مشترک انواع دستکش کار

[ad_1]

با توجه به OSHA حدود 70 درصد از کارگران که دچار صدمات دست در عملیات تولید هستند با پوشیدن دستکش. چرا don't کارگران پوشیدن دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی? برخی از عمده دلایل ناراحتی و ضعیف مناسب و عدم آگاهی در مورد خطرات بالقوه و درک ضعیف از چگونه و چرا دست و حفاظت از محصولات باید مورد استفاده قرار گیرد.

به انتخاب مناسب و دستکش و با دقت ارزیابی وظیفه's خطرات زمان مورد نیاز برای این کار سطح مهارت مورد نیاز, فرکانس وظیفه و اندازه دستکش مورد نیاز است. با این سوال و جواب داد: بهترین دستکش برای هر کار می تواند انتخاب شود.

چندین نوع از دستکش های کار وجود داشته باشد. دستکش یکبار مصرف معمولا سبک وزن ساخته شده دستکش وینیل یا لاتکس و آنها محافظت در برابر آلودگی و مواد شیمیایی و عفونت است. ایمنی در برق, دستکش به ویژه محافظت در هنگام کار با انرژی و تجهیزات برای محافظت در برابر شوک و سوختگی و برای دیدار با الزامات OSHA. دستکش گره از ویژگی های تنفس و انعطاف پذیری و راحتی چنگال خوب و مهارت و چابکی است که آنها را برای استفاده عمومی. مواد شیمیایی-دستکش های مقاوم در برابر صف یا unlined و ساخته شده از لاستیک نئوپرن پلی وینیل الکل یا وینیل محافظت دست در برابر اسیدهای caustics حلال و روغن. مقاوم در برابر برش دستکش اضافی برش و سايش و مقاومت به رسیدگی به شیشه و بطری و ورق های فلزی و دیگر مواد تیز. چرم, دستکش,' سختی نگهبانان در برابر صدمات ناشی از جرقه و خراش است. یک ضرورت اساسی برای کارهای روزمره در ساخت و ساز مزارع و بسیاری از صنایع. Mechanix دستکش ارائه مطمئن گیج و افزود: حفاظت دست که در آن گریس و گرما و سختی شرایط کار هنجار هستند. جوشکاری دستکش تمام چرم یا پوست گاو تقسیم ساخت و ساز است که باعث می شود آنها را ایده آل برای جوشکاری و دست زدن به داغ مواد سنگین.

آسیب های دست می تواند طیف وسیعی از جزئی به فاجعه بار است. بسیاری از التیام سریع با مراقبت های مناسب اما شدید دست صدمات مانند سوختگی های جدی خرد کردن یا قطع می تواند بر بقیه زندگی خود را از جمله وظایف ساده به عنوان buttoning پیراهن خود را به نیازهای اساسی مانند قادر بودن به خوراک خود و یا نگه داشتن یک شغل و یا نگه داشتن همسر خود, فرزند یا نوه.

برای جلوگیری از شدید دست آسیب, به دنبال شیوه های کار ایمن در تمام زمانها. قبل از استفاده از ابزار و تجهیزات, بررسی, تولید کننده's راهنمای استفاده ایمن. استفاده از lockouts; به درستی اعمال می شود این نگه داشتن تجهیزات از حرکت زمانی که شما در حال انجام تعمیر و نگهداری و تنظیم. استفاده از فشار میله های استاندارد و دیگر ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به مسئولیت رسیدگی به مواد بدون افشای دست های خود را به تماس مستقیم با حرکت ماشین آلات و یا مواد شیمیایی مضر. مطمئن شوید که دستگاه نگهبانان در محل قبل از عامل تجهیزات. گارد برای خرج کردن امتیاز – مکان های که در آن دست خود را خرد می تواند بین دو حرکت اشیاء یا یکی که حرکت می کند و دیگری که ثابت است. در نهایت همیشه پوشیدن صحیح دستکش برای محافظت در برابر خطرات خاص شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.