لوله تراشه اسپیرال – فروشگاه|اینترنتی

همچنین میتوان گفت که ویژگی های منحصر به فرد لوله اسپیرال استیل فروش لوله تراشه اسپیرال هزینههای نصب را کاهش خواهد داد. لوله اسپیرال استیل از نوار های گالوانیزه استیل و یا آلومینیوم با ضخامت نیم میلیمتر تا ۲ میلیمتر به صورت مارپیچ تولید و به کارفرما ارائه می شود. لوله اسپیرال استیل گالوانیزه در مقایسه با کانال گرد معمولی دارای قدرت بیشتر به جهت دارا بودن طول پایین تر می باشد. کانال های اسپیرال مشبک جهت استفاده در انواع فیلترهای سوخت رسانی، تسویه گاز، روغن، گازوئیل، فروش لوله تراشه اسپیرال در صنایع خودروسازی و پالایشگاهی مناسب می باشد. در نهایت عمل جراحی با موفقیت و بدون ایجاد عارضه ای برای بیمار پایان یافت، بعد از پایان عمل جراحی و تغییر پوزیشن بیمار به سوپاین، لوله تراشه اسپیرال خارج و با لوله تراشه پلاستیکی شماره 7 تعویض گردید.

فروش لوله تراشه اسپیرال

برای مصرف این ابزار باید بعد از قرار دادن لوله در داخل تراشه بیمار کاف لوله تراشه را پرشود و پس از سمع دو طرفه ریه و حصول اطمینان از اینکه در محل مناسب قرار گرفتهاست لوله تراشه را در محل مناسب با چسب بر روی صورت بیمار محکم نگه داریم . کاف لوله تراشه قبل از بیهوشی بررسی شد و اشکالی در کاف مشاهده نگردید. متعاقبا القای بیهوشی توسط پروپوفولmg/kg 3 و جهت تسهیل انتوباسیون از آتراکوریومmg 40-50 استفاده خواهد شد. هنگام نصب اتصالات باید از آسیب ندیدن مجاری و اتصالات مطمئن شد. فروش لوله تراشه اسپیرال در گروه اسپیرال از لوله تراشه اسپیرال استفاده خواهد شد. همانطور که در بالا اشاره کردیم این اتصالات میتواند فلنج یا گسکت باشد.

برای انسان این قطر بین ۲ تا ۱۰.۵ میلیمتر است .یک راه هوایی بزرگسالان به طور متوسط حدود ده سانتی متر طول و یک سانتی متر قطر دارد و به گونه ای خمیده است که در پشت زبان قرار دارد. تقسیم بندی لوله های کاف بر اساس قطر داخلی یا ID می باشد. برای انسان این قطر بین ۲ تا ۱۰.۵ میلیمتر است . همین ویژگی های منحصر به فرد لوله اسپیرال استیل باعث شده است که استفاده از آن در ساختمان ها و کارخانجات و همچنین ورزشگاه ها روز به روز گسترش بیشتری یابد. از جمله عوامل کاربرد روز افزون لوله اسپیرال استیل می توان به سرعت در تولید مقاومت بالا شرایط نصب آسان تحمل فشار و سرعت بالای جریان هوا اشاره کرد.

از جنس استیل وضد زنگ است.

چگونه لوله اسپیرال استیل ساخته می شود؟ لوله تراشه فنر دار خمیده کافدار epsaبصورت استریل در بسته بندی تک عددویکبار مصرف می باشد.لوله تراشه اسپیرال از جنس استیل وضد زنگ است. انواع دیگر آن از جنس سیلیکون، کائوچو و استیل نیز مورد استفاده هستند. دستکش نیتریل آبی یک دستکش از نوع مقاوم دستکش های یکبار مصرف بوده که از جنس لاستیک مصنوعی جهت کاهش خطر ریسک آلرژی به لاتکس تولید شده است. دستکش یکبار مصرف دستکش نیتریل لاتکس مرکز مراقبت costco را انجام می دهد ,در مقاله زیر ابزاری را که برای مراقبت های خانگی از اشخاص مورد نیاز است را بیان می کنیم.

معایب لوله تراشه اسپیرال

ادامه نگهداری بیهوشی توسط ایزوفلوران و N2O(60%) در اکسیژن انجام خواهد گرفت. این به منظور تقویت هدف ایجاد و نگهداری مجرای تنفسی ثبت شده و اطمینان از تبادل کافی اکسیژن و دی اکسید کربن، به داخل لوله و کاتتر که به داخل نای وارد می شود تقویت شده است. این مدل همچنین دارای نوک خمیده و نرم می باشد که به آسانی از راه بینی یا دهان وارد نای می گردد و سپس به عنوان یک مسیر هوایی عمل می کند. جهت نصب و اجرای لوله اسپیرال استیل به قطعاتی نیاز داریم که تکه های جدا از هم لوله اسپیرال استیل را به یکدیگر وصل کند.

لوله تراشه اسپیرال چیست

سیستمهای تهویه فشار بالا برای سیستم های توزیع زیرزمینی و روزمینی مانند تهویه به کار می رود و نوع دو جداره لوله اسپیرال استیل برای عایق حرارتی و صوتی استفاده خواهد شد. در فضاهایی که دسترسی به آن غیر ممکن باشد، در روشهای معمول اتصال مانند اتصال با فلنج امکان هوابند کردن آنها وجود نخواهد داشت، در حالی که درزهای اتصال از طریق پوش-فیت کاملا هوابند خواهد شد. دستکش یکبار مصرف سایز متوسط بدون پودر دستکش معاینه وینیل بدون پودر نواسافت کاملا مدیکال بوده و از مواد بازیافتی در تولید آن استفاده نشده است. همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست.

در چنین مواقعی از گاید لوله تراشه استفاده می شود که به جایگذاری راحت تر لوله تراشه و وارد کردن آن در گلوی بیمار کمک می کند.نحوه قرار دادن لوله تراشه فنردار چگونه است؟ این نمونه از لاتکس مقاوم تر و از وینیل راحت تر و نرم تر است. طول هر شاخه از لوله اسپیرال استیل سه متر است. کانال های اسپیرال را می توان به وسیله رنگ کوره ای الکترواستاتیک به هر کد رنگی طبق نظر کارفرما رنگ آمیزی کرد. از لوله اسپیرال استیل در بیمارستان ها، سوله های صنعتی، باشگاه های ورزشی، استادیوم ها، آشپزخانه های صنعتی و همچنین رستوران ها و کافی شاپ هایی که میخواهند کانال به صورت اکسپوز و نما انجام شود، استفاده می شود.

قیمت لوله تراشه اسپیرال

لوله تراشه یک کاتتر است که در داخل نای قرار داده میشود که هدف آن ایجاد و حفظ راه هوایی مطمئن برای بیمار بوده تا تبادلات گازی به درستی انجام شود. لوله تراشه کاتتریست که داخل نای قرار گرفته و به هدف ایجاد و حفظ راه هوایی مطمئن برای بیمار جهت سهولت تبادلات گازی مورد استفاده قرار میگیرد . لوله تراشه یک کانتر است که برای ایجاد و حفظ را ه هوایی مطمئن، برای بیمار و همچنین برای سهولت تبادلات گازی مورد استفاده قرار میگیرد. لوله اسپیرال استیل این قابلیت را دارد که به راحتی آب بندی شود و همچنین نشت هوای کم باعث جریان هوای بهینه درون آن خواهد شد.

همچنین یک نوار آبی رنگ را به صورتی دستی روی لوله های تراشه چسباند که به نوار آبی مشهور شد و بعدها توسط شرکت های سازنده مورد استفاده قرار گرفت. با توجه به نیاز به همسان سازیِ ساختار بدنه لوله اسپیرال استیل با نمای محیط،به راحتی می توان ساختار بیرونیِ لوله اسپیرال استیل را با استفاده از رنگ الکتروستاتیک کوره ای پوشش داد.در مواردی که جنس بدنه لوله اسپیرال استیل از جنس ورق گالوانیزه باشددبرای گیراییِ بیشترِ رنگ بر روی جان لوله اسپیرال استیل ابتدا سطوح قابل رنگ را اصطلاحا اسیدشویی می کنیم و با پاکسازیِ کامل سطوحِ قابل رنگ،لوله اسپیرال استیل را آماده رنگ پاشی می کنیم.باوتوجه به ماهیت رنگ الکتروستاتیک که پودری می باشد لذا آماده سازی و پاکسازیِ کامل بدنه لوله اسپیرال استیل از هرگونه گردوخاک و پلیسه و موارد دیگر از اهمیت خاصی برخوردار است،زیرا در غیر اینصورت پس از رنگ پاشی و خارج نمودنِ لوله اسپیرال استیل از کوره،تمامی گردوخاک ها یا پلیسه های احتمالی که به خوبی از ساختار لوله اسپیرال استیل پاکسازی نشده اند بصورت ترکیبی با رنگ بر روی ساختار لوله اسپیرال استیل رُخ نمایی می کند.در رنگ آمیزیِ لوله اسپیرال استیل که بصورت راسته باشد احتمال رساندنِ رنگ به کلیه نقاط داخلیِ لوله اسپیرال استیل شاید مقدور نباشد که این امر به دلیل غیرقابلِ دید بودنِ فضای داخلیِ لوله اسپیرال استیل طبیعی می باشد.اما در مورد قطعاتی از قبیل سه راه لوله اسپیرال استیل،تبدیل های لوله اسپیرال استیل و انواع زانویی های لوله اسپیرال استیل، فرایند رنگ آمیزی باید بطور کامل(سطوح بیرونی و داخلی) انجام گیرد.دلیل این موضوع هم اینستکه احتمال دارد بر دهانه ی هریک از قطعات لوله اسپیرال استیل دریچه هوا نصب گردد که نباید از بیرون،فضای داخلیِ لاین لوله اسپیرال استیل بصورت رنگ نشده دیده شود.در مواردی که برای اتصال لوله اسپیرال استیل از فلنج استفاده شود باید از قبل کلیه سطوح فلنج های مربوطه در قطرهای مختلف را با همان کدرنگ که لوله اسپیرال استیل را رنگ آمیزی کردیم، رنگ کنیم.اگر هم به جای فلنج ،از اتصال فیتینگی استفاده کنیم باید از پیچ های رنگی با رنگ همسان با کدرنگ بدنه ی لوله اسپیرال استیل استفاده نمود تا تناقض یا ناهمگونی بر روی نمای لوله اسپیرال استیل پس از نصب مشاهده نگردد.البته این موضوع می تواند شامل سطوح ساپورت ها و حتی آویز ساپورت های لوله اسپیرال استیل نیز شود.یعنی همسان بودنِ رنگ بدنه و نقاط اتصال و حتی ساپورت های لوله اسپیرال استیل می تواند به کیفیت کار بیفزاید.

لوله تراشه اسپیرالهمچنین لوله اسپیرال استیل نسبت به کانال های چهارگوش دارای افت فشار پایین و صدای کمتری است لوله اسپیرال استیل از زیبایی بیشتری برخوردار است و جهت پروژه هایی با نمای اکسپوز بسیار مناسب می باشد. اتصالات تا انتهای قطعه به داخل کانال فرو رود. در همین رابطه مگیل کاف لوله تراشه را طراحی کرد و آن را به لوله تراشه افزود، همچنین تکنیکهای ساخت را مناسبتر کرد. مرکز پزشکی پورتکس که یک مرکز مشترک بین فرانسه و انگلستان است ، موفق به تولید اولین لوله تراشه پلاستیکی بدون کاف در رنگ سفید شد . مرکز پزشکی پورتکس که یک مرکز مشترک بین فرانسه و انگلستان است، موفق به تولید اولین لوله تراشه پلاستیکی بدون کاف در رنگ سفید شد.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *