد گل توری وینتیج

اگر لباس عروس شما توری است بهترین گزینه برای حمل سبد گل، یک سبد گل شیک با روکش توری زیبا است.

سبد گل عروس

13) سبد گل لانه مرغ عشق

یک سبد لانه کلاسیک و روستایی با احساس مرغ عشق مناسب عروسی که هرگز از مد نمی افتد.

سبد گل عروس

14) سبد گل چوبی قلبی

این سبد زیبا به شکل قلب ایده آل برای یک جشن احساسی پر از عاشقانه است. با افزودن گزینه یک یادداشت شخصی در کنار سبد گل جذاب، مطمئناً همه شرکت کنندگان حیرت زده خواهند ماند.

سبد گل عروس

15) سبد گل بافته باز

طرح بافت باز باعث می شود تا گلبرگ های داخل سبد گل مشخص شوند که این امر باعث میشود سبد شما لوکس تر و زیبا تر به نظر برسد.

سبد گل عروس

16) سبد گل دسته دار قلبی

این سبد گل بافته شده همراه با دسته قلبی شکل بسیار باعث جذابیت این سبد گل شده است و سبد را تبدیل به محصولی خاص و لاکچری کرده است. این سبد گل همراه با دسته ای منحصر به فرد به قلبی، می تواند جلوه ای بی انتها به مراسم شما بیفزاید.

سبد گل عروس

17) سبد گل روستایی

این سبد گل زیبا، با طراحی زیبا و الهام گرفته از گلدان، دارای یک دسته انگور بافته شده در چهار رنگ مختلف است. 

سبد گل عروس

18) سبد گل سیمی

از نظر طراحی مینیمال، این سبد گل روستایی فارغ از اینکه نگاه ها را در روز عروسی شما به خود جلب میکند، بلکه بسیار هم جذاب به نظر می رسد.

سبد گل عروس

19) سبد گل سبز

با یک سبد گل پوشیده از خزه مصنوعی در مراسم خود، میتوانید خاص بودن و متفاوت بودن خود را به دیگران نشان دهید.

سبد گل عروس

20) سبد گل سفارشی

این سبد گرانبها را می توان به شیوه های مختلفی سفارشی کرد: علاوه بر افزودن نام وی یا مونوگرام عروسی، می توانید رنگ سبد و قلم را نیز انتخاب کنید.

 

21) سبد گل سفید پاپیونی

طرفدار سبد گل های سفید پاپیونی هستید؟ این سبد گل زیبای سفید، که با یک کمان ساده و پاپیون سفید فانتزی آراسته شده است، بسییار پرطرفدار و محبوب است زیرا درعین سادگی بسیار زیباست. این سبد گل با استفاده از روبان، سنجاق، توری، گل مصنوعی به وجود آمده است.

سبد گل عروس

22) سبد گل گره عشق

برای روز عروسی خود به دنبال یک سبد گل لاکچری چشمگیر و منحصر به فرد هستید؟ این سبد ساتن چین دار، با یک پاپیون زیبا که در جلوی سبد گل وجود داد، می تواند فقط برای شما سفارشی درست شود و حروف اول نام عروس و داماد روی پاپیون هک شود تا هر دو با دیدن حروف اول نام خود لذت ببرند.

سبد گل عروس

23) سبد گل شیشه ای

این سبد گل شیشه ای شفاف، اوج جذابیت مدرن است و در یک گالری هنری، انبار شیک صنعتی یا هر مکان فوق العاده زیبا، سر و صدا می کند و توجه همه را به خود جلب میکند.

سبد گل عروس

24) سبد گل سطلی

فقط به این دلیل که او گلبرگ های گل را روی زمین پخش می کند، به این معنی نیست که مجبور است این کار را با استفاده از یک سبد انجام دهد. برای یک عروسی معمولی در فضای باز، این سطل فلزی رنگ آمیزی شده (که می توانید با حروف اولیه آن را شخصی سازی کنید) بسیار ایده خوبی است.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *