مأموران اجرای قانون می تواند کمک با مراقبت های کاریوپراکتیک

[ad_1]

مأموران اجرای قانون در حال منحصر به فرد می چرخاند و حرفه ای در بسیاری از راه. همه ما می دانیم که آنها در معرض بسیاری از عوامل خطر است. اما تعداد کمی از ما می دانیم که افسران پلیس تمایل به افزایش خطر ابتلا به کمر درد است. این مقاله مورد بحث شيوع علت و مدیریت درد کمر از قانون اولین پاسخ دهندگان.

یک مطالعه اخیر در مارس 2017 نسخه از ستون فقرات مجله پژوهش در نگاه کمر درد در اعضای حرفه ای از پلیس. پرسشنامه تکمیل شده توسط 3589 مأموران اجرای قانون نشان داد که تقریبا 70 درصد گزارش کمر درد علائم در 12 ماه گذشته. تقریبا 97 درصد از آنها احساس حضور خود کمر درد بود تا حدی یا کاملا مرتبط با کار خود را در نیروی پلیس است. نزدیک به 30 درصد از پاسخ دهندگان زندگی با کمر درد مزمن. این افسران به احتمال زیاد گزارش کاهش فعالیت های کار و از دست کاری در سال گذشته به علت درد خود را.

علل کمردرد در پلیس جامعه هستند از عوامل مختلف.

بسیاری در اجرای قانون هستند و نیاز به صرف ساعت های طولانی رانندگی در وسایل نقلیه. این وسایل نقلیه استفاده می شود برای دوره های طولانی تر با درایور های مختلف driver's صندلی شروع به شکستن. اثاثه یا لوازم داخلی ممکن است به طور یکنواخت فشرده. اگر این مورد است, راننده خواهد بود نشستن در یک نامتعادل موقعیت بی دست و پا برای ساعت های زیادی. وقتی این اتفاق می افتد آن را مکان فیزیکی استرس در کمر و مفاصل لگن.

یکی دیگر از علت بازگشت شرایط با توجه به مطلق فیزیکی از کار. پلیس اجرای قانون مقامات در مورد نیاز به لحاظ جسمی تعقیب مظنون صعود و در اطراف موانع و جلوگیری از مجرم. در آن زمان یک افسر پلیس است که اول شخص وارد در یک اورژانس پزشکی است و ممکن است باید در posturally خواستار موقعیت به اداره احیاء (cpr) توقف از دست دادن خون و یا حرکت یک قربانی از خطر. به ناچار دوباره استرس های فیزیکی رخ می دهد به عقب.

گاهی اوقات نادیده گرفته علت کمر درد افسران وظیفه کمربند. یک وظیفه کمربند فرسوده اطراف فوقانی لگن و نه تنها دارای اسلحه گرم اما بسیاری از موارد دیگر مانند دستبند زدن یک باتون و یک رادیو و یک تیزر و یک کیسه برای دستکش. وظیفه کمربند سنگین می تواند بی دست و پا را می پوشند و اعمال فشار مکانیکی به پشت پایین تر است.

وجود دارد قطعا دیگر علل استرس به پشت پایین تر اما یک ایده کلی با نمونه ذکر شده است.

هر چه علت آسیب و شکایت فیزیکی راه حل و مراقبت از یک فیزیوتراپ می تواند به طور کلی می تواند کمک به یک مشکل فیزیکی. کایروپراتیک تمرکز بر کمک به بیماران مبتلا به کمر درد. بسیاری از بازگشت شرایط ناشی از misalignments و نادرست حرکات استخوان ستون فقرات و لگن. کایروپراکتیک می تواند ارزیابی افسر پلیس در طول یک معاینه فیزیکی و تعیین اگر واقعیت توسط فیزیوتراپ انجام کایروپراکتیک تنظیم کمک خواهد کرد که در اصلاح علت کمر درد.

کایروپراتیک کارشناسان در درمان جراحات و پایین بازگشت. بسیاری از مأموران اجرای قانون که باید توسعه یافته و بازگشت بیماری با توجه به خط خود را از کار شده اند کمک کایروپراتیک ، علاوه بر این بسیاری از افسران پلیس دیدن کایروپراتیک بر اساس مداوم برای نگهداری و مراقبت برای جلوگیری از دچار آسیب و به لذت بردن از یک شغل سالم.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.