مطالعه خواب – کاوش یک خواب خوب در شب

[ad_1]

مطالعه خواب نیز نامیده می شود polysomnography (PSG) is a multi-parametric test استفاده شده است که به مطالعه خواب. آن نیز به عنوان یک ابزار تشخیصی در پزشکی خواب. نتیجه این آزمون است که به نام polysomnogram مشتق از یونانی و لاتین کلمات.

خواب مطالعه در عمق یک ضبط بيو تغییرات در طول خواب است. در طول دوره خواب عملکرد بدن در حال نظارت. این شامل مغز, حرکات چشم, فعالیت عضلانی و ریتم قلب. در کشف آپنه خواب در دهه 1970 نظارت از دیگر توابع فیزیولوژیک لازم است که شامل توابع تنفس, تنفسی, انفجار تنفسی و تلاش همراه با استفاده از محیطی pulse oximeter.

آزمون ویژه در حاکم کردن انواع مختلفی از اختلالات از جمله حمله خواب REM رفتار اختلال parasomnias و آپنه خواب. آن است که اغلب به دستور پزشک برای بیمار با خستگی در طول روز. این پرونده حداقل دوازده کانال نیاز به یک حداقل از 22 سیم متصل به بیمار است. سه کانال برای EEG یک یا دو اندازه گیری جریان هوا یکی برای چانه عضلات یکی دیگر برای حرکات پا و دو چشم حرکات یکی برای ضربان قلب و ریتم یکی برای اشباع اکسیژن و آخرین برای هر یک کمربند است که اندازه گیری دیوار جنبش است. اطلاعات جمع آوری شده از سیم است که می آید از بیمار, ملاقات را به یک جعبه مرکزی. آن است که متصل به کامپیوتر سیستم ضبط, ذخیره سازی و نمایش اطلاعات به دست آمده. مانیتور کامپیوتر شما در حال حاضر نمایش کانال های متعدد. تصویری کوچک دوربین های وارد شده برای تکنسین قادر به مشاهده بیمار بصری از اتاق مجاور است. تکنسین مشاهده فعالیت های خواب را با نگاه به نظارت تصویری و مانیتور کامپیوتر است که صفحه نمایش تمام اطلاعات زمان به زمان.

خواب labs می تواند انجام شود در سالن های مختلف. آن است که شاید انجام داده, در, بیمارستان, پزشکی, دفتر و یا در هتل ها. همچنین می توان در خانه به عنوان پزشک ممکن است تجویز خانه, مطالعات افزایش راحتی بیمار و همچنین کاهش هزینه است. ابزار غربالگری است که معمولا مورد استفاده توسط بیمار شامل ترموستات و oximeter پالس. در تعیین تغییرات سطح اکسیژن خون اتفاق می افتد با آپنه خواب و مشکلات تنفسی دیگر oximeter پالس توصیه می شود به استفاده از.

پس از اتمام آزمون پزشک تجزیه و تحلیل داده ها با مطالعه آن تنها 30 ثانیه زمان دوره است. تست ضبط و نمره داده ها در نهایت ارسال به خواب پزشک دارو برای تفسیر. پزشک سپس می نویسد: یک گزارش با توصیه بر اساس نتایج آزمون.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *